Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju vadīs Jānis Reirs

(08.11.2010.)

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju vadīs deputāts Jānis Reirs, šādu lēmumu vienbalsīgā balsojumā pirmdien, 8.novembrī, pieņēma komisijas deputāti.

Jānis Reirs 10.Saeimā ievēlēts no vēlēšanu saraksta „Vienotība” Zemgales vēlēšanu apgabalā un deputāta pienākumus pildīs uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda deputāti, kuri ievēlēti no politisko partiju apvienības „Vienotība” saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā. J.Reirs bija ievēlēts arī 8. un 9.saeimā.

J.Reirs 9.Saeimā strādāja Juridiskajā komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, kā arī vairākās apakškomisijās un deputātu grupās sadarbībai ar citu valstu parlamentiem. No 2009.gada aprīļa līdz septembrim J.Reirs pildīja Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas vadītāja pienākumus.

Pēc ievēlēšanas 8.Saeimā J.Reirs strādāja Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā un vairākās apakškomisijās. No 2005.gada janvāra līdz 2006.gada maijam J.Reirs ieņēma arī īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās amatu.

Par Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja biedru šodien tika ievēlēts deputāts Jānis Vucāns (ZZS), bet par komisijas sekretāru deputāts Didzis Zemmers (ZZS). Komisijā strādās arī deputāti Andris Buiķis (Vienotība), Aivars Dronka (ZZS), Guntars Galvanovskis (Vienotība), Valērijs Kravcovs (SC), Ņikita Ņikiforovs (SC), Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK), Igors Pimenovs (SC), Ivans Ribakovs (SC), Kārlis Šadurskis (Vienotība) un Andris Šķēle (PLL). 

Parlamenta Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pirms Saeimas balsojumiem izskata likumprojektus, kas saistīti ar valsts budžetu, finansēm un nodokļiem. Tāpat komisija skata ziņojumus par valsts ekonomikas attīstības tendencēm, problēmām un nākotnes perspektīvām. Komisija skata arī Finanšu ministrijas ziņojumus par valsts ekonomisko situāciju un budžeta izpildi.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli Saeimā darbojas 16 komisijas.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde