8.Saeimas pastāvīgās delegācijas  

Baltijas Asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Aigars Pētersons JL vadītājs
Valērijs Agešins SC  
Juris Dalbiņš TP  
Indulis Emsis ZZS  
Uldis Mārtiņš Klauss JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Pēteris Ontužāns JL  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Mihails Pietkevičs TP  
Jakovs Pliners PCTVL  
Jānis Reirs JL  
Mareks Segliņš TP  
Anna Seile TB/LNNK  
Igors Solovjovs LSP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Aleksejs Vidavskis SC  
Ērika Zommere TP  


Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas
Parlamentu Asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Liene Liepiņa JL vadītāja
Andrejs Klementjevs SC  
Dainis Turlais LPP  



Eiropas Padomes Parlamentārās Asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Andris Bērziņš ZZS vadītājs
Boriss Cilevičs SC  
Ingrīda Circene JL  
Juris Dobelis TB/LNNK aizstājējs
Oskars Kastēns LPP aizstājējs
Anta Rugāte TP aizstājēja



Eiropas un Vidusjūras valstu Parlamentu asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Vaira Paegle TP vadītāja
Paulis Kļaviņš JL  



NATO Parlamentārās Asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Guntis Bērziņš JL vadītājs
Juris Dalbiņš TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Andris Bērziņš ZZS aizstājējs
Māris Gulbis   aizstājējs



Rietumeiropas Savienības Asamblejas Latvijas delegācija

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Strazdiņš ZZS vadītājs
Dainis Turlais LPP  



Starpparlamentu Savienības Latvijas nacionālā grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ingrīda Ūdre ZZS vadītāja
Oļegs Deņisovs LSP  
Paulis Kļaviņš JL  
Vineta Muižniece TP  
Anna Seile TB/LNNK  

 

8.Saeimas pastāvīgās delegācijas, kas beigušas savu darbību

 
Eiropas Savienības un Latvijas apvienotās parlamentārās komitejas Latvijas delegācija
 (no 05.12.2002 līdz 13.04.2004)

Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Andrejs Aleksejevs 2002.12.05 - 2004.04.13  
Solvita Āboltiņa 2002.12.05 - 2004.03.18  
Martijans Bekasovs 2002.12.05 - 2004.04.13  
Juris Dobelis 2002.12.05 - 2004.03.18 aizstājējs
Nikolajs Kabanovs 2002.12.05 - 2004.04.13  
Aigars Kalvītis 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājējs
Arturs Krišjānis Kariņš 2002.12.05 - 2004.04.13 vadītāja vietnieks
Oskars Kastēns 2002.12.05 - 2004.04.13 vadītāja vietnieks
Guntars Krasts 2002.12.05 - 2004.04.13 vadītājs
Sarmīte Ķikuste 2002.12.05 - 2004.04.13  
Arnolds Laksa 2002.12.05 - 2004.04.13  
Liene Liepiņa 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājēja
Anatolijs Mackevičs 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājējs
Aigars Pētersons 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājējs
Anta Rugāte 2002.12.05 - 2004.04.13  
Juris Sokolovskis 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājējs
Ainārs Šlesers 2002.12.05 - 2002.11.14 aizstājējs
Elita Šņepste 2002.12.05 - 2004.04.13 aizstājējs
Inese Vaidere 2002.12.05 - 2004.03.18  
Ēriks Zunda 2002.12.05 - 2004.04.13  


Latvijas Republikas Saeimas pārstāvji Eiropas Savienības konventā
 (no 19.12.2002 līdz 13.04.2004)

 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Arturs Krišjānis Kariņš 2002.12.19 - 2004.04.13 aizstājējs
Guntars Krasts 2002.12.19 - 2004.04.13 aizstājējs
Liene Liepiņa 2002.12.19 - 2004.04.13 pastāvīgais pārstāvis
Rihards Pīks 2002.12.19 - 2004.03.18 pastāvīgais pārstāvis
Ceturdien, 29.jūnijā
10:40  Saeimas sekretāra biedra Gunāra Kūtra tikšanās ar Ungārijas ārlietu un tirdzniecības ministru V.E. Péter Szijjįrtó