Latvijas Republikas Saeima, nodokļu maksātāja kods 90000028300, izsludina atklātu konkursu uz vakanto amata vietu – Latvijas Republikas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas konsultants (vakance uz noteiktu laiku)

Galvenās prasības pretendentiem /-ēm:

-          Augstākā izglītība (vēlams tiesību zinātņu, sociālo zinātņu vai publiskās pārvaldes jomā) zināšanu papildināšana konsultanta atbildības jomās

-          Vismaz divu gadu pieredze darbā valsts institūcijā

-          Pieredze tiesību aktu projektu izstrādē

-          Zināšanas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas atbildības nozares jautājumos un zināšanas dokumentu pārvaldībā

-          Vismaz vienas svešvalodas (vēlams – angļu valodas) prasme vismaz B1 līmenī (pašnovērtējums saskaņā ar Eiropas Padomes noteiktajiem svešvalodu apguves līmeņiem)

-          Prasme strādāt ar datoru (MS Office, e-pasts, interneta pārlūkprogrammas) un biroja tehniku

-          Analītiska domāšana, precizitāte un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu,

-          Komunikācijas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā

-          Valsts valodas augstākā (C1) līmeņa zināšanas.

Galvenie pienākumi:

-          Nodrošināt, lai Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā (turpmāk – komisija) izskatāmie un konsultanta atbildībā nodotie likumprojekti, lēmumprojekti un citi dokumenti tiek sagatavoti un noformēti izskatīšanai komisijas (apakškomisijas) sēdēs un Saeimas sēdēs, kā arī nodrošināt to virzību saskaņā ar normatīvajiem aktiem

-          Pēc komisijas priekšsēdētāja vai vecākā konsultanta norādījuma veikt noteiktu jautājumu izpēti, sagatavot pārskatus, informatīvus un uzziņas materiālus, kas nepieciešami komisijas kompetencē esošo jautājumu izskatīšanai un lēmumu pieņemšanai

-          Konsultēt Saeimas deputātus par konsultanta atbildībā esošās jomas un likumdošanas procedūras jautājumiem

-          Sagatavot vēstuļu, atzinumu, lēmumu un citu ar konsultanta atbildības jomu saistīto dokumentu projektus saskaņā ar komisijas priekšsēdētāja vai vecākā konsultanta norādījumiem un normatīvajiem aktiem

-          Sniegt organizatorisku un konsultatīvu atbalstu komisijas sēžu un darba grupu organizēšanā, kā arī piedalīties to sagatavošanā, tostarp protokolēt komisijas sēdes gaitu, nodrošināt sēžu audioierakstu, ievadīt noteiktus datus datubāzēs

-          Sniegt organizatorisku un konsultatīvu atbalstu komisijas plānoto konferenču, semināru un diskusiju organizēšanā

-          Pārstāvēt komisiju sadarbībā ar citām iestādēm un institūcijām (arī ārvalstu institūcijām).

Piedāvājam:

-          dinamisku darbu un iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un zināšanas

-          stabilu atalgojumu (amatam noteikta 12. mēnešalgu grupa, mēnešalgas diapazons (bruto) no 1190 līdz 1854 euro)

-          normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.

Pretendenta iesniedzamie dokumenti:

-          motivēta pieteikuma vēstule ar praktiskās pieredzes aprakstu attiecībā uz amatam noteiktajām atbildības jomām, kā arī vēlama informācija par adresātu (-iem) esošajā un/vai iepriekšējās darba vietās, kas var sniegt informāciju par amata kandidāta atbilstību amata prasībām

-          Curriculum Vitae (Europass formā), nenorādot personas sensitīvos datus

-          izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Ja augstākā izglītība, akadēmiskais vai zinātniskais grāds iegūts ārvalstīs, papildus – Akadēmiskās informācijas centra izziņa par ārvalstīs iegūtās izglītības pielīdzināšanu Latvijā piešķirtajam akadēmiskajam grādam vai diplomam

-          valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, nepieciešamais valsts valodas prasmes līmenis – C līmeņa 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās izglītības programmās latviešu valodā)

-          amata kandidāts pieteikumam papildus var pievienot citus dokumentus, kas raksturo viņa kvalifikāciju vakantajam amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās (nav obligāta prasība).

Minētos dokumentus līdz 2020. gada 30. oktobrim (ieskaitot) lūdzam iesniegt, nosūtot pa pastu uz adresi: Jēkaba ielā 11, Rīgā, LV-1811, Saeimas Administrācijas Personāla nodaļai – papīra formātā aploksnē, uz kuras norāda: “Konkursam: Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas konsultants”, vai iesniegt elektroniski (kas ietvert ar drošu elektronisku parakstu parakstītu motivētu pieteikuma vēstuli ar norādi “Konkursam: Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas konsultants”) uz e-pastu: saeima@saeima.lv. Tālrunis uzziņām: 67087272.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Latvijas Republikas Saeima informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Saeima, adrese: Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1811, e-pasts – datuaizsardziba@saeima.lv. Informācija par personu datu apstrādi Saeimā https://saeima.lv/datu-apstrade/.

Piektdien, 30.oktobrī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (turpinājums)
10:00  Eiropas lietu komisijas sēde
12:15  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde