Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze sveic Ventspili 720.jubilejā

(06.08.2010.)

Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze sveic Ventspils iedzīvotājus pilsētas 720 gadu jubilejā, vēlot ventspilniekiem arī turpmāk būt saliedētiem, dzīvespriecīgiem, darbīgiem un radošiem, lai izvirzītu un sasniegtu arvien jaunus mērķus.

„Ventspils ir īpaša pilsēta, un es patiesi lepojos, ka arī man ir gods saukt to par savu pilsētu. Ventspilnieki prot gan turēt godā savas pilsētas vēsturi, gan gādāt par pilsētas nepārtrauktu un dinamisku attīstību,” apsveikuma vēstulē raksta G.Daudze.
 
Saeimas priekšsēdētājs uzsver, ka Ventspils Latvijas neatkarības divdesmit gados ir visstraujāk attīstījusies un pratusi maksimāli izmantot šī laika piedāvātās iespējas. „Ventspils ir vieta, kur sapņi un vīzijas pārtop realitātē. Tas, kāda Ventspils ir šodien, ir visu ventspilnieku kopīga un neatlaidīga darba rezultāts, un esmu pārliecināts, ka ventspilnieki var lepoties ar paveikto, kas ļauj Ventspilij būt soli priekšā pārējai Latvijai. Nebaidos teikt, ka no Ventspils var un vajag mācīties,” norāda G.Daudze.

G.Daudze atzīst, ka viņu īpaši uzrunājusi ventspilnieku kopības sajūta, draudzīgais un radošais gars, kāds valdīja pilsētā, veidojot pasaulē garāko ziedu paklāju un ar to sasniedzot Ginesa rekordu.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 18.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedra Ata Lejiņa tikšanās ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) Eiropas un Centrālāzijas operāciju koordinatoru Jean-Nicolas Paquet-Rouleau
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde