Parlamentārās izmeklēšanas komisijas 7.Saeimā

Parlamentārās izmeklēšanas komisija Latvijas Republikas un "Tilts Communication" līguma izpildes un SIA "Lattelekom" tarifu politikas analīzei, kā arī Telekomunikāciju tarifu padomes pilnvaroto pārstāvju rīcības atbilstības likuma "Par telekomunikācijām" prasībām
(no 21.01.1999. līdz 11.05.2000.) 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Ingrīda Ūdre No 28.01.1999.līdz 09.02.1999. 

No 09.02.1999.līdz 16.06.1999.

No 04.11.1999.līdz 11.05.2000.

priekšsēdētāja
Egils Baldzēns No 28.01.1999.līdz 09.02.1999.

No 09.02.1999.līdz 16.06.1999.

No 16.06.1999.līdz  11.05.2000.

 

priekšsēdētāja biedrs

priekšsēdētājs

Edvīns Inkēns No 28.01.1999.līdz 09.02.1999.

No 09.02.1999.līdz 11.05.2000.

 

sekretārs

Martijans Bekasovs No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Jānis Bunkšs No 28.01.1999.līdz 03.06.1999.  
Aigars Kalvītis No 28.01.1999.līdz 16.07.1999.  
Dzintars Kudums No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Rišards Labanovskis No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Mareks Segliņš No 28.01.1999.līdz 16.07.1999.  
Igors Solovjovs No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Imants Stirāns No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Pēteris Tabūns No 28.01.1999.līdz 11.05.2000.  
Ainārs Šlesers No 16.06.1999.līdz 04.11.1999.  

Parlamentārās izmeklēšanas komisija, lai noskaidrotu faktus par publisku un privātu institūciju amatpersonu saistību ar noziegumu izdarīšanu (pedofiliju)
(no 30.09.1999. līdz 13.04.2000.) 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Jānis Ādamsons No 07.10.1999.līdz 11.10.1999.

No 11.10.1999.līdz 13.04.2000.

 

priekšsēdētājs

Helēna Soldatjonoka No 07.10.1999.līdz 11.10.1999.

No 11.10.1999.līdz 13.04.2000.

 

sekretāre

Andris Bērziņš No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Jānis Čevers No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Silvija Dreimane No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Andrejs Klementjevs No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Linards Muciņš No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Jakovs Pliners No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Aida Prēdele No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Dzintars Rasnačs No 07.10.1999.līdz 13.04.2000.  
Aleksandrs Kiršteins No 03.02.2000.līdz 13.04.2000.  
Vineta Muižniece No 03.02.2000.līdz 13.04.2000.  

Parlamentārās izmeklēšanas komisija "Latvijas kuģniecības" un citu stratēģiski svarīgu objektu privatizācijas jautājumā
(No 04.11.1999. līdz 31.10.2002.) 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Atis Slakteris No 11.11.1999.līdz 18.05.2000. priekšