Saeimā viesosies Albānijas parlamentārieši

(11.06.2010.)

Lai iepazītos ar Latvijas pieredzi Eiropas Savienības integrācijas procesā, nākamnedēļ Saeimā viesosies 12 Albānijas parlamenta deputāti.

Pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros Albānijas delegācija tiksies ar Saeimas Eiropas lietu komisijas, Ārlietu komisijas un Juridiskās komisijas deputātiem. Viesi iepazīsies ar Saeimas pieredzi, īstenojot likumdošanas reformas pirms iestāšanās Eiropas Savienībā, kā arī nodrošinot parlamentāro kontroli pār iestāšanās sarunu gaitu.

Tāpat vizītes laikā Albānijas parlamentārieši tiksies ar bijušo Eiropas integrācijas biroja vadītāju Edvardu Kušneru, kā arī apmeklēs Ārlietu ministriju un viesosies Eiropas Savienības mājā.

Albānijas parlamenta deputātu vizīte no 13. līdz 16.jūnijam notiks Austrumu - Rietumu parlamentārās prakses projekta ietvaros.

Saeimas Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas deputātu tikšanās ar Albānijas parlamentāriešiem  notiks otrdien, 15.jūnijā, plkst.9.00 Jēkaba ielā 11, Saeimas Sarkanajā zālē.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 22.martā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:20  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Maltas Republikas prezidentu V.E. George Vella
15:30  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes
16:30  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Raimonda Bergmaņa tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E.Ine Måreng