6.Saeimas deputātu saraksts

Andris Ameriks Raitis Apalups
Pēteris Apinis Romāns Apsītis
Jānis Ābele Dzintars Ābiķis
Jānis Ādamsons Vents Balodis
Aleksandrs Bartaševičs Edgars Bāns
Martijans Bekasovs Indulis Bērziņš
Valdis Birkavs Inese Birzniece
Ilmārs Bišers Viesturs Boka
Olafs Brūvers Jānis Bunkšs
Juris Celmiņš Alfreds Čepānis
Kārlis Čerāns Ziedonis Čevers
Imants Daudišs Oļegs Deņisovs
Roberts Dilba Viktors Dinēvičs
Juris Dobelis Vladilens Dozorcevs
Kārlis Jūlijs Druva Oļģerts Dunkers
Indulis Emsis Aivars Endziņš
Guntis Eniņš Māris Gailis
Gunta Gannusa Modris Goba
Aleksandrs Golubovs Anatolijs Gorbunovs
Viesturs Gredzens Ojārs Grinbergs
Ervids Grinovskis Oskars Grīgs
Edmunds Grīnbergs Guntars Grīnblats
Māris Grīnblats Žanis Holšteins
Edvīns Inkēns Aigars Jirgens
Roberts Jurdžs Ernests Jurkāns
Jānis Jurkāns Juris Kaksītis
Viktors Kalnbērzs Ivars Kalniņš
Jānis Kalviņš Jānis Kazāks
Ēriks Kaža Pēteris Keišs
Aleksandrs Kiršteins Gundars Kleinbergs
Paulis Kļaviņš Odisejs Kostanda
Andrejs Krastiņš Ilga Kreituse
Aivars Guntis Kreituss Valdis Krisbergs
Ģirts Valdis Kristovskis Vilis Krištopans
Ludmila Kuprijanova Janīna Kušnere
Ivars Jānis Ķezbers Jānis Lagzdiņš
Aristids Jēkabs Lambergs Kārlis Leiškalns
Rudīte Leitena Imants Liepa
Kristiāna Lībane Ādolfs Ločmelis
Modris Lujāns Ruta Marjaša
Jānis Mauliņš Andrejs Naglis
Valdis Nagobads Leopolds Ozoliņš
Andrejs Panteļējevs Normunds Pēterkops
Aleksandrs Pētersons Modris Plāte
Aija Poča Andrejs Požarnovs
Aida Prēdele Jānis Priedkalns
Pauls Putniņš Jānis Rāzna
Andris Rubins Jānis Rubulis
Māris Rudzītis Anta Rugāte
Andris Saulītis Atis Sausnītis
Antons Seiksts Anna Seile
Juris Sinka Leonards Stašs
Viktors Stikuts Jānis Straume
Jānis Strods Pēteris Tabūns
Leonards Tenis Andris Tomašūns
Anatolijs Tučs Dainis Turlais
Jānis Urbanovičs Gundars Valdmanis
Uldis Veldre Juris Galerijs Vidiņš
Māris Vītols Juris Zaķis
Elmārs Zelgalvis Roberts Zīle
Ēriks Zunda  
Otrdien, 17.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:15  Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes darbinieku delegāciju
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde