Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece no sirds sveic Martinu un Tomasu Dukurus ar izcilajiem panākumiem Pasaules čempionātā skeletonā

(06.03.2015.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece no sirds sveic  Martinu un Tomasu Dukurus ar piektdien, 6.martā, izcīnītajām medaļām Pasaules čempionātā skeletonā.

“Medaļas starptautiskās sacensībās - tas jau ir augstākais, ko var vēlēties sportists un viņa līdzjutēji. Sekojot sasniegumiem, patiesi iepriecina tas, ka ikviena uzvara ir bijusi stimuls nopietnam darbam, lai sekotu citas uzvaras. Taču Martins Dukurs spēj sniegt arī papildu pārsteigumus saviem līdzjutējiem – šoreiz, uzstādot jaunu Vinterbergas trases rekordu,” atzīst I.Mūrniece.

“Paldies viņu tēvam, lieliskajam trenerim Dainim Dukuram, un visiem, kuri palīdz sagatavoties sacensībām, kuri ikdienā redz smago darbu un sniedz atbalstu, lai līdzjutēji varētu sekot brāļu panākumiem un gadu no gada pārliecināties par mazās Latvijas neuzvaramajiem puišiem. Pateicoties jums, Latvijas vārds ir izskanējis tālu pasaulē,” saka I.Mūrniece, vēlot, lai mūsu skeletonistiem neaprimst darba spars un enerģija ceļā uz jauniem sasniegumiem.

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde