---- Pēteris Tabūns

Ziņojis par šādiem 8.Saeimas sēdēs izskatītajiem jautājumiem :

08.06.2006."Grozījumi Krimināllikumā".( 1.lasījums)
09.02.2006."Grozījumi likumā "Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām"".(1.lasījums)


Debatējis par šādiem 8.Saeimas sēdēs izskatītajiem jautājumiem :

28.09.2006.Pieprasījumu komisijas atzinums par Saeimas deputātu Kārļa Šadurska, Lindas Mūrnieces, Solvitas Āboltiņas, Roberta Jurķa, Pētera Ontužāna, Ulda Mārtiņa Klausa, Sarmītes Ķikustes, Aigara Pētersona, Dzintara Zaķa un Gunta Bērziņa pieprasījumu Ministru prezidentam Aigaram Kalvītim ''Par valdības vadītāja nespēju garantēt drošību un tiesiskumu valstī''.
07.09.2006."Grozījumi Profesionālās izglītības likumā".( 3.lasījums)
15.06.2006."Grozījumi Darba likumā".( 3.lasījums)
 "Grozījumi Saeimas kārtības rullī".( 2.lasījums)
08.06.2006."Grozījumi likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli".( 2.lasījums)
07.06.2006."Grozījums Ministru kabineta iekārtas likumā".( 1.lasījums)
01.06.2006."Grozījums likumā "Par valsts pensijām"". (Priekšlikums - "pret")
31.05.2006."Par pavasara sesijas slēgšanu un rudens sesijas sākšanu".
25.05.2006."Grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā".(2.lasījums)
 "Grozījums likumā "Par politiski represētās personas statusa noteikšanu komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušajiem"". (Priekšlikums - "pret")
 "Grozījums likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām"".(2.lasījums)
 "Likums par Eiropas Kopienas pastāvīgā iedzīvotāja statusu Latvijas Republikā".(3.lasījums)
18.05.2006."Grozījumi Repatriācijas likumā".(1.lasījums)
 Iekšlietu ministra Dzintara Jaundžeikara atbilde uz Saeimas deputātu pieprasījumu "Par Iekšlietu ministrijas vadības rīcību saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētiem policijas darbiniekiem".
11.05.2006."Grozījumi likumā "Par aviāciju"".(3.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām"".(3.lasījums)
 Pieprasījumu komisijas atzinums par Saeimas deputātu Arta Kampara, Kārļa Šadurska, Lindas Mūrnieces, Gunta Bērziņa, Māras Ceriņas, Dzintara Zaķa, Pētera Ontužāna, Lienes Liepiņas, Pauļa Kļaviņa un Ingrīdas Circenes pieprasījumu iekšlietu ministram Dzintaram Jaundžeikaram "Par Iekšlietu ministrijas vadības rīcību saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētiem policijas darbiniekiem".
08.04.2006."Par uzticības izteikšanu aizsardzības ministram, ekonomikas ministram, izglītības un zinātnes ministram, satiksmes ministram, tieslietu ministram, īpašu uzdevumu ministram elektroniskās pārvaldes lietās un īpašu uzdevumu ministram sabiedrības integrācijas lietās".
06.04.2006."Grozījumi Azartspēļu un izložu likumā".(3.lasījums)
 "Grozījumi Imigrācijas likumā".(3.lasījums)
 "Grozījums Eiropas Parlamenta vēlēšanu likumā".(3.lasījums)
30.03.2006."Grozījums likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām"".(1.lasījums)
23.03.2006."Grozījumi Azartspēļu un izložu likumā".(2.lasījums)
09.03.2006."Grozījumi likumā "Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām"".(2.lasījums)
 "Grozījumi Saeimas vēlēšanu likumā".(3.lasījums)
02.03.2006."Grozījumi Augstskolu likumā".(3.lasījums)
 "Grozījumi Saeimas kārtības rullī".(3.lasījums)
 "Grozījumi Valsts sociālo pabalstu likumā".(1.lasījums)
02.02.2006."Par deputāta Nikolaja Kabanova atsaukšanu no Ārlietu komisijas".
26.01.2006."Par 1997.gada 7.augustā parafētā Latvijas - Krievijas robežlīguma projekta atbilstības Latvijas Republikas Satversmei izvērtēšanu".(1.lasījums)
19.01.2006."Grozījums Repatriācijas likumā".(3.lasījums)
 "Par Konvenciju par bērnu darba ļaunākajām formām". (Priekšlikums - "pret")
22.12.2005."Grozījumi Meža likumā".(3.lasījums)
 "Par Parlamentārās izmeklēšanas komisijas Einara Repšes finansiālo darbību pārbaudei darbības laika pagarināšanu līdz 2006.gada 15.maijam".
15.12.2005."Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokolu par 1993.gada 2.jūnija Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu".(1.lasījums)
01.12.2005.Pieprasījumu komisijas atzinums par Saeimas deputātu Jura Sokolovska, Nikolaja Kabanova, Vladimira Buzajeva, Andra Tolmačova, Andreja Aleksejeva, Jakova Plinera, Aleksandra Golubova, Igora Solovjova, Sergeja Fjodorova un Martijana Bekasova pieprasījumu Ministru prezidentam Aigaram Kalvītim "Par emigrāciju un demogrāfisko situāciju Latvijā".
 "Politisko partiju likums".(2.lasījums)
17.11.2005."Grozījumi likumā "Par valsts pensijām"". (Priekšlikums - "pret")
 "Grozījums Latvijas Republikas Satversmē".(1.lasījums)
10.11.2005."Grozījumi "Krimināllikumā"".(1.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli"".(2.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par autoceļiem"".(3.lasījums)
03.11.2005."Grozījumi likumā "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem"".(2.lasījums)
 "Par uzticības izteikšanu iekšlietu ministram Dzintaram Jaundžeikaram"
27.10.2005."Grozījums Repatriācijas likumā".(2.lasījums)
20.10.2005."Grozījumi likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli"".(2.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par valsts pensijām"".(2.lasījums)
 "Par valsts budžetu 2006.gadam".(2.lasījums)
13.10.2005. "Grozījumi Imigrācijas likumā".(2.lasījums)
 "Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā".(2.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par autoceļiem"".(2.lasījums)
06.10.2005."Par valsts budžetu 2006.gadam".(1.lasījums)
29.09.2005."Par piekrišanu Saeimas deputāta Vladimira Buzajeva saukšanai pie administratīvās atbildības".
22.09.2005."Par Nila Muižnieka iecelšanu par Valsts cilvēktiesību biroja direktoru".
15.09.2005."Par piekrišanu Saeimas deputāta Arvīda Ulmes saukšanai pie administratīvās atbildības".
25.08.2005."Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2005.gadam"".(1.lasījums)
16.06.2005."Grozījums "Krimināllikumā"".(1.lasījums)
 "Grozījums Vispārējās izglītības likumā".(1.lasījums)
 "Par Saeimas deputāta Aleksandra Kiršteina atsaukšanu no NATO Parlamentārās Asamblejas Latvijas delegācijas sastāva".
 "Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likums".(2.lasījums)
09.06.2005."Grozījums Pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likumā".(2.lasījums)
02.06.2005."Par deputāta Aleksandra Kiršteina atsaukšanu no Saeimas Ārlietu komisijas"
26.05.2005."Grozījums Militārpersonu izdienas pensiju likumā".(2.lasījums)
 Par deputāta Jāņa Lagzdiņa atsaukšanu no Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas
 "Par Parlamentārās izmeklēšanas komisijas Einara Repšes finansiālo darbību pārbaudei darbības laika pagarināšanu līdz 2005.gada 31.decembrim".
 "Par Vispārējo konvenciju par nacionālo minoritāšu aizsardzību" (Priekšlikums - "pret")
 "Par Vispārējo konvenciju par nacionālo minoritāšu aizsardzību"(1.lasījums)
 "Par Vispārējo konvenciju par nacionālo minoritāšu aizsardzību"(2.lasījums)
19.05.2005."Grozījums likumā "Par valsts pensijām"". (Priekšlikums - "par")
 "Par Līgumu par Konstitūciju Eiropai".(1.lasījums)
12.05.2005."Deklarācija par Latvijā īstenotā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības totalitārā komunistiskā okupācijas režīma politikas nosodījumu"(1.lasījums)
 "Deklarācija par Latvijā īstenotā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības totalitārā komunistiskā okupācijas režīma politikas nosodījumu"(2.lasījums)
05.05.2005."Grozījumi "Latvijas Republikas valsts robežas likumā"".(1.lasījums)
 "Pacientu tiesību likums".(1.lasījums)
28.04.2005."Grozījumi "Radio un televīzijas likumā"". (Priekšlikums - "par")
21.04.2005."Kriminālprocesa likums".(3.lasījums)
03.03.2005."Biodegvielu likums".(2.lasījums)
17.02.2005."Grozījumi likumā "Par pašvaldībām"".(3.lasījums)
10.02.2005."Grozījumi Izglītības likumā". (Priekšlikums - "pret")
03.02.2005."Par atbalstu Valsts prezidentes centieniem skaidrot Latvijas sarežģito vēsturi".
27.01.2005."Par atbalstu Valsts prezidentes izstrādātajai deklarācijai".
 Satversmes 81.panta kārtībā izdotie Ministru kabineta noteikumi Nr.19 "Grozījums Militārpersonu izdienas pensiju likumā".
20.01.2005."Grozījumi Patvēruma likumā".(3.lasījums)
20.12.2004."Grozījumi likumā "Par dzīvojamo telpu īri"".(3.lasījums)
 "Par valsts budžetu 2005.gadam".(2.lasījums)
09.12.2004."Grozījumi Repatriācijas likumā".(2.lasījums)
25.11.2004."Grozījumi Izglītības likumā". (Priekšlikums - "pret")
17.11.2004."Grozījumi likumā "Par dzīvojamo telpu īri"".(2.lasījums)
11.11.2004."Grozījumi Pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likumā".(3.lasījums)
 "Grozījums likumā ''Par privatizācijas sertifikātiem''".(2.lasījums)
04.11.2004."Grozījumi likumā "Par pašvaldību palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"".(2.lasījums)
 "Grozījums likumā "Par privatizācijas sertifikātiem"".(1.lasījums)
01.11.2004."Par veselības aprūpes finansējuma pieaugumu 2005.gada valsts budžetā".
28.10.2004."Grozījumi Saeimas kārtības rullī".(3.lasījums)
 "Par valsts budžetu 2005.gadam".(1.lasījums)
21.10.2004."Grozījumi Pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likumā".(2.lasījums)
30.09.2004. Pieprasījumu komisijas atzinums par Saeimas deputātu Māra Grīnblata, Jura Dobeļa, Dzintara Rasnača, Annas Seiles, Imanta Kalniņa, Pētera Tabūna, Kārļa Šadurska, Ainara Latkovska, Artura Krišjāņa Kariņa un Gunta Bērziņa pieprasījumu Ministru prezidentam Indulim Emsim par Izglītības likuma normu izpildi.
 "Par ierobežojumiem personām ar dubulto pilsonību ieņemt augstākos valsts amatus".(1.lasījums)
23.09.2004."Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē".(3.lasījums)
16.09.2004."Par neuzticības izteikšanu Ministru kabinetam".
26.08.2004."Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2004.gadam"".(2.lasījums)
21.07.2004."Par uzticības izteikšanu ārlietu ministram Artim Pabrikam".
18.06.2004."Par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Indulim Emsim".
17.06.2004."Par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Indulim Emsim".
10.06.2004.Ministru prezidenta Induļa Emša un veselības ministra Rinalda Muciņa atbilde uz Saeimas deputātu pieprasījumu "Par pēkšņu finansējuma samazināšanu Latgales mazajām slimnīcām un to turpmāko likteni" (Lēm. proj. reģ. nr.439)
 "Par Imanta Rākina pirmstermiņa atsaukšanu no Nacionālās radio un televīzijas padomes priekšsēdētāja amata".
03.06.2004."Par piekrišanu Saeimas deputāta Andra Tolmačova saukšanai pie administratīvās atbildības".
 Pieprasījumu komisijas atzinums par Saeimas deputātu Māra Grīnblata, Pētera Tabūna, Annas Seiles, Jāņa Straumes, Ingrīdas Circenes, Artura Krišjāņa Kariņa, Valda Dombrovska, Inas Druvietes, Viestura Šiliņa un Silvas Bendrātes pieprasījumu (Lēm. proj. reģ. nr.439) Ministru prezidentam Indulim Emsim un veselības ministram Rinaldam Muciņam "Par pēkšņu finansējuma samazināšanu Latgales mazajām slimnīcām un to turpmāko likteni".
27.05.2004."Par Alekseja Loskutova iecelšanu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku".
 "Par neuzticības izteikšanu īpašu uzdevumu ministram sabiedrības integrācijas lietās Nilam Muižniekam".
19.05.2004."Grozījumi likumā "Par to bijušās PSRS pilsoņu statusu, kuriem nav Latvijas vai citas valsts pilsonības"".
06.05.2004."Likums "Par 1994.gada 10.novembra Vispārējo konvenciju par nacionālo minoritāšu aizsardzību"". (Priekšlikums - "pret")
29.04.2004.Saeimas deputātu pieprasījums ārlietu ministram Rihardam Pīkam par Latvijas Republikas bruņoto spēku dalību Irākas okupācijā. (Priekšlikums - "pret")
22.04.2004."Alkoholisko dzērienu aprites likums".(3.lasījums)
07.04.2004."Grozījumi Izglītības likumā". (Priekšlikums - "pret")
18.03.2004."Grozījumi "Eiropas Parlamenta vēlēšanu likumā"". (Priekšlikums - "par")
 "Grozījumi likumā "Par to bijušās PSRS pilsoņu statusu, kuriem nav Latvijas vai citas valsts pilsonības"".(3.lasījums)
11.03.2004."Grozījumi likumā "Par politiski represētās personas statusa noteikšanu komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušajiem"".(3.lasījums)
09.03.2004."Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam".
04.03.2004.Lēmuma projekts "Par mierizlīguma starp Latvijas valsti un Tilts Communications" atbilstību Latvijas valsts un sabiedrības interesēm". (Lēm. proj. reģ. nr.312) (Dok.nr.2131)
12.02.2004."Grozījumi likumā "Par politiski represētās personas statusa noteikšanu komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušajiem"".(2.lasījums)
 "Grozījumi likumā "Par to bijušās PSRS pilsoņu statusu, kuriem nav Latvijas vai citas valsts pilsonības"".(2.lasījums)
 "Grozījumi Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā".(3.lasījums)
05.02.2004. "Grozījumi Izglītības likumā".(3.lasījums)
29.01.2004."Eiropas Parlamenta vēlēšanu likums".(3.lasījums)
22.01.2004."Grozījumi Izglītības likumā".(2.lasījums)
11.12.2003."Grozījumi likumā "Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu"".(2.lasījums)
04.12.2003."Par termiņa pagarināšanu Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību dalībai miera nodrošināšanas operācijā Irākā Apvienoto Nāciju Organizācijas daudznacionālo spēku sastāvā".
06.11.2003."Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2003.gadam"".(2.lasījums)
30.10.2003."Par deputāta Martijana Bekasova atsaukšanu no Eiropas Parlamenta novērotāja statusa".
16.10.2003."Grozījumi likumā "Par to bijušās PSRS pilsoņu statusu, kuriem nav Latvijas vai citas valsts pilsonības"".(1.lasījums)
 "Par deputāta Martijana Bekasova ievēlēšanu Nacionālās drošības komisijā".
11.09.2003.Satversmes 81.panta kārtībā izdotie Ministru kabineta noteikumi nr.444 "Grozījumi Izglītības likumā".
10.09.2003."Par lauksaimniekiem radušos zaudējumu kompensāciju".
04.09.2003."Par piekrišanu Saeimas deputāta Vladimira Buzajeva saukšanai pie administratīvās atbildības".
29.05.2003. "Grozījumi Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā"".(3.lasījums)
03.04.2003."Grozījumi likumā "Par zemes privatizāciju lauku apvidos"".(3.lasījums)
13.03.2003. "Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā".(2.lasījums)
  "Grozījumi likumā "Par Valsts ieņēmumu dienestu"".(3.lasījums)
20.02.2003. "Par valsts budžetu 2003.gadam".(1.lasījums)
06.02.2003."Par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību piedalīšanos operācijā Afganistānā ANO Starptautisko drošības atbalsta spēku Nīderlandes Karalistes kontingenta sastāvā".
23.01.2003."Grozījumi Radio un televīzijas likumā".(1.lasījums)
21.11.2002."Par Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanu un aizsardzību".(1.lasījums)
 "Par uzticības izteikšanu labklājības ministram, īpašu uzdevumu ministram sabiedrības integrācijas lietās un īpašu uzdevumu ministram bērnu un ģimenes lietās"