Aizsardzības komisija iepazīsies ar situāciju akcīzes preču nelegālās aprites apkarošanā

(19.07.2011.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 20.jūlijā, uz sēdi aicinājusi Iekšlietu ministrijas pārstāvjus, lai pārrunātu cīņu pret akcīzes preču nelegālo apriti.

„Pagājušās nedēļas sēdē vērtējām tiesībsargājošo iestāžu darbu kontrabandas apkarošanas jomā. Šoreiz iepazīsimies ar situāciju nevis uz Latvijas ārējās robežas, bet gan valsts iekšienē – kā policijai sokas ar cīņu pret akcīzes preču nelegālo apriti,” norāda komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

„Nav noslēpums, ka nelegālajā tirdzniecībā ikdienas ir liels daudzums degvielas, cigarešu un alkohola. Šo preču tirdzniecība rada nopietnus zaudējumus valsts budžetā, tādēļ akcīzes preču nelegālajai apritei būtu jābūt vienai no policijas prioritātēm,” uzsver A.Latkovskis.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde notiks trešdien, 20.jūlijā, plkst.10.00 Jēkaba ielā 16, 408.telpā.


Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde