Frakcijas 8.Saeimā

Frakcija "Jaunais laiks" Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 06.11.2006.
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Igors Aleksandrovs No 24.02.2005. līdz 11.05.2006  
Solvita Āboltiņa No 14.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 16.12.2004. līdz 16.12.2004.
No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.
 
Silva Bendrāte No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Guntis Bērziņš No 14.11.2002. līdz 18.03.2004
No 21.07.2004. līdz 14.10.2004.
No 14.10.2004. līdz 06.11.2006.


priekšsēdētāja vietnieks
Baiba Brigmane No 14.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 16.12.2004. līdz 14.04.2005.
 
Māra Ceriņa No 16.12.2004. līdz 11.05.2006.  
Ingrīda Circene No 05.11.2002. līdz 08.05.2003
No 18.03.2004. līdz 06.11.2006.
 
Valdis Dombrovskis No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 21.07.2004
 
Ina Druviete No 05.11.2002. līdz 16.12.2004.
No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.
 
Māris Gulbis No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 01.10.2004.
 
Edgars Jaunups No 05.11.2002. līdz 22.09.2005  
Roberts Jurķis No 08.05.2003. līdz 18.03.2004
No 22.09.2005. līdz 06.11.2006
 
Anita Kalniņa No 14.04.2005. līdz 11.05.2006.  
Artis Kampars No 05.11.2002. līdz 28.11.2002.
No 28.11.2002. līdz 06.11.2006

priekšsēdētāja vietnieks
Arturs Krišjānis Kariņš No 05.11.2002. līdz 08.12.2004.
No 08.12.2004. līdz 16.12.2004.
No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.


priekšsēdētājs
Uldis Mārtiņš Klauss No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Paulis Kļaviņš No 17.02.2004. līdz 06.11.2006.  
Inese Krastiņa No 14.04.2005. līdz 11.05.2006.  
Alberts Krūmiņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Aldis Kušķis No 14.11.2002. līdz 28.11.2002.
No 28.11.2002. līdz 18.03.2004.

priekšsēdētāja vietnieks
Sarmīte Ķikuste No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Madars Lasmanis No 20.01.2005. līdz 11.05.2006.  
Ainars Latkovskis No 05.11.2002. līdz 24.02.2005
No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.
 
Liene Liepiņa No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Linda Mūrniece No 05.11.2002. līdz 17.03.2004.
No 18.03.2004. līdz 01.10.2004.
No 01.10.2004. līdz 06.11.2006.
priekšsēdētāja vietniece
Pēteris Ontužāns No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ināra Ostrovska No 05.11.2002. līdz 01.10.2004.  
Aigars Pētersons No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Andrejs Radzevičs No 05.11.2002. līdz 10.03.2004.  
Jānis Reirs No 05.11.2002. līdz 20.01.2005.
No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.
 
Einars Repše No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 16.12.2004.
 
Inguna Rībena No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 06.11.2006.
 
Kārlis Strēlis No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Kārlis Šadurskis No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 08.12.2004
No 08.12.2004. līdz 06.11.2006.


priekšsēdētājs
Viesturs Šiliņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ēriks Škapars No 14.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 16.12.2004. līdz 14.04.2005.
 
Dzintars Zaķis No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ausma Ziedone-Kantāne No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Politisko organizāciju apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" frakcija Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 13.06.2003.
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Valērijs Agešins No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Andrejs Aleksejevs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Aleksandrs Bartaševičs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Martijans Bekasovs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003. sekretārs
Vladimirs Buzajevs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003.  
Boriss Cilevičs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Oļegs Deņisovs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003.  
Sergejs Fjodorovs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003.  
Aleksandrs Golubovs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003.  
Jānis Jurkāns No 05.11.2002. līdz 19.02.2003. priekšsēdētājs
Nikolajs Kabanovs No 05.11.2002. līdz 26.02.2003
No 26.02.2003. līdz 11.06.2003

priekšsēdētāja biedrs
Valērijs Karpuškins No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Andrejs Klementjevs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Anatolijs Mackevičs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Pāvels Maksimovs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Vitālijs Orlovs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Jakovs Pliners No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Ivans Ribakovs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Juris Sokolovskis No 05.11.2002. līdz 26.02.2003
No 26.02.2003. līdz 11.06.2003

priekšsēdētājs
Igors Solovjovs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Andris Tolmačovs No 05.11.2002. līdz 11.06.2003.  
Dainis Turlais No 05.11.2002. līdz 19.02.2003.  
Jānis Urbanovičs No 05.11.2002. līdz 19.02.2003. priekšsēdētāja biedrs
Aleksejs Vidavskis No 05.11.2002. līdz 19.02.2003  
Tautas partijas frakcija Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 06.11.2006.
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Dzintars Ābiķis No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Andris Ārgalis No 05.11.2002. līdz 17.02.2005.  
Gundars Bērziņš No 05.11.2002. līdz 16.12.2004.  
Uldis Briedis No 18.03.2004. līdz 09.12.2004
No 14.04.2005. līdz 06.11.2006
 
Juris Dalbiņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Helēna Demakova No 16.12.2004. līdz 22.12.2004.  
Jānis Esta No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Silva Golde No 05.11.2002. līdz 14.04.2005.  
Valdis Ģīlis No 18.03.2004. līdz 06.11.2006.  
Aigars Kalvītis No 05.11.2002. līdz 11.12.2002.
No 11.12.2002. līdz 08.12.2004.
No 08.12.2004. līdz 16.12.2004.

priekšsēdētājs

Aleksandrs Kiršteins No 05.11.2002. līdz 06.06.2005  
Māris Krastiņš No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.  
Māris Kučinskis No 16.01.2003. līdz 03.02.2005  
Jānis Lagzdiņš No 05.11.2002. līdz 08.12.2004.
No 08.12.2004. līdz 06.11.2006.


priekšsēdētājs

Vineta Muižniece No 05.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 09.12.2004. līdz 06.11.2006.

priekšsēdētāja vietniece
priekšsēdētāja vietniece

Artis Pabriks No 18.03.2004. līdz 09.12.2004
No 16.12.2004. līdz 22.12.2004.
 
Vaira Paegle No 03.02.2005. līdz 06.11.2006  
Raimonds Pauls No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Mihails Pietkevičs No 05.11.2002. līdz 10.03.2004.
No 10.03.2004. līdz 06.11.2006.

priekšsēdētāja vietnieks

Rihards Pīks No 05.11.2002. līdz 18.03.2004.  
Jānis Porietis No 17.02.2005. līdz 06.11.2006.  
Andrejs Radzevičs No 31.08.2005. līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Mareks Segliņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Atis Slakteris No 05.11.2002. līdz 11.12.2002.
No 11.12.2002. līdz 18.03.2004.
No 09.12.2004. līdz 11.05.2006.

priekšsēdētājs

 

Jānis Škapars No 22.12.2004. līdz 06.11.2006.  
Andris Šķēle No 05.11.2002. līdz 16.01.2003.  
Elita Šņepste No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Žanete Vasaraudze No 22.12.2004. līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ēriks Zunda No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Zaļo un zemnieku savienības frakcija

Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 06.11.2006.

 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Andris Bērziņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Vilnis-Edvīns Bresis No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Augusts Brigmanis No 05.11.2002. līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Indulis Emsis No 05.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 09.12.2004. līdz 06.11.2006.
priekšsēdētāja vietnieks
 
Pēteris Kalniņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Andis Kāposts No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Vilis Krištopans No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ināra Ostrovska No 11.09.2006. līdz 06.11.2006.  
Leopolds Ozoliņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Visvaldis Skujiņš No 18.03.2004. līdz 09.12.2004  
Jānis Strazdiņš No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Staņislavs Šķesters No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Ūdre No 05.11.2002. līdz 18.03.2004.  
  No 18.03.2004. līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja vietniece
Latvijas Pirmās partijas frakcija

Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ainars Baštiks No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 05.02.2004. līdz 18.03.2004
 
Inta Feldmane No 18.03.2004. līdz 06.11.2006.  
Dzintars Jaundžeikars No 11.12.2003. līdz 05.05.2004.
No 05.05.2004. līdz 03.11.2005

priekšsēdētāja vietnieks
Ēriks Jēkabsons No 05.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 03.11.2005. līdz 16.01.2006.
 
Valērijs Karpuškins No 16.02.2004. līdz 06.11.2006.  
Oskars Kastēns No 05.11.2002. līdz 19.01.2005.
No 19.01.2005. līdz 06.11.2006.
priekšsēdētājs
 
Paulis Kļaviņš No 05.11.2002. līdz 12.02.2004.  
Ingrīda Labucka No 14.11.2002. līdz 05.02.2004.  
Arnolds Laksa No 05.11.2002. līdz 22.01.2003.
No 22.01.2003. līdz 11.12.2003.

priekšsēdētāja vietnieks
Anatolijs Mackevičs No 16.02.2004. līdz 06.11.2006.  
Pāvels Maksimovs No 16.02.2004. līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 05.11.2002. līdz 17.12.2003.
No 17.12.2003. līdz 05.05.2004
No 17.12.2003. līdz 17.12.2003.
No 05.05.2004. līdz 06.11.2006
priekšsēdētāja vietnieks
 
Krišjānis Peters No 05.11.2002. līdz 11.05.2006.  
Pēteris Simsons No 14.11.2002. līdz 05.02.2004.
No 18.03.2004. līdz 30.03.2006
No 14.09.2006. līdz 06.11.2006.
 
Jevgenija Stalidzāne No 05.11.2002. līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja vietniece
Vjačeslavs Stepaņenko No 16.02.2004. līdz 01.12.2005.
No 01.12.2005. līdz 06.11.2006.

priekšsēdētāja vietnieks
Inese Šlesere No 05.11.2002. līdz 14.09.2006.  
Ainārs Šlesers No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 05.02.2004. līdz 18.03.2004
No 30.03.2006. līdz 06.11.2006
 
Jānis Šmits No 18.03.2004. līdz 19.01.2005.
No 19.01.2005. līdz 03.11.2005.
No 03.11.2005. līdz 06.11.2006.

priekšsēdētājs
priekšsēdētājs
Dainis Turlais No 16.02.2004. līdz 06.11.2006.  
Aina Verze No 11.05.2006. līdz 06.11.2006.  
Frakcija "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK

Frakcija darbojās no
05.11.2002. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Juris Dobelis No 14.11.2002. līdz 18.03.2004.
No 21.07.2004. līdz 06.11.2006.
 
Māris Grīnblats No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.

priekšsēdētājs

Imants Kalniņš No 21.07.2004. līdz 06.11.2006.  
Guntars Krasts No 05.11.2002. līdz 21.07.2004.  
Ģirts-Valdis Kristovskis No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 21.07.2004
 
Dzintars Rasnačs No 21.07.2004. līdz 06.11.2006.  
Anna Seile No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Jānis Straume No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 05.11.2002. līdz 06.11.2006.  
Inese Vaidere No 14.11.2002. līdz 18.03.2004.  
Roberts Zīle No 05.11.2002. līdz 14.11.2002.
No 18.03.2004. līdz 21.07.2004
 
Politisko organizāciju (partiju) apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija
(līdz 27.10.2005 "Tautas saskaņas partijas frakcija")

Frakcija darbojās no
19.02.2003. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 19.02.2003. līdz 03.12.2003
No 03.12.2003. līdz 06.11.2006.


