Parlamentārā izmeklēšanas komisija Einara Repšes finansiālo darbību pārbaudei

(no 29.01.2004. līdz 01.11.2006.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ēriks Jēkabsons

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

priekšēdētājs

Jānis Šmits

No 24.03.2004. līdz 25.03.2004.

No 25.03.2004. līdz 02.02.2005.

 

priekšsēdētājs

Vineta Muižniece

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

priekšsēdētāja biedrs

Jānis Lagzdiņš

No 18.03.2004. līdz 25.03.2004.

No 25.03.2004. līdz 01.11.2006.

 

priekšsēdētāja biedrs

Pēteris Kalniņš

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

sekretārs

Andrejs Aleksejevs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Aleksandrs Bartaševics

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Gundars Bērziņš

No 05.02.2004. līdz 16.12.2004.

 

Oļegs Deņisovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Dzintars Jaundžeikars

No 05.02.2004. līdz 03.11.2005.

 

Roberts Jurķis

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

 

Andis Kāposts

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Jānis Reirs

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Anna Seile

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Igors Solovjovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Pēteris Tabūns

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Andris Tolmačovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Dainis Turlais

No 05.02.2004. līdz 19.02.2004.

 

Edgars Jaunups

No 24.03.2004. līdz 19.05.2004

 

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 8.Saeimā