Vizītē Latvijā ieradīsies Baltkrievijas Nacionālās sapulces Pārstāvju palātas Starptautisko lietu komisijas priekšsēdētājs

(07.06.2017.)

Ceturtdien, 8.jūnijā, Latvijā divu dienu vizītē ieradīsies Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Pārstāvju palātas Starptautisko lietu komisijas priekšsēdētājs Valerijs Voroņeckis (Valery Voronetsky) un viņa vadītā delegācija.

V.Voroņeckis viesosies Latvijas parlamentā, kur tiksies ar Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, kā arī Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu un Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Lolitu Čigāni, lai pārrunātu abu valstu sadarbību un aktuālos starptautiskos jautājumus.

V.Voroņeckim paredzēta tikšanās arī ar Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas Parlamentu asamblejas Latvijas delegācijas vadītāju Edvīnu Šņori, kā arī Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu.

Vizītes ietvaros Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Pārstāvju palātas Starptautisko lietu komisijas priekšsēdētājs piedalīsies arī Latvijas, Igaunijas un Lietuvas starpparlamentu institūcijas – Baltijas Asamblejas – rīkotajā konferencē par Austrumu partnerību „Kopīgi stiprinot mūsu sadarbību”.

Austrumu partnerība ir vienota platforma Eiropas Savienības sadarbībai ar sešām austrumu kaimiņvalstīm: Armēniju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Gruziju, Moldovu un Ukrainu.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 21.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
14:45  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
15:30  Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēde (turpinājums)