Rīgā,

 

 

 

 

 

 

 

Rīgā,

 

 

2008. gada 7. jūlijā

Nr. 9/1- 2- 69 - (9/08)

 

Latvijas Republikas

Saeimas Prezidijam

 

 

 

 

Ārlietu komisija lūdz iekļaut Saeimas sēdes darba kārtībā izskatīšanai trešajā lasījumā likumprojektu „Grozījums likumā "Par Konvenciju, kas izstrādāta, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienību K.3 pantu, par savstarpēju palīdzību un sadarbību muitas  pārvalžu starpā (Neapoles II Konvencija)"„(Nr.626/Lp9) /Dok.Nr. 2037/.

 

 

Komisija minēto likumprojektu trešajam lasījumam izskatīja un atbalstīja 2008. gada 2. jūlija sēdē. Priekšlikumi trešajam lasījumam netika saņemti.

 

 

 

Pielikumā: Minētais likumprojekts uz 1.lp.

 

 

 

 

Cieņā,

 

 

Andris Bērziņš,

Ārlietu komisijas priekšsēdētājs


Iesniedz Ārlietu komisija                                                Likumprojekts 3. lasījumam

 

 

Grozījums likumā "Par Konvenciju, kas izstrādāta, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienību K.3 pantu, par savstarpēju palīdzību un sadarbību muitas pārvalžu starpā (Neapoles II Konvencija)"

 

Izdarīt likumā "Par Konvenciju, kas izstrādāta, pamatojoties uz Līguma par Eiropas Savienību K.3 pantu, par savstarpēju palīdzību un sadarbību muitas pārvalžu starpā (Neapoles II Konvencija)" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2004, 10.nr.) šādu grozījumu:

 

Papildināt likumu ar 3.1 pantu šādā redakcijā:

 

"3.1 pants. Saskaņā ar Konvencijas 32.panta ceturto daļu Latvijas Republika paziņo, ka piemēro Konvenciju (izņemot tās 23.pantu) attiecībās ar dalībvalstīm, kas ir sniegušas tāda paša veida paziņojumu."

 

 

Likums Saeimā pieņemts 2008. gada _____________________.