Grozījumi Pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likumā (3.lasījums)

Datums: 26.04.2007. 11:17:06 bal016

Balsošanas motīvs: Par 1.priekšlikumu

Reģistr. - 79 Nebalso - 11
Par - 17 Pret - 51 Atturas - 0
UzvārdsVārdsPartijaBalss UzvārdsVārdsPartijaBalss
Agešins Valērijs SC Par Lagzdiņš Jānis TP Pret
Aizbalts Vitālijs LPP/LC Nebalso Laicāns Gunārs TB/LNNK Nebalso
Augulis Uldis ZZS Pret Latkovskis Ainars JL Pret
Ābiķis Dzintars TP Pret Lācis Visvaldis ZZS Pret
Āboltiņa Solvita JL Pret Leiškalns Kārlis TP Pret
Ārbergs Māris TP Pret Līdaka Ingmārs ZZS Pret
Barča Aija TP Pret Līdums Leons TP Pret
Bendrāte Silva JL Pret Mackevičs Anatolijs LPP/LC Nebalso
Bērziņš Andris ZZS ZZS Pret Mitrofanovs Miroslavs PCTVL Par
Blumbergs Guntis ZZS Pret Mūrniece Linda JL Pret
Bresis Vilnis ZZS Pret Ozoliņš Leopolds ZZS Pret
Briedis Uldis TP Pret Paegle Vaira TP Pret
Brigmanis Augusts ZZS Pret Pauls Raimonds TP Pret
Buhvalovs Valērijs PCTVL Par Pliners Jakovs PCTVL Par
Buzajevs Vladimirs PCTVL Par Porietis Jānis TP Pret
Cilevičs Boriss SC Par Putniņš Pauls ZZS Pret
Circene Ingrīda JL Pret Rasnačs Dzintars TB/LNNK Pret
Dalbiņš Juris TP Pret Repše Einars JL Pret
Dobelis Juris TB/LNNK Pret Ribakovs Ivans SC Par
Dolgopolovs Sergejs SC Par Rībena Inguna JL Pret
Dukšinskis Jānis LPP/LC Nebalso Rubezis Ziedonis TP Pret
Eglītis Jānis TP Pret Rubiks Artūrs SC Par
Emsis Indulis ZZS Pret Rugāte Anta TP Pret
Feldmane Inta LPP/LC Nebalso Segliņš Mareks TP Pret
Fjodorovs Sergejs SC Par Seile Anna TB/LNNK Pret
Golubovs Aleksandrs SC Par Silaraupa Ligita ZZS Nebalso
Grava Uldis JL Pret Sokolovskis Juris PCTVL Par
Grīnblats Māris TB/LNNK Pret Stepaņenko Vjačeslavs LPP/LC Nebalso
Ģīlis Valdis TP Pret Šadurskis Kārlis JL Pret
Hanka Pēteris ZZS Pret Ščerbatihs Viktors ZZS Pret
Jaundžeikars Dzintars LPP/LC Nebalso Šmits Jānis LPP/LC Nebalso
Kabanovs Nikolajs PCTVL Par Tabūns Pēteris TB/LNNK Pret
Kalniete Sandra JL Pret Turlais Dainis LPP/LC Nebalso
Kalniņš Imants TB/LNNK Pret Upenieks Gunārs ZZS Pret
Kampars Artis JL Pret Urbanovičs Jānis SC Par
Kariņš Krišjānis JL Pret Ušakovs Nils SC Par
Kāposts Andis ZZS Pret Valers Imants TP Pret
Klaužs Jānis TP Nebalso Vidavskis Aleksejs SC Par
Klementjevs Andrejs SC Par Ziedone-Kantāne Ausma JL Pret
Krastiņš Māris TP Pret

Otrdien, 16.septembrī
09:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:00  Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:10  Saeimas priekšsēdētājas biedra Andreja Klementjeva tikšanās ar Mali Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Ba Hawa Keita
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:15  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
13:40  Saeimas priekšsēdētājas biedra Andreja Klementjeva tikšanās ar Pakistānas Islāma Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Khalid Hussain Memon
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sociālās drošības apakškomisijas sēde