Latviju vizītē apmeklēs Beļģijas Karalistes Flandrijas reģiona parlamenta priekšsēdētājs

(23.09.2015.)

No 23. līdz 25.septembrim vizītē Latvijā uzturēsies Beļģijas Karalistes Flandrijas reģiona parlamenta spīkers Jans Pēmans (Jan Peumans) un viņa vadītā delegācija. 

Saeimā Flandrijas reģiona spīkers tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu un komisijas deputātiem, kā arī ar deputātiem no Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Beļģijas parlamentu. 

Vizītes laikā viesiem paredzēts Rīgas brīvostas apmeklējums, kā arī viesošanās Ķekavā. Flandrijas delegācija tiksies ar Ķekavas novada domes priekšsēdētāju Andi Damlicu, apmeklēs vietējo medus ražotni un apskatīs Nāves salu.   

Flandrijas parlamenta priekšsēdētāju vizītē pavadīs Jaunās Flāmu alianses partijas frakcijas vadītājs Kriss van Deiks (Kris Van Dijck), Zaļās partijas frakcijas vadītājs Bjērns Žoska (Björn Rzoska), Kristīgo demokrātu partijas frakcijas vadītājs Kūns van den Hēvels (Koen Van den Heuvel) un Flāmu parlamenta Eiropas valstu nodaļas vadītājs Drīss Bergens (Dries Bergen).

 

Saeimas Preses dienests

 

 

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde