Saeimas apakškomisijā diskutēs par vardarbības novēršanu skolās

(08.02.2010.)

Saeimas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas deputāti otrdien, 9.februārī, tiksies ar atbildīgajām amatpersonām un bērnu tiesību aizsardzības speciālistiem, lai meklētu risinājumus vardarbības novēršanai izglītības iestādēs.

„Pēc pašvaldību īstenotajām reformām skolās samazinājies atbalsta personāla, tostarp sociālo pedagogu un psihologu, skaits, lai gan vardarbības jautājumi, pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, aizvien ir aktuāli. To apliecina arī pa bērnu uzticības tālruni saņemto zvanu skaits,” norāda apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Dukšinskis. „Tādēļ vēlamies tikties ar atbildīgajām amatpersonām un nozares pārstāvjiem, lai diskutētu par šiem jautājumiem un meklētu iespējamos risinājumus situācijas uzlabošanai.”

Apakškomisijas sēdē aicināti piedalīties pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, kā arī centra „Dardedze”.

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēde notiks otrdien, 9.februārī, plkst.13.00 Jēkaba ielā 16, 403.telpā.Saeimas Preses dienests

Piektdien, 23.oktobrī
09:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (turpinājums)
09:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
11:45  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde