Pastāvīgās komisijas 8.Saeimā


Aizsardzības un iekšlietu komisija
 

Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Igors Aleksandrovs No 24.02.2005.līdz 14.04.2005.  
Martijans Bekasovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Silva Bendrāte No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.  
Guntis Bērziņš No 25.01.2006.līdz 06.11.2006.
No 02.02.2005.līdz 25.01.2006
priekšsēdētāja biedrs
 
Uldis Briedis No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.  
Juris Dalbiņš No 17.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 17.03.2004.
priekšsēdētājs
 
Juris Dobelis No 15.11.2002.līdz 18.03.2004
No 12.08.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretārs

 
Māris Gulbis No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Jēkabsons No 16.12.2003.līdz 18.03.2004.
No 11.12.2003.līdz 16.12.2003.
priekšsēdētājs
 
Anita Kalniņa No 14.04.2005.līdz 27.10.2005.  
Paulis Kļaviņš No 19.01.2006.līdz 06.11.2006.  
Ģirts-Valdis Kristovskis No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  
Vilis Krištopans No 15.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Arnolds Laksa No 15.11.2002.līdz 11.12.2003.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002
priekšsēdētājs
 
Ainars Latkovskis No 16.12.2004.līdz 24.02.2005.  
Anatolijs Mackevičs No 10.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Pāvels Maksimovs No 25.03.2004.līdz 09.11.2005.  
Linda Mūrniece No 15.11.2002.līdz 24.01.2006.
No 24.01.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedre

 
Mihails Pietkevičs No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Jānis Porietis No 24.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Radzevičs No 14.11.2002.līdz 20.01.2005.  
Einars Repše No 18.03.2004.līdz 16.12.2004.  
Viesturs Šiliņš No 27.10.2005.līdz 19.01.2006.  
Dainis Turlais No 17.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 17.03.2004.
sekretārs
 
Ingrīda Ūdre No 14.11.2002.līdz 15.05.2003.  

Ārlietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Guntis Bērziņš No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretārs
 
Silva Golde No 14.11.2002.līdz 14.04.2005.  
Dzintars Jaundžeikars No 11.12.2003.līdz 11.03.2004.  
Ēriks Jēkabsons No 14.11.2002.līdz 11.12.2003.  
Jānis Jurkāns No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Nikolajs Kabanovs No 14.11.2002.līdz 02.02.2006.  
Oskars Kastēns No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 11.08.2004.līdz 14.06.2005.
No 14.06.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.08.2004.
priekšsēdētājs

 
Uldis Mārtiņš Klauss No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Sarmīte Ķikuste No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Lagzdiņš No 26.05.2005.līdz 02.06.2005.  
Leopolds Ozoliņš No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Artis Pabriks No 18.03.2004.līdz 11.08.2004. priekšsēdētājs
    No 11.08.2004.līdz 09.12.2004.  
Vaira Paegle No 15.06.2005.līdz 06.11.2006.
No 03.02.2005.līdz 15.06.2005.
priekšsēdētāja
 
Aigars Pētersons No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Rihards Pīks No 06.02.2004.līdz 18.03.2004.
 No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētājs
 
Anta Rugāte No 02.06.2005.līdz 06.11.2006.  
Igors Solovjovs No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
sekretārs
 
Jānis Straume No 11.11.2004.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Šadurskis No 26.05.2005.līdz 02.06.2005.  
Inese Vaidere No 15.11.2002.līdz 06.02.2004.
No 06.02.2004.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002. 
priekšsēdētāja

 
Roberts Zīle No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 14.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Guntis Bērziņš No 12.08.2004.līdz 02.02.2005.  
Gundars Bērziņš No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.
No 09.12.2004.līdz 16.12.2004.
No 16.01.2003.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētājs

 
Vilnis-Edvīns Bresis No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Baiba Brigmane No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 16.12.2004.līdz 14.04.2005.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja

 
Valdis Dombrovskis No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  
Nikolajs Kabanovs No 02.02.2006.līdz 06.11.2006.  
Imants Kalniņš No 12.08.2004.līdz 06.11.2006.  
Artis Kampars No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Uldis Mārtiņš Klauss No 14.11.2002.līdz 03.04.2003.  
Māris Krastiņš No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Guntars Krasts No 14.11.2002.līdz 21.07.2004.  
Vilis Krištopans No 14.11.2002.līdz 15.05.2003.  
Ainars Latkovskis No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.
 
Ivans Ribakovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Simsons No 18.03.2004.līdz 30.03.2006.
No 15.11.2002.līdz 05.02.2004.
No 14.09.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
No 18.03.2004.līdz 18.03.2004.
sekretārs
sekretārs


 
Atis Slakteris No 09.12.2004.līdz 10.05.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētājs
 
Ēriks Škapars No 03.04.2003.līdz 18.03.2004.  
Andris Šķēle No 14.11.2002.līdz 16.01.2003.  
Ainārs Šlesers No 10.05.2006.līdz 16.05.2006. priekšsēdētājs
    No 16.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 30.03.2006.līdz 10.05.2006.
No 05.02.2004.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētājs
Elita Šņepste No 10.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 18.03.2004.līdz 10.05.2006.
sekretāre
Jānis Urbanovičs No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.  
Ingrīda Ūdre No 15.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Zunda No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.  

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ainars Baštiks No 05.02.2004.līdz 18.03.2004.  
Augusts Brigmanis No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Vladimirs Buzajevs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Boriss Cilevičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Circene No 21.12.2004.līdz 06.11.2006.
No 16.12.2004.līdz 21.12.2004.
priekšsēdētāja
 
Ina Druviete No 15.11.2002.līdz 16.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja
 
Jānis Esta No 11.02.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.02.2004.
sekretārs
 
Inese Krastiņa No 14.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Aldis Kušķis No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Ināra Ostrovska No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 14.11.2002.līdz 02.06.2005.  
Kārlis Strēlis No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 18.03.2004.līdz 14.04.2005.
 
Inese Šlesere No 15.11.2002.līdz 05.02.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretāre
 
Jānis Šmits No 09.11.2005.līdz 11.05.2006.
No 18.03.2004.līdz 03.11.2005.
 
Aina Verze No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  

Eiropas lietu komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Solvita Āboltiņa No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
 
Boriss Cilevičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Oļegs Deņisovs No 10.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Māris Gulbis No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Valdis Ģīlis No 18.03.2004.līdz 19.05.2005.  
Roberts Jurķis No 13.10.2005.līdz 06.11.2006.  
Nikolajs Kabanovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Imants Kalniņš No 12.08.2004.līdz 19.05.2005.  
Artis Kampars No 16.12.2004.līdz 13.10.2005.  
Arturs Krišjānis Kariņš No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.  
Oskars Kastēns No 12.08.2004.līdz 06.11.2006.
No 21.11.2002.līdz 12.08.2004.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002. 
priekšsēdētājs
priekšsēdētāja biedrs
 
Andis Kāposts No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 16.10.2003.līdz 18.03.2004.
sekretārs
 
Paulis Kļaviņš No 24.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Inese Krastiņa No 15.12.2005.līdz 11.05.2006.  
Guntars Krasts No 21.11.2002.līdz 21.07.2004.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Ģirts-Valdis Kristovskis No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  
Aldis Kušķis No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Liene Liepiņa No 21.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002. 
sekretāre

 
Vineta Muižniece No 09.12.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
 
Artis Pabriks No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.  
Mihails Pietkevičs No 19.05.2005.līdz 06.11.2006.  
Rihards Pīks No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Dzintars Rasnačs No 12.08.2004.līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja biedrs
Atis Slakteris No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Juris Sokolovskis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Staņislavs Šķesters No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inese Šlesere No 14.11.2002.līdz 12.05.2005.  
Ingrīda Ūdre No 14.11.2002.līdz 16.10.2003.  
Roberts Zīle No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 28.04.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.04.2004.
sekretārs
 
Ina Druviete No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Jēkabsons No 09.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Arturs Krišjānis Kariņš No 14.11.2002.līdz 03.04.2003.  
Valērijs Karpuškins No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Uldis Mārtiņš Klauss No 03.04.2003.līdz 18.03.2004.  
Paulis Kļaviņš No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretārs
 
Anatolijs Mackevičs No 14.11.2002.līdz 09.11.2005.  
Raimonds Pauls No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inguna Rībena No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Jānis Strazdiņš No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Kārlis Strēlis No 14.04.2005.līdz 11.05.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
 
Kārlis Šadurskis No 18.03.2004.līdz 14.04.2005.  
Pēteris Tabūns No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ausma Ziedone-Kantāne No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedre
 

Juridiskā komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Solvita Āboltiņa No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002. 
priekšsēdētāja

 
Aleksandrs Bartaševičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Uldis Briedis No 14.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Māra Ceriņa No 13.10.2005.līdz 11.05.2006.  
Māris Grīnblats No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Edgars Jaunups No 18.03.2004.līdz 22.09.2005.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētāja biedrs
 
Roberts Jurķis No 27.10.2005.līdz 06.11.2006.
No 22.09.2005.līdz 27.10.2005.
priekšsēdētāja biedrs
 
Artis Kampars No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Andis Kāposts No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002. 
sekretārs

 
Paulis Kļaviņš No 24.03.2004.līdz 13.10.2005.  
Ingrīda Labucka No 15.11.2002.līdz 05.02.2004.
No 14.11.2002.līdz 05.02.2004. 
priekšsēdētāja biedre
 
Vineta Muižniece No 11.02.2004.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 11.02.2004.
priekšsēdētājas biedre
 
Mihails Pietkevičs No 18.03.2004.līdz 17.03.2005.  
Dzintars Rasnačs No 12.08.2004.līdz 11.11.2004.  
Mareks Segliņš No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
priekšsēdētājs
 
Vjačeslavs Stepaņenko No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
sekretārs
 
Inese Šlesere No 05.02.2004.līdz 11.05.2006.  
Jānis Šmits No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  

Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas
un apkarošanas uzraudzības komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Aleksandrs Bartaševičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Guntis Bērziņš No 09.09.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.
 
Baiba Brigmane No 16.12.2004.līdz 14.04.2005.  
Juris Dalbiņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Valdis Dombrovskis No 18.03.2004.līdz 21.07.2004.  
Valdis Ģīlis No 19.05.2005.līdz 20.10.2005.  
Edgars Jaunups No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Anita Kalniņa No 09.02.2006.līdz 11.05.2006.
No 14.04.2005.līdz 09.02.2006.
priekšsēdētāja
 
Pēteris Kalniņš No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
sekretārs
 
Valērijs Karpuškins No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Andis Kāposts No 14.11.2002.līdz 16.10.2003.  
Māris Krastiņš No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Jānis Lagzdiņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ainars Latkovskis No 21.11.2002.līdz 09.12.2004.
No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 09.12.2004.līdz 16.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
priekšsēdētājs


 
Linda Mūrniece No 09.12.2004.līdz 09.02.2006.
No 06.06.2006.līdz 06.11.2006.
No 09.02.2006.līdz 06.06.2006.
No 18.03.2004.līdz 09.12.2004. 
priekšsēdētāja
priekšsēdētāja

 
Vaira Paegle No 03.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Krišjānis Peters No 21.11.2002.līdz 26.01.2006.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
priekšsēdētājas biedrs
 
Mihails Pietkevičs No 14.11.2002.līdz 19.05.2005.  
Anna Seile No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Šadurskis No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Škapars No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Andris Tolmačovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Dainis Turlais No 14.02.2006.līdz 06.11.2006.
No 26.01.2006.līdz 14.02.2006.
priekšsēdētājas biedrs
Jānis Urbanovičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Ūdre No 16.10.2003.līdz 06.11.2006.  

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ainars Baštiks No 09.02.2004.līdz 18.03.2004.
No 05.02.2004.līdz 09.02.2004. 
priekšsēdētājs
Martijans Bekasovs No 22.04.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 22.04.2004.
priekšsēdētāja biedrs
 
Boriss Cilevičs No 29.04.2004.līdz 06.11.2006.  
Māris Grīnblats No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Valdis Ģīlis No 20.10.2005.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Labucka No 19.11.2002.līdz 05.02.2004.
No 14.11.2002.līdz 19.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Pāvels Maksimovs No 22.04.2004.līdz 06.11.2006.
No 18.03.2004.līdz 22.04.2004.
priekšsēdētājs
Jānis Strazdiņš No 19.11.2002.līdz 06.11.2006. sekretārs
    No 14.11.2002.līdz 19.11.2002.  
Kārlis Strēlis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Nacionālās drošības komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Indulis Emsis No 27.01.2005.līdz 06.11.2006.
No 09.12.2004.līdz 27.01.2005.
priekšsēdētājs
 
Edgars Jaunups No 16.12.2004.līdz 22.09.2005.  
Artis Kampars No 13.10.2005.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Klementjevs No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.
sekretārs
 
Paulis Kļaviņš No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Vilis Krištopans No 15.11.2002.līdz 30.09.2004.
No 30.09.2004.līdz 09.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētājs

 
Linda Mūrniece No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretāre
 
Einars Repše No 18.03.2004.līdz 16.12.2004.  
Mareks Segliņš No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.
priekšsēdētāja biedrs
Jānis Straume No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ainārs Šlesers No 19.02.2004.līdz 18.03.2004.  
Jānis Šmits No 30.09.2004.līdz 27.01.2005.
No 09.11.2005.līdz 06.11.2006.
No 27.01.2005.līdz 03.11.2005.
No 02.09.2004.līdz 30.09.2004. 
priekšsēdētājs


 

Pieprasījumu komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Silva Bendrāte No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Augusts Brigmanis No 19.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 19.11.2002.
priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs No 14.11.2002.līdz 10.02.2005.  
Uldis Mārtiņš Klauss No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 19.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 19.11.2002.
sekretārs
Vitālijs Orlovs No 19.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 11.03.2004.līdz 19.03.2004.
priekšsēdētāja biedrs
Leopolds Ozoliņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Raimonds Pauls No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Krišjānis Peters No 26.01.2006.līdz 11.05.2006.  
Andrejs Radzevičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inguna Rībena No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 19.11.2002.līdz 19.03.2004.
No 19.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 19.11.2002. 
priekšsēdētāja biedrs

 
Dainis Turlais No 14.11.2002.līdz 26.01.2006.  
Aina Verze No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.  
Dzintars Zaķis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Pilsonības likuma izpildes komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 24.02.2005.līdz 11.05.2006.  
Gundars Bērziņš No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.  
Vladimirs Buzajevs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ina Druviete No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.
 
Jānis Esta No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Golubovs No 11.12.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.12.2002.
sekretārs
Imants Kalniņš No 10.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Ainars Latkovskis No 16.12.2004.līdz 24.02.2005.  
Pāvels Maksimovs No 19.02.2004.līdz 20.01.2005.  
Ināra Ostrovska No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ivans Ribakovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 26.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 26.11.2002.
priekšsēdētāja
 
Pēteris Simsons No 26.11.2002.līdz 05.02.2004.
No 14.09.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 26.11.2002.
No 18.03.2004.līdz 30.03.2006. 
priekšsēdētāja biedrs


 
Viesturs Šiliņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Škapars No 22.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Ainārs Šlesers No 05.02.2004.līdz 19.02.2004.  
Arvīds Ulme No 11.02.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 11.02.2004.
priekšsēdētāja biedrs
 
Ausma Ziedone-Kantāne No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Publisko izdevumu un revīzijas komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andrejs Aleksejevs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Andris Bērziņš No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Uldis Briedis No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.  
Baiba Brigmane No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Māra Ceriņa No 16.12.2004.līdz 11.05.2006.  
Indulis Emsis No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Inta Feldmane No 20.01.2006.līdz 06.11.2006.
No 25.03.2004.līdz 20.01.2006.
sekretāre
 
Dzintars Jaundžeikars No 21.01.2004.līdz 03.11.2005.
No 15.01.2004.līdz 21.01.2004.
sekretārs
 
Edgars Jaunups No 18.03.2004.līdz 16.12.2004.  
Ēriks Jēkabsons No 10.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Imants Kalniņš No 19.05.2005.līdz 10.11.2005.  
Arturs Krišjānis Kariņš No 18.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Inese Krastiņa No 14.04.2005.līdz 15.12.2005.  
Vilis Krištopans No 09.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Māris Kučinskis No 16.01.2003.līdz 03.02.2005.  
Sarmīte Ķikuste No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Arnolds Laksa No 21.11.2002.līdz 11.12.2003.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002. 
sekretārs
 
Pāvels Maksimovs No 14.11.2002.līdz 19.02.2004.  
Vitālijs Orlovs No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.  
Aigars Pētersons No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 21.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Jakovs Pliners No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.
 
Visvaldis Skujiņš No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.  
Ēriks Škapars No 16.12.2004.līdz 14.04.2005.  
Andris Šķēle No 14.11.2002.līdz 16.01.2003.  
Inese Šlesere No 12.05.2005.līdz 14.09.2006.  
Elita Šņepste No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inese Vaidere No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Žanete Vasaraudze No 22.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Zunda No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Saimnieciskā komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andris Ārgalis No 14.11.2002.līdz 17.02.2005.  
Vilnis-Edvīns Bresis No 28.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Uldis Briedis No 14.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Circene No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 08.05.2003.
 
Juris Dobelis No 28.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 12.08.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
sekretārs

 
Sergejs Fjodorovs No 18.05.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 18.05.2005.
sekretārs
 
Silva Golde No 23.03.2004.līdz 14.04.2005.
No 14.11.2002.līdz 23.03.2004.
sekretāre
 
Ēriks Jēkabsons No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Jānis Jurkāns No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 08.05.2003.līdz 18.03.2004.  
Aigars Kalvītis No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.  
Artis Kampars No 14.11.2002.līdz 16.12.2004.  
Alberts Krūmiņš No 28.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Madars Lasmanis No 20.01.2005.līdz 11.05.2006.  
Anatolijs Mackevičs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Ontužāns No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Porietis No 24.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Atis Slakteris No 09.12.2004.līdz 11.05.2006.  
Igors Solovjovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 28.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Sociālo un darba lietu komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Silva Bendrāte No 08.05.2003.līdz 01.04.2004.
No 01.04.2004.līdz 06.11.2006.
No 28.11.2002.līdz 08.05.2003.
priekšsēdētāja biedre

 
Gundars Bērziņš No 14.11.2002.līdz 16.01.2003.  
Andris Bērziņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Māra Ceriņa No 16.12.2004.līdz 13.10.2005.  
Ingrīda Circene No 28.11.2002.līdz 08.05.2003.
No 18.03.2004.līdz 16.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002. 
priekšsēdētāja biedre

 
Oļegs Deņisovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inta Feldmane No 18.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Valdis Ģīlis No 01.04.2004.līdz 06.11.2006.
No 18.03.2004.līdz 01.04.2004.
priekšsēdētājas biedrs
 
Roberts Jurķis No 08.05.2003.līdz 18.03.2004.  
Oskars Kastēns No 28.11.2002.līdz 11.03.2004.  
Andrejs Klementjevs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Paulis Kļaviņš No 13.10.2005.līdz 19.01.2006.  
Māris Kučinskis No 16.01.2003.līdz 03.02.2005.  
Liene Liepiņa No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 28.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
priekšsēdētāja
 
Viesturs Šiliņš No 19.01.2006.līdz 06.11.2006.  
Elita Šņepste No 14.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Arvīds Ulme No 28.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
sekretārs
Žanete Vasaraudze No 22.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andris Ārgalis No 14.11.2002.līdz 17.02.2005.  
Indulis Emsis No 15.11.2002.līdz 18.03.2004.
No 09.12.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002. 
priekšsēdētājs

 
Sergejs Fjodorovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Jaundžeikars No 16.03.2004.līdz 03.11.2005.
No 11.03.2004.līdz 16.03.2004.
priekšsēdētājs
 
Pēteris Kalniņš No 16.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 16.03.2004.
sekretārs
Aigars Kalvītis No 16.03.2004.līdz 14.12.2004.
No 14.12.2004.līdz 16.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 16.03.2004.
priekšsēdētāja biedrs

 
Arturs Krišjānis Kariņš No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 03.04.2003.līdz 16.12.2004.
 
Oskars Kastēns No 28.11.2002.līdz 28.11.2002.
No 14.11.2002.līdz 28.11.2002.
 
Madars Lasmanis No 20.01.2005.līdz 11.05.2006.  
Pāvels Maksimovs No 09.11.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 25.03.2004.
 
Krišjānis Peters No 08.11.2005.līdz 11.05.2006.
No 14.11.2002.līdz 08.11.2005. 
priekšsēdētāja biedrs
 
Mihails Pietkevičs No 17.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Radzevičs No 07.06.2006.līdz 06.11.2006.
No 26.01.2006.līdz 07.06.2006.
priekšsēdētāja biedrs
 
Jānis Reirs No 14.11.2002.līdz 20.01.2005.  
Anna Seile No 15.11.2002.līdz 16.03.2004.
No 16.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedre

 
Visvaldis Skujiņš No 18.03.2004.līdz 09.12.2004.  
Kārlis Šadurskis No 02.06.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.04.2005.līdz 26.05.2005.
 
Jānis Škapars No 22.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Škapars No 16.12.2004.līdz 14.04.2005.
No 14.11.2002.līdz 03.04.2003. 
 
Andris Tolmačovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Urbanovičs No 11.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Zaķis No 08.11.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.12.2004.līdz 08.11.2005.
No 15.11.2002.līdz 16.03.2004.
No 16.03.2004.līdz 14.12.2004.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētājs
priekšsēdētāja biedrs
sekretārs

 

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andrejs Aleksejevs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Golubovs No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Anita Kalniņa No 27.10.2005.līdz 11.05.2006.  
Alberts Krūmiņš No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Lagzdiņš No 02.06.2005.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 26.05.2005.
 
Vineta Muižniece No 09.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Pēteris Ontužāns No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
sekretārs
 
Andrejs Radzevičs No 20.01.2005.līdz 26.01.2006.  
Dzintars Rasnačs No 11.11.2004.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 11.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Juris Sokolovskis No 14.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Straume No 14.11.2002.līdz 11.11.2004.  
Viesturs Šiliņš No 14.11.2002.līdz 27.10.2005.  
Staņislavs Šķesters No 15.11.2002.līdz 06.11.2006.
No 14.11.2002.līdz 15.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Ēriks Zunda No 14.11.2002.līdz 11.03.2004.