Coordinators for cooperation with NGOs

Committees

Coordinator

Phone

E-mail

Foreign Affairs Committee Anita Ābola +371 67087377 arlietu.komisija@saeima.lv
Budget and Finance (Taxation) Committee Gita Strautiņa +371 67087319 budzeta.komisija@saeima.lv
Legal Affairs Committee Evija Bērziņa +371 67087182 juridiska.komisija@saeima.lv
Human Rights and Public Affairs Committee Inita Auziņa +371 67087246 cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Education, Culture and Science Committee Lāsma Švirksta
+371 67087249 izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Defence, Internal Affairs and Corruption Prevention Committee Ieva Barvika +371 67087253 aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Public Administration and Local Government Committee Kristīne Vītola +371 67087256 pasvaldibas.komisija@saeima.lv
Economic, Agricultural, Environmental and Regional Policy Committee Andris Capāns +371 67087305 tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv
Social and Employment Matters Committee Anželika Bruže +371 67087371 sociala.komisija@saeima.lv
European Affairs Committee Ieva Dēze +371 67087324 eiropas.komisija@saeima.lv
Otrdien, 2.martā
08:30  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:35  Juridiskās komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:10  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde