Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze sveiks labākos jaunos basketbolistus

(08.06.2010.)

Saeimā trešdien, 9.jūnijā, tiks sumināti sezonas labākie un mācībās sekmīgākie jaunie basketbolisti.

Pasākuma ietvaros Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze pasniegs Voldemāra Baumaņa kausu diviem labākajiem spēlētājiem, kuri savu komandu jaunatnes basketbola līgā pārstāv pēdējo sezonu. Kausu šogad saņems Sabīne Niedola un Artjoms Butjankovs.

Voldemāra Baumaņa piemiņas balva Latvijas labākajiem jaunajiem basketbolistiem tiek pasniegta kopš 1994.gada. Šī sportista vadībā 1935.gadā Latvijas basketbolistu valstsvienība izcīnīja Eiropas čempiona titulu. 

Sezonas noslēguma pasākumā plānots sveikt arī tos jaunos basketbolistus, kuriem šogad ir bijušas labas sekmes mācībās, kā arī pasniegt goda zīmes pieciem labākajiem meiteņu un zēnu treneriem basketbolā.

Apmeklējot parlamentu, jaunie basketbolisti iepazīs arī Saeimas nama sēžu zāli, paredzēta arī kopīga pasākuma dalībnieku fotografēšanās.

Pasākumā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe, Latvijas Basketbola savienības prezidents Ojārs Kehris, AS „Swedbank” valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis, kā arī citas amatpersonas.

„Swedbank” Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sezonas noslēguma pasākums notiks trešdien, 9.jūnijā, plkst.11.30 Jēkaba ielā 11, Saeimas sēžu zālē un Sarkanajā zālē.




Saeimas Preses dienests

Trešdien, 18.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedra Ata Lejiņa tikšanās ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) Eiropas un Centrālāzijas operāciju koordinatoru Jean-Nicolas Paquet-Rouleau
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde