Inese Lībiņa-Egnere Indijas vēstniecei pateicas par aktīvo darbu Latvijā

(09.07.2020.)

Latvijas un Indijas attiecības pēdējos gados ir kļuvušas tik piesātinātas kā vēl nekad, un nozīmīga loma tajā ir bijusi vēstniecības aktīvajam darbam un Jūsu personīgajai iesaistei, telefonsarunā ar Indijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Moniku Kapilu Mohtu (Monika Kapil Mohta) šodien uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere. Vēstniece pēc vairāk nekā trīs gadu darba noslēdz savu kadenci Latvijā.

Saeimas priekšsēdētājas biedre un Indijas vēstniece atzīmēja vairākas augsta līmeņa vizītes, kas veicinājušas parlamentāro dialogu starp abām valstīm un paver jaunas iespējas arī abu valstu uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Ceram, ka pēc Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas Indija un Latvija varēs turpināt aktīvo politisko dialogu, amatpersonām tiekoties arī klātienē, pauda I.Lībiņa-Egnere.  

Sarunas dalībnieces bija vienisprātis, ka Latvijai un Indijai kā demokrātiskām un līdzīgi domājošām valstīm ciešāk jāsadarbojas arī starptautiskajās organizācijās, iestājoties par kopīgām vērtībām un starptautisko saistību ievērošanu uz pasaules politiskās skatuves.

Vēstniece uzteica Latvijas izvēlēto ceļu Covid-19 pandēmijas pārvarēšanā, uzsverot, ka Latvijas modelis var kalpot par paraugu citām Eiropas valstīm.

M.Kapila Mohta vēstnieces amatā Latvijā stājās 2016.gadā un pastāvīgi rezidē Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 1.decembrī
09:00  Saeimas 2020. gada 23. novembra attālinātās ārkārtas sēdes turpinājums
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:30  Saeimas Prezidija sēde
12:30  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
17:30  Saeimas 2020. gada 1. decembra pirmā attālinātā ārkārtas sēde