I.Mūrniece: Baltijas un Beniluksa valstu sadarbība dod reālus ieguvumus

(07.07.2021.)
VideoGalerija

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece trešdien, 7.jūlijā, tiekoties ar Nīderlandes Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Govertu Janu Kornelisu Beilu de Vrū (Govert Jan Cornelis Bijl de Vroe), pateicās vēstniekam par ieguldījumu abu valstu sadarbības un parlamentārā dialoga stiprināšanā. Vēstnieks Saeimas namā bija ieradies atvadu vizītē.

Vēlos īpaši izcelt aktīvo parlamentāro sadarbību starp Baltijas Asambleju un Beniluksa parlamentu. Šo valstu līgums par augstākās izglītības diplomu savstarpēju automātisku atzīšanu būs reāls ieguvums tiem, kas vēlas studēt un strādāt Baltijas un Beniluksa valstīs, uzsvēra I.Mūrniece. Tāpat tikšanās laikā puses pārrunāja turpmākās iespējas Latvijas un Nīderlandes parlamentārā dialoga attīstīšanā.

Vēstnieks G.J.K.Beils de Vrū akreditēts Latvijā 2018.gadā.

Foto: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72157719512553126
Izmantošanas noteikumi: https://www.saeima.lv/lv/autortiesibas

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 17.septembrī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
11:00  Parlamentārās izmeklēšanas komisija, lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai sēde
11:00  Ārlietu komisijas sēde
11:00  Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Portugāles parlamentu vadītāja Igora Pimenova tikšanās ar Portugāles Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Sāru Feroņu Martinsu (Sara Feronha Martins).