Latvijas Republikas
Saeimas Prezidijam
2002.gada 11.aprīlī
Nr.9/1 492
Ārlietu komisija lūdz iekļaut Saeimas sēdes darba kārtībā izskatīšanai pirmajā lasījumā sekojošus likumprojektus:
Saskaņā ar Saeimas Kārtības Ruļļa 92.panta pirmo daļu, Ārlietu komisija ierosina atzīt minēto likumprojektu par steidzamu.
Pielikumā: iepriekšminētie likumprojekti uz 3 lapām.
Ar cieņu,
Guntars Krasts
Ārlietu komisijas priekšsēdētājs
Likumprojekts
Par Starptautisko Konvenciju par cīņu pret terorisma finansēšanu
1.pants. 1999.gada 9.decembra Starptautiskā Konvencija par cīņu pret terorisma finansēšanu (turpmāk Konvencija) ar šo likumu tiek pieņemta un apstiprināta.
2.pants. Likums stājas spēkā tā izsludināšanas dienā. Līdz ar šo likumu ir izsludināma Konvencija angļu valodā un tās tulkojums latviešu valodā.
3.pants. Saskaņā ar Konvencijas 2.panta otro daļu Ārlietu ministrija informē Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāru par starptautiskajiem līgumiem, kas attiecībā uz Latvijas Republiku netiek uzskatīti par iekļautiem Konvencijas pielikumā.
4.pants. Saskaņā ar Konvencijas 7.panta trešo daļu Ārlietu ministrija informē Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāru par to, ka Latvijas Republika var nodibināt jurisdikciju pār visiem 7.panta otrajā daļā paredzētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem.
5.pants. Ģenerālprokuratūra informē Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāru par Konvencijas 9.panta sestajā daļā minētajiem gadījumiem.
6.pants. Tieslietu ministrija informē Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālsekretāru par Konvencijas 19.pantā minētajiem gadījumiem.
7.pants. Konvencija stājas spēkā tās 26.pantā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".
8.pants. Iekšlietu ministrija koordinē Konvencijā paredzēto saistību izpildi.