Rīgā,

Rīgā,

 

2008. gada 16. jūlijā

Nr. 9/1- 2- 74 - (9/08)

 

Latvijas Republikas

Saeimas Prezidijam

 

 

 

 

Ārlietu komisija lūdz iekļaut  Saeimas sēdes darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā likumprojektu „Grozījumi likumā „Par Konvenciju par kibernoziegumiem un Konvencijas par kibernoziegumiem Papildu protokolu par rasisma un ksenofobijas noziedzīgajiem nodarījumiem, kas tiek izdarīti datorsistēmās.”” (Nr:723/Lp9) /Dok.Nr. 2479/.

 

 

Komisija minēto likumprojektu otrajam lasījumam izskatīja un atbalstīja 2008. gada 16. jūlija sēdē. Priekšlikumi otrajam lasījumam netika saņemti.

 

 

 

Pielikumā: Minētais likumprojekts uz 1 lp.

 

 

 

 

Cieņā,

 

 

Andris Bērziņš,

Ārlietu komisijas priekšsēdētājs


Iesniedz Ārlietu komisija                                                     Likumprojekts 2.lasījumam

 

Grozījumi likumā "Par Konvenciju par kibernoziegumiem un Konvencijas par kibernoziegumiem Papildu protokolu par rasisma un ksenofobijas noziedzīgajiem nodarījumiem, kas tiek izdarīti datorsistēmās"

 

Izdarīt likumā "Par Konvenciju par kibernoziegumiem un Konvencijas par kibernoziegumiem Papildu protokolu par rasisma un ksenofobijas noziedzīgajiem nodarījumiem, kas tiek izdarīti datorsistēmās" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2006, 22.nr.) šādus grozījumus:

 

          1. Izteikt 2.pantu šādā redakcijā:

 

"2.pants. Latvijas Republika izdara atrunu, pamatojoties uz Konvencijas 29.panta ceturto daļu par atteikšanos izpildīt tiesiskās palīdzības lūgumu."

 

2. Izslēgt 3.pantu.