8.SAEIMAS DEPUTĀTI,
pa grupām:

Latvijas un Izraēlas parlamentu sadarbības grupa(20 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Boriss Cilevičs
SC
priekšsēdētājs
Jakovs Pliners
PCTVL
priekšsēdētāja vietnieks
Andris Bērziņš
ZZS
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Paulis Kļaviņš
JL
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 


Latvijas un Kazahstānas parlamentu sadarbības grupa(21 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Jānis Urbanovičs
SC
priekšsēdētājs
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Dainis Turlais
LPP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Kirgizstānas parlamentu sadarbības grupa(15 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Jānis Urbanovičs
SC
priekšsēdētājs
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Tadžikistānas parlamentu sadarbības grupa(15 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Jānis Urbanovičs
SC
priekšsēdētājs
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētājas vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 


Latvijas un Turkmenistānas parlamentu sadarbības grupa(19 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Jānis Urbanovičs
SC
priekšsēdētājs
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Uzbekistānas parlamentu sadarbības grupa(20 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Jānis Urbanovičs
SC
priekšsēdētājs
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Andris Bērziņš
ZZS
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Vācijas parlamentu sadarbības grupa(20 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Paulis Kļaviņš
JL
priekšsēdētājs
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
priekšsēdētājas vietnieks
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Jānis Porietis
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Mareks Segliņš
TP
 
Anna Seile
TB/LNNK
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Jānis Strazdiņš
ZZS
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Dainis Turlais
LPP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 


Latvijas un Ukrainas parlamentu sadarbības grupa(34 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Andrejs Klementjevs
SC
priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Ingrīda Circene
JL
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vineta Muižniece
TP
 
Pēteris Ontužāns
JL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Andrejs Radzevičs
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Šadurskis
JL
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Dainis Turlais
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Ķīnas parlamentu sadarbības grupa(38 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Jānis Reirs
JL
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Anta Rugāte
TP
 
Mareks Segliņš
TP
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Dainis Turlais
LPP
 
Jānis Urbanovičs
SC
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Krievijas parlamentu sadarbības grupa(48 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
priekšsēdētāja vietnieks
Dainis Turlais
LPP
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Silva Bendrāte
JL
 
Uldis Briedis
TP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Ingrīda Circene
JL
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Jānis Jurkāns
 
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Valērijs Karpuškins
LPP
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Pēteris Ontužāns
JL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Jakovs Pliners
PCTVL
 
Andrejs Radzevičs
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Jānis Strazdiņš
ZZS
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Kārlis Šadurskis
JL
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Jānis Urbanovičs
SC
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 
Dzintars Zaķis
JL
 


Latvijas parlamentāriešu grupa demokrātisko procesu atbalstam Baltkrievijas parlamentā un sabiedrībā
(līdz 02.03.2006. - " Latvijas un Baltkrievijas parlamentu sadarbības grupa")
(27 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Roberts Jurķis
JL
priekšsēdētājs
Vineta Muižniece
TP
priekšsēdētāja vietniece
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Silva Bendrāte
JL
 
Guntis Bērziņš
JL
 
Uldis Briedis
TP
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Artis Kampars
JL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Andrejs Radzevičs
TP
 
Anta Rugāte
TP
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Kārlis Šadurskis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Elita Šņepste
TP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Jānis Urbanovičs
SC
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Moldovas parlamentu sadarbības grupa(18 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Martijans Bekasovs
LSP
priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Kārlis Šadurskis
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Elita Šņepste
TP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Jānis Urbanovičs
SC
 


Latvijas un Francijas parlamentu sadarbības grupa(18 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Anta Rugāte
TP
priekšsēdētāja
Andris Bērziņš
ZZS
priekšsēdētājas vietnieks
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Vineta Muižniece
TP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Dainis Turlais
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Grieķijas parlamentu sadarbības grupa(19 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Alberts Krūmiņš
JL
priekšsēdētājs
Martijans Bekasovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Artis Kampars
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Aigars Pētersons
JL
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Anta Rugāte
TP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Dzintars Zaķis
JL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Ēģiptes parlamentu sadarbības grupa(12 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Jevgenija Stalidzāne
LPP
sekretāre
Martijans Bekasovs
LSP
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 


Latvijas un ASV parlamentu sadarbības grupa(24 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
priekšsēdētājs
Viesturs Šiliņš
JL
priekšsēdētāja vietnieks
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
sekretārs
Guntis Bērziņš
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Artis Kampars
JL
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Linda Mūrniece
JL
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Vaira Paegle
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Mareks Segliņš
TP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Aina Verze
LPP
 
Dzintars Zaķis
JL
 
Ēriks Zunda
TP
 


Latvijas un Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes parlamentu sadarbības grupa(21 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Viesturs Šiliņš
JL
priekšsēdētājs
Ēriks Zunda
TP
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Guntis Bērziņš
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Vaira Paegle
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Mareks Segliņš
TP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Dzintars Zaķis
JL
 


Latvijas un Irākas parlamentu sadarbības grupa(2 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Liene Liepiņa
JL
priekšsēdētāja
Vaira Paegle
TP
 


Latvijas un Austrijas parlamentu sadarbības grupa(13 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Vaira Paegle
TP
priekšsēdētāja
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Aigars Pētersons
JL
 
Jānis Porietis
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Ausma Ziedone-Kantāne
JL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Portugāles parlamentu sadarbības grupa(14 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Silva Bendrāte
JL
priekšsēdētāja
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētājas vietniece
Guntis Bērziņš
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Šveices parlamentu sadarbības grupa(11 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētāja
Silva Bendrāte
JL
priekšsēdētājas vietniece
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētājas vietniece
Vineta Muižniece
TP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Elita Šņepste
TP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 


Latvijas un Spānijas parlamentu sadarbības grupa(13 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ināra Ostrovska
ZZS
priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Zviedrijas parlamentu sadarbības grupa(11 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Liene Liepiņa
JL
priekšsēdētāja
Silva Bendrāte
JL
 
Artis Kampars
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Pēteris Ontužāns
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Dānijas parlamentu sadarbības grupa(10 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Liene Liepiņa
JL
priekšsēdētāja
Silva Bendrāte
JL
priekšsēdētājas vietniece
Augusts Brigmanis
ZZS
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Indijas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Leopolds Ozoliņš
ZZS
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Vineta Muižniece
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Jānis Šmits
LPP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Dainis Turlais
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Itālijas parlamentu sadarbības grupa(24 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ināra Ostrovska
ZZS
priekšsēdētāja
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte
JL
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Artis Kampars
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Linda Mūrniece
JL
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Mareks Segliņš
TP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Kanādas parlamentu sadarbības grupa(22 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Vaira Paegle
TP
priekšsēdētāja
Kārlis Strēlis
JL
priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Mareks Segliņš
TP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Dainis Turlais
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Marokas parlamentu sadarbības grupa(13 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētājs
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 


Latvijas un Norvēģijas parlamentu sadarbības grupa(12 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Silva Bendrāte
JL
Guntis Bērziņš
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Polijas parlamentu sadarbības grupa(21 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ināra Ostrovska
ZZS
priekšsēdētāja
Andrejs Naglis
LPP
priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Roberts Jurķis
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Alberts Krūmiņš
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pēteris Ontužāns
JL
 
Andrejs Radzevičs
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Anta Rugāte
TP
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Aina Verze
LPP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Somijas parlamentu sadarbības grupa(10 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Liene Liepiņa
JL
priekšsēdētāja
Staņislavs Šķesters
ZZS
priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Azerbaidžānas parlamentu sadarbības grupa(15 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētājs
Leopolds Ozoliņš
ZZS
priekšsēdētāja vietnieks
Indulis Emsis
ZZS
 
Pēteris Kalniņš
ZZS
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Mareks Segliņš
TP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Elita Šņepste
TP
 
Dainis Turlais
LPP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 
Ēriks Zunda
TP
 


Latvijas un Kuveitas parlamentu sadarbības grupa(21 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Aleksandrs Kiršteins
 
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Juris Dalbiņš
TP
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Vineta Muižniece
TP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Anta Rugāte
TP
 
Mareks Segliņš
TP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Bulgārijas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Martijans Bekasovs
LSP
 
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Anta Rugāte
TP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Urbanovičs
SC
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Taivānas parlamentu sadarbības grupa(27 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Elita Šņepste
TP
priekšsēdētāja
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte
JL
 
Uldis Briedis
TP
 
Juris Dalbiņš
TP
 
Jānis Esta
TP
 
Inta Feldmane
LPP
 
Māris Gulbis
 
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Roberts Jurķis
JL
 
Artis Kampars
JL
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Vaira Paegle
TP
 
Aigars Pētersons
JL
 
Anta Rugāte
TP
 
Mareks Segliņš
TP
 
Anna Seile
TB/LNNK
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Dzintars Zaķis
JL
 


Latvijas parlamentāriešu atbalsta grupa Tibetai(15 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Silva Bendrāte
JL
priekšsēdētāja
Anna Seile
TB/LNNK
priekšsēdētājas vietniece
Ingrīda Circene
JL
 
Juris Dalbiņš
TP
 
Roberts Jurķis
JL
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vaira Paegle
TP
 
Aigars Pētersons
JL
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Anta Rugāte
TP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Elita Šņepste
TP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Arvīds Ulme
ZZS
 


Latvijas un Īrijas parlamentu sadarbības grupa(18 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Guntis Bērziņš
JL
priekšsēdētājs
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja vietniece
Inta Feldmane
LPP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Roberts Jurķis
JL
 
Paulis Kļaviņš
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Andrejs Naglis
LPP
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 


Latvijas un Japānas parlamentu sadarbības grupa(27 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Igors Solovjovs
LSP
priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Silva Bendrāte
JL
 
Boriss Cilevičs
SC
 
Ingrīda Circene
JL
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Elita Šņepste
TP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 
Ērika Zommere
TP
 


Sieviešu starpparlamentārā sadarbības grupa(12 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ināra Ostrovska
ZZS
priekšsēdētāja
Elita Šņepste
TP
priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Liene Liepiņa
JL
 
Linda Mūrniece
JL
 
Anta Rugāte
TP
 
Anna Seile
TB/LNNK
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Ausma Ziedone-Kantāne
JL
 


Latvijas un Ungārijas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Aleksandrs Bartaševičs
SC
priekšsēdētājs
Andris Tolmačovs
PCTVL
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Silva Bendrāte
JL
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Valērijs Karpuškins
LPP
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Vineta Muižniece
TP
 
Linda Mūrniece
JL
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Elita Šņepste
TP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Armēnijas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Andrejs Klementjevs
SC
priekšsēdētājs
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Inta Feldmane
LPP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Valērijs Karpuškins
LPP
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Linda Mūrniece
JL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Jānis Šmits
LPP
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 


Latvijas un Šrilankas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Silva Bendrāte
JL
priekšsēdētāja
Sarmīte Ķikuste
JL
priekšsēdētājas vietniece
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Elita Šņepste
TP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Dzintars Zaķis
JL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas parlamentāriešu grupa demokrātisko procesu atbalstam Čečenijā(5 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
priekšsēdētājs
Arvīds Ulme
ZZS
priekšsēdētāja vietnieks
Paulis Kļaviņš
JL
 
Vaira Paegle
TP
 
Anna Seile
TB/LNNK
 


Latvijas un Gruzijas parlamentu sadarbības grupa(20 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Andrejs Klementjevs
SC
priekšsēdētājs
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs
SC
 
Ingrīda Circene
JL
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Ēriks Jēkabsons
 
 
Valērijs Karpuškins
LPP
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Vaira Paegle
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Anta Rugāte
TP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Aina Verze
LPP
 
Dzintars Zaķis
JL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Mongolijas parlamentu sadarbības grupa(7 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Sarmīte Ķikuste
JL
priekšsēdētājas vietniece
Andris Tolmačovs
PCTVL
sekretārs
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 


Latvijas un Čehijas parlamentu sadarbības grupa(17 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Dzintars Zaķis
JL
priekšsēdētājs
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Artis Kampars
JL
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Andrejs Radzevičs
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Austrālijas un Jaunzēlandes parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Elita Šņepste
TP
priekšsēdētāja
Leopolds Ozoliņš
ZZS
priekšsēdētājas vietnieks
Inta Feldmane
LPP
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Oskars Kastēns
LPP
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Anta Rugāte
TP
 
Mareks Segliņš
TP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Jānis Šmits
LPP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Turcijas parlamentu sadarbības grupa(19 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Dainis Turlais
LPP
priekšsēdētājs
Andris Tolmačovs
PCTVL
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Juris Dalbiņš
TP
 
Jānis Jurkāns
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Anatolijs Mackevičs
LPP
 
Pāvels Maksimovs
LPP
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vaira Paegle
TP
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Anta Rugāte
TP
 
Mareks Segliņš
TP
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Aleksejs Vidavskis
SC
 
Ērika Zommere
TP
 
Ēriks Zunda
TP
 


Latvijas un Maķedonijas parlamentu sadarbības grupa(7 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētājs
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Elita Šņepste
TP
 
Dzintars Zaķis
JL
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Horvātijas parlamentu sadarbības grupa(9 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
priekšsēdētājs
Oskars Kastēns
LPP
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Andrejs Aleksejevs
PCTVL
 
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Jakovs Pliners
PCTVL
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 


Parlamentārās sadarbības grupa sadarbībai ar tautiešiem ārzemēs(10 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Silva Bendrāte
JL
Guntis Bērziņš
JL
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
 
Aigars Pētersons
JL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Inguna Rībena
JL
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Ekvadoras Parlamentu sadarbības grupa(9 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētājas vietnieks
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Valdis Ģīlis
TP
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Mareks Segliņš
TP
 
Elita Šņepste
TP
 
Dzintars Zaķis
JL
 


Latvijas un Islandes parlamentu sadarbības grupa(14 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Māris Gulbis
 
 
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Aigars Pētersons
JL
 
Anta Rugāte
TP
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Elita Šņepste
TP
 
Ausma Ziedone-Kantāne
JL
 


Latvijas un Kubas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Valērijs Agešins
SC
priekšsēdētājs
Mihails Pietkevičs
TP
priekšsēdētāja vietnieks
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
sekretārs
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Oļegs Deņisovs
LSP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Ivans Ribakovs
SC
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Jānis Urbanovičs
SC
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Ērika Zommere
TP
 


Latvijas un Čīles parlamentu sadarbības grupa(30 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētājs
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja vietniece
Valērijs Agešins
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Andris Bērziņš
ZZS
 
Ingrīda Circene
JL
 
Juris Dalbiņš
TP
 
Juris Dobelis
TB/LNNK
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Aleksandrs Golubovs
LSP
 
Valdis Ģīlis
TP
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Andrejs Klementjevs
SC
 
Sarmīte Ķikuste
JL
 
Vineta Muižniece
TP
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Mareks Segliņš
TP
 
Juris Sokolovskis
PCTVL
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Elita Šņepste
TP
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 


Latvijas un Korejas Republikas parlamentu sadarbības grupa(17 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētājs
Ērika Zommere
TP
priekšsēdētāja vietniece
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Vineta Muižniece
TP
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Leopolds Ozoliņš
ZZS
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Jānis Šmits
LPP
 
Elita Šņepste
TP
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Dzintars Zaķis
JL
 


Latvijas un Tunisijas parlamentu sadarbības grupa(16 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Leopolds Ozoliņš
ZZS
priekšsēdētājs
Aigars Pētersons
JL
priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Pēteris Kalniņš
ZZS
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Aleksandrs Kiršteins
 
 
Anta Rugāte
TP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Arvīds Ulme
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Ausma Ziedone-Kantāne
JL
 


Latvijas un Serbijas un Melkalnes parlamentu sadarbības grupa(12 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Nikolajs Kabanovs
PCTVL
priekšsēdētājs
Leopolds Ozoliņš
ZZS
priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Vladimirs Buzajevs
PCTVL
 
Valdis Ģīlis
TP
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Aigars Pētersons
JL
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Žanete Vasaraudze
TP
 


Latvijas un Filipīnu parlamentu sadarbības grupa(18 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Vineta Muižniece
TP
priekšsēdētāja
Oļegs Deņisovs
LSP
priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Ingrīda Circene
JL
 
Inta Feldmane
LPP
 
Sergejs Fjodorovs
LSP
 
Pēteris Kalniņš
ZZS
 
Andis Kāposts
ZZS
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Vjačeslavs Stepaņenko
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Staņislavs Šķesters
ZZS
 
Andris Tolmačovs
PCTVL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 
Ērika Zommere
TP
 


Saeimas deputātu atbalsta grupa asociācijai “Eiropas parlamentārieši — Āfrikai” (AWEPA)(13 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ingrīda Circene
JL
priekšsēdētāja
Oskars Kastēns
LPP
priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte
JL
 
Andris Bērziņš
ZZS
 
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
 
Vitālijs Orlovs
SC
 
Vaira Paegle
TP
 
Mihails Pietkevičs
TP
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Anta Rugāte
TP
 
Viesturs Šiliņš
JL
 
Ingrīda Ūdre
ZZS
 
Žanete Vasaraudze
TP
 


Krūts vēža profilakses un ārstēšanas atbalsta grupa(5 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Ingrīda Circene
JL
Vitālijs Orlovs
SC
 
Anta Rugāte
TP
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Ausma Ziedone-Kantāne
JL
 


Latvijas un Lietuvas parlamentu sadarbības grupa(18 deputāti)
Vārds, uzvārds
Frakcija
Amats
Sarmīte Ķikuste
JL
priekšsēdētāja
Žanete Vasaraudze
TP
priekšsēdētājas vietniece
Valērijs Agešins
SC
 
Silva Bendrāte
JL
 
Roberts Jurķis
JL
 
Uldis Mārtiņš Klauss
JL
 
Pēteris Ontužāns
JL
 
Ināra Ostrovska
ZZS
 
Aigars Pētersons
JL
 
Jakovs Pliners
PCTVL
 
Dzintars Rasnačs
TB/LNNK
 
Anta Rugāte
TP
 
Pēteris Simsons
LPP
 
Igors Solovjovs
LSP
 
Jevgenija Stalidzāne
LPP
 
Kārlis Strēlis
JL
 
Pēteris Tabūns
TB/LNNK
 
Aleksejs Vidavskis
SC