Preses konferencē informēs par Eiro ieviešanas likumu

(30.01.2013.)

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus ceturtdien, 31.janvārī, uz preses konferenci, kurā parlamenta un valdības pārstāvji informēs par likumu, kas noteiks eiro ieviešanu Latvijā, un atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.  

Preses konferencē piedalīsies Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs, Reformu partijas frakcijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis, Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”–„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijas deputāts Imants Parādnieks, kā arī pie frakcijām nepiederošo deputātu pārstāvis Klāvs Olšteins.

Preses konference notiks Saeimas Viesu zālē pirmajā tuvākajā Saeimas sēdes pārtraukumā pēc likumprojekta „Euro ieviešanas likums” izskatīšanas. 

Saeima ceturtdien, 31.janvārī, otrajā galīgajā lasījumā skatīs likumprojektu „Euro ieviešanas likums”, kas paredz nodrošināt efektīvu un caurskatāmu Eiropas Savienības vienotās valūtas — eiro — ieviešanu Latvijā. Jaunais likumprojekts regulē jautājumus, kas saistīti ar latu un eiro vienlaicīgu apgrozību, skaidras un bezskaidras naudas nomaiņu, preču un pakalpojumu cenu paralēlu atspoguļošanu, grāmatvedības uzskaites pielāgošanu jaunās naudas ieviešanai, kā arī finanšu tirgus piemērošanas pasākumus.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde