Saeimas Sporta apakškomisiju vadīs Ivans Klementjevs

(23.11.2010.)

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs būs Ivans Klementjevs (SC). To otrdien, 23.novembrī, apakškomisijas pirmajā sēdē nolēma deputāti.

Par Sporta apakškomisijas sekretāru deputāti ievēlēja Dzintaru Ābiķi (Vienotība).

Apakškomisijas sastāvā strādās arī deputāti Aleksejs Burunovs (SC), Andis Caunītis (Vienotība), Ingmārs Čaklais (Vienotība), Ints Dālderis (Vienotība), Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK), Sergejs Fjodorovs (SC), Aleksejs Holostovs (SC), Nikolajs Kabanovs (SC), Klāvs Olšteins (Vienotība), Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK), Dana Reizniece (ZZS), Ivans Ribakovs (SC), Dmitrijs Rodionovs (SC), Raimonds Rubiks (SC), Kārlis Seržants (ZZS), Juris Silovs (SC), Edvards Smiltēns (Vienotība), Vitauts Staņa (ZZS), Kārlis Šadurskis (Vienotība), Mihails Zemļinskis (SC) un Oskars Zīds (ZZS).

Sporta apakškomisija tika izveidota, lai padziļinātu Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu sporta jomā. Sporta jomas aktuālie jautājumi iepriekš tika skatīti arī 7.Saeimā, 8.Saeimā un 9.Saeimā izveidotajā tāda paša nosaukuma apakškomisijā.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

 


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 22.martā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:20  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Maltas Republikas prezidentu V.E. George Vella
15:30  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes