Saeima apstiprina deputāta mandātu Andrim Bērziņam

(14.04.2011.)

Saeima ceturtdien, 14.aprīlī, 93 deputātiem balsojot „par”, apstiprināja 10.Saeimas deputāta pilnvaras Andrim Bērziņam.

A.Bērziņš, kurš Saeimā ievēlēts no partiju apvienības „Par Labu Latviju” saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā, šodien Saeimas sastāvā iestājās uz laiku, kamēr deputāte Inese Šlesere būs grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, kā arī bērna kopšanas atvaļinājumā.  

Pirms balsojuma par mandāta apstiprināšanu A.Bērziņš Saeimas sēdē deva svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. Svinīgajā solījumā deputāts apņemas būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Tāpat deputāts apņemas aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti un savus deputāta pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas, kā arī ievērot mūsu valsts Satversmi un likumus.

A.Bērziņš bija ievēlēts arī 9.Saeimā, kad vadīja Saeimas Ārlietu komisiju un darbojās Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

 

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 14.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
13:00  Parlamentārās izmeklēšanas komisijas, lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai, sēde