priekšsēdētāja biedrs

Andrejs Aleksejevs No 19.02.2003. līdz 01.12.2003.  
Aleksandrs Bartaševičs No 19.02.2003. līdz 06.11.2006.  
Boriss Cilevičs No 19.02.2003. līdz 06.11.2006.  
Jānis Jurkāns No 19.02.2003. līdz 03.12.2003
No 03.12.2003. līdz 27.10.2005

priekšsēdētājs

Valērijs Karpuškins No 19.02.2003. līdz 09.02.2004  
Andrejs Klementjevs No 19.02.2003. līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja biedrs
Anatolijs Mackevičs No 19.02.2003. līdz 09.02.2004  
Pāvels Maksimovs No 19.02.2003. līdz 09.02.2004  
Vitālijs Orlovs No 19.02.2003. līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 19.02.2003. līdz 29.08.2003  
Ivans Ribakovs No 19.02.2003. līdz 06.11.2006.  
Igors Solovjovs No 19.02.2003. līdz 12.06.2003  
Vjačeslavs Stepaņenko No 19.02.2003. līdz 09.02.2004  
Dainis Turlais No 19.02.2003. līdz 09.02.2004  
Jānis Urbanovičs No 19.02.2003. līdz 03.12.2003
No 03.12.2003. līdz 06.11.2006.
priekšsēdētāja biedrs
priekšsēdētājs
Aleksejs Vidavskis No 19.02.2003. līdz 06.11.2006.  
Latvijas Sociālistiskās partijas frakcija

Frakcija darbojās no
12.06.2003. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Martijans Bekasovs No 12.06.2003. līdz 06.11.2006.  
Oļegs Deņisovs No 12.06.2003. līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja vietnieks
Sergejs Fjodorovs No 12.06.2003. līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Golubovs No 12.06.2003. līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Igors Solovjovs No 12.06.2003. līdz 06.11.2006.  
Politisko organizāciju apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" frakcija

Frakcija darbojās no
29.08.2003. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andrejs Aleksejevs No 01.12.2003. līdz 06.11.2006.  
Vladimirs Buzajevs No 29.08.2003. līdz 06.11.2006  
Nikolajs Kabanovs No 29.08.2003. līdz 06.11.2006  
Jakovs Pliners No 29.08.2003. līdz 06.11.2006 priekšsēdētājs
Juris Sokolovskis No 29.08.2003. līdz 06.11.2006 priekšsēdētāja biedrs
Andris Tolmačovs No 29.08.2003. līdz 06.11.2006  
Pie frakcijām nepiederošie deputāti

No
13.06.2003. līdz 01.09.2003.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vladimirs Buzajevs No 11.06.2003. līdz 29.08.2003  
Nikolajs Kabanovs No 11.06.2003. līdz 29.08.2003  
Juris Sokolovskis No 11.06.2003. līdz 29.08.2003  
Andris Tolmačovs No 11.06.2003. līdz 29.08.2003  
Pie frakcijām nepiederošie deputāti

No
09.02.2004. līdz 17.02.2004.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Karpuškins No 09.02.2004. līdz 16.02.2004  
Paulis Kļaviņš No 12.02.2004. līdz 17.02.2004  
Anatolijs Mackevičs No 09.02.2004. līdz 16.02.2004  
Pāvels Maksimovs No 09.02.2004. līdz 16.02.2004  
Vjačeslavs Stepaņenko No 09.02.2004. līdz 16.02.2004  
Dainis Turlais No 09.02.2004. līdz 16.02.2004  
Pie frakcijām nepiederošie deputāti

No
10.03.2004. līdz 06.11.2006.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Māris Gulbis No 01.10.2004. līdz 06.11.2006.  
Ēriks Jēkabsons No 16.01.2006. līdz 06.11.2006.  
Jānis Jurkāns No 27.10.2005. līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 06.06.2005. līdz 06.11.2006  
Ināra Ostrovska No 01.10.2004. līdz 11.09.2006.  
Andrejs Radzevičs No 10.03.2004. līdz 31.08.2005