Saeimas komisija vērtēs aizsardzības un iekšlietu nozaru nākamā gada budžetu

(07.12.2010.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 8.decembrī, vērtēs, vai 2011.gada valsts budžeta projektā bruņotajiem spēkiem un tiesībsargājošajām iestādēm plānots piešķirt pietiekamu finansējumu, lai pildītu savas pamatfunkcijas.  

„Vēlamies pārliecināties, ka jaunajā budžetā netiks samazinātas algas karavīriem, policistiem, ugunsdzēsējiem, prokuroriem un citiem ikdienas darba veicējiem,” norāda komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis. „Šis jautājums ir prioritārs un nākamā gada budžetu atbalstīsim, ja atbildīgie ministri mūs pārliecinās, ka reālā darba veicējiem, kuri bieži vien riskē pat ar savām dzīvībām, algas paliks iepriekšējā līmenī.”

Uz komisijas sēdi aicināti aizsardzības ministrs Artis Pabriks, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, kā arī pārstāvji no Ģenerālprokuratūras, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Valsts probācijas dienesta.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde notiks trešdien, 8.decembrī, plkst.10.00 Jēkaba ielā 16, 408.telpā.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 22.martā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:20  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Maltas Republikas prezidentu V.E. George Vella
15:30  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes