Izglītības komisija izbraukuma sēdē Daugavpilī diskutēs par augstākās izglītības un zinātnes attīstību reģionos

(02.06.2014.)

Lai diskutētu par reģionālo augstskolu un zinātnes centru izaicinājumiem un attīstības perspektīvām, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti otrdien, 3.jūnijā, dosies izbraukuma sēdē uz Daugavpili.

Saeimas deputātiem paredzēta tikšanās ar Daugavpils Universitātes rektoru Arvīdu Barševski, kā arī universitātes prorektoriem, dekāniem, nodaļu vadītājiem un Studentu padomes priekšsēdētāju.

Tāpat Izglītības komisijas deputātiem plānota tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes un Izglītības pārvaldes pārstāvjiem.

Deputāti klātienē iepazīsies arī ar Biotehnoloģiju laboratorijas, Mutvārdu vēstures centra un G.Liberta Inovatīvās mikroskopijas centra darbību. Tāpat deputāti apmeklēs Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju korpusa jaunbūvi.

Izbraukuma sēdes ietvaros paredzēts arī latviešu kultūras centra „Vienības nams” un Marka Rotko centra apmeklējums.

Tikšanās ar Daugavpils Universitātes rektoru un universitātes pārstāvjiem paredzēta plkst.11.15 Daugavpils Universitātē Vienības ielā 13. Savukārt tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes un Izglītības pārvaldes pārstāvjiem – plkst.14.30 Daugavpils pilsētas domē K.Valdemāra ielā 1.

 

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 17.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Ekvadoras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Verónica Bustamante
12:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Gruzijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Tea Maisuradze
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes