Tautsaimniecības komisijas deputāti iztaujās satiksmes ministru

(18.01.2011.)

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti trešdien, 19.janvārī, tiksies ar satiksmes ministru Uldi Auguli.

„Satiksmes nozare ir valsts ekonomikas asinsrite, un ar tās veiksmīgu attīstību tiek saistītas lielas cerības. Rītdienas sēdē vēlamies gūt detalizētu ieskatu ministra darba prioritātēs,” skaidro komisijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš. „Pagājušā gada nogalē jau tikāmies ar citiem komisijas pārraudzības jomu ministriem, taču apzināti Uldim Augulim kā šajā jomā jaunam politiķim devām vairāk laika sagatavoties sarunai par ministra rīcības plānu un gaidāmajām likumdošanas izmaiņām.”
 
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē notiks trešdien, 19.janvārī, plkst.10.00 Jēkaba ielā 10/12, 409.telpā.

 

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde