Juridiskā komisija izveido Tiesu politikas apakškomisiju un Pilsonības likuma grozījumu apakškomisiju

(16.11.2011.)

Saeimas Juridiskā komisija trešdien, 16.novembrī, nolēma izveidot Tiesu politikas un Pilsonības likuma grozījumu apakškomisiju.

Darbam Tiesu politikas apakškomisijā pieteikušies deputāti Solvita Āboltiņa (Vienotība), Inga Bite (ZRP), Irina Cvetkova (SC), Ingmārs Čaklais (Vienotība), Ilma Čepāne (Vienotība), Andrejs Elksniņš (SC), Kārlis Eņģelis (ZRP), Andrejs Judins (Vienotība) un Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK).

Savukārt Pilsonības likuma grozījumu apakškomisijas sastāvā būs deputāti Valērijs Agešins (SC), Boriss Cilēvičs (SC), Ingmārs Čaklais (Vienotība), Ilma Čepāne (Vienotība), Ilmārs Latkovskis (VL-TB/LNNK), Valdis Liepiņš (ZRP), Inese Lībiņa-Egnere (ZRP), Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) un Kārlis Seržants (ZZS).

Apakškomisija darbam ar Pilsonības likuma grozījumiem strādāja arī 10.Saeimā, savukārt apakškomisija tiesu politikas jautājumos – abos iepriekšējos parlamenta sasaukumos.

Apakškomisiju pirmās sēdes tiks sasauktas nākamnedēļ, kad arī plānots ievēlēt apakškomisiju vadību, informē komisijā. 

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 21.martā
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Juridiskās komisijas Satversmes un tiesu politikas apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:20  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zanda Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Čīles Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Tucapel Francisco Jiménez Fuentes
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas sēde
13:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijas sēde
13:30  Sociālo un darba lietu komisijas Nevienlīdzības mazināšanas apakškomisijas sēde
14:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas kopsēde
14:00  Parlamentārās izmeklēšanas komisijas nolūkā stiprināt valsts uzraudzību veiktā finanšu sektora “kapitālā remonta” negatīvās ietekmes uz valsts finanšu un kapitāla tirgus sistēmu izvērtēšanai, kā arī iespējamas AS “PNB Banka” novešanas līdz maksātnespējai, AS “ABLV Bank” novešanas līdz piespiedu pašlikvidācijai un “Baltic International Bank SE” darbības apturēšanas apstākļu izmeklēšanai sēde
14:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Uzņēmējdarbības attīstības apakškomisijas sēde
14:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas kopsēde
16:00  Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputātu tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Christian Heldt