Sporta apakškomisija izbraukuma sēdē iepazīsies ar sporta jomas aktualitātēm Liepājā

(01.02.2013.)

Turpinot iepazīties ar sporta nozares attīstības tendencēm reģionos, Saeimas Sporta apakškomisijas deputāti pirmdien, 4.februārī, dosies izbraukuma sēdē uz Liepāju.

„Iepriekšējās izbraukuma sēdēs esam iepazinuši situāciju Daugavpilī un Valmierā, bet šoreiz dosimies uz Kurzemi, lai tiktos ar Liepājas pilsētas vadītājiem un sporta dzīves organizētājiem,” informē Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Ivans Klementjevs.

Liepājā deputātiem paredzēta tikšanās ar pilsētas domes vadību, tostarp domes priekšsēdētāju Uldi Sesku. Tāpat paredzēta tikšanās ar pašvaldības Sporta pārvaldes vadītāju Arti Lagzdiņu un citiem domes pārstāvjiem.

Lai klātienē iepazītos ar sporta infrastruktūras attīstību un problēmām, apakškomisijas deputātiem paredzēta arī Liepājas Olimpiskā centra un Liepājas Vieglatlētikas manēžas apskate. Savukārt, viesojoties Liepājas Ledus hallē, deputātiem plānota tikšanās ar futbola un hokeja klubu „Liepājas Metalurgs”.

Sporta apakškomisijas izbraukuma sēdes noslēgumā pulksten 17.00 Saeimas basketbola komanda draudzības spēlē mērosies spēkiem ar Liepājas pašvaldības komandu.

Apakškomisijas izbraukuma sēde pirmdien, 4.februarī, sāksies plkst.12.00 Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājā, Brīvības ielā 39.Saeimas Preses dienests

Trešdien, 18.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedra Ata Lejiņa tikšanās ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) Eiropas un Centrālāzijas operāciju koordinatoru Jean-Nicolas Paquet-Rouleau
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde