Sporta apakškomisija izbraukuma sēdē iepazīsies ar sporta nozares aktualitātēm Valmierā

(23.11.2012.)

Lai iepazītos ar sporta nozares attīstības tendencēm reģionos, Saeimas Sporta apakškomisijas deputāti pirmdien, 26.oktobrī, dosies izbraukuma sēdē uz Valmieru.

Apakškomisijas deputātiem paredzētas tikšanās ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadību, tostarp domes priekšsēdētāju Inesi Boķi. Tāpat plānotas tikšanās ar domes Sporta attīstības padomes pārstāvi Ivo Lakuču un citiem domes pārstāvjiem.

Lai klātienē iepazītos ar sporta infrastruktūras attīstību un problemātiku, apakškomisijas deputātiem paredzēta arī Jāņa Daliņa stadiona, SPA Rehabilitācijas centra, Valmieras Bērnu sporta skolas, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra apskate.

Izbraukuma sēdes noslēgumā Sporta apakškomisijas deputāti mērosies spēkiem draudzības spēlē telpu futbolā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Apakškomisijas izbraukuma sēde pirmdien, 26.novembrī, sāksies plkst.12.00 Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā.Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 16.maijā
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roŗa
13:50  Saeimas Prezidija sēde