Mandātu komisija: deputāts Edmunds Jurēvics iegūs pastāvīgo mandātu

(14.06.2023.)

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 14.jūnijā, nolēma sagatavot paziņojumu Saeimai par to, ka deputāts Edmunds Jurēvics 14.Saeimas sastāvā ir nevis uz laiku, bet pastāvīgi. 

E.Jurēvics Saeimā iestājās pagājušā gada decembrī uz laiku, kamēr 14.Saeimā ievēlētais deputāts Edgars Rinkēvičs pilda ārlietu ministra pienākumus Krišjāņa Kariņa vadītajā valdībā. 

Ņemot vērā, ka E.Rinkēvičs paziņojis par deputāta mandāta nolikšanu, jo ievēlēts par Valsts prezidentu, deputāts E.Jurēvics iegūst pastāvīgo mandātu. 

14.Saeimā E.Jurēvics strādā Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, Ilgtspējīgas attīstības komisijā, kā arī darbojas Mājokļa jautājumu apakškomisijā un parlamentārās izmeklēšanas komisijā par finanšu sektora “kapitālā remonta” sekām. 

Mandātu komisija ziņojumu par pastāvīgo mandātu deputātam E.Jurēvicam Saeimai plānojusi sniegt 22.jūnijā, informē Mandātu komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns.

 

Saeimas Preses dienests

 

 

Piektdien, 1.decembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Latvijas Republikas Saeimas, Sabiedriskās politikas centra “Providus” un Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības rīkotā konference “Nevalstiskās organizācijas kā sabiedrības noturības katalizators: ko māca Latgales piemērs?”
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
13:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)