Saeimas deputāti tiksies ar ES reģionālās politikas komisāru

(23.09.2010.)

Saeimas Eiropas lietu komisijas un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti piektdien, 24.septembrī, tiksies ar Eiropas Savienības reģionālās politikas komisāru Johannesu Hānu (Johannes Hahn).

Tikšanās laikā plānots pārrunāt Eiropas Savienības (ES) stratēģijas Baltijas jūras reģionam īstenošanas gaitu, kā arī citus aktuālus ES reģionālās politikas jautājumus. 

ES reģionālās politikas kontekstā deputātus īpaši interesē ES kohēzijas politikas nākotne. Deputāti uzskata, ka arī turpmāk jāsaglabā ES kohēzijas politikas sākotnējais mērķis - attīstības atšķirību izlīdzināšana starp dažādiem ES reģioniem un atbalsts mazāk attīstītiem reģioniem. Parlamentārieši ar bažām izturas pret pēdējā laikā ES aizsākto diskusiju par kohēzijas politikas ģeogrāfisko un tematisko prioritāšu iespējamo pārskatīšanu.

Eiropas lietu komisijas un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas kopsēde notiks piektdien, 24.septembrī, plkst.12.00 Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11.


Saeimas Preses dienests

Otrdien, 24.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Brazīlijas parlamentu vadītājas Andas Čakšas un grupas deputātu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Brazīlijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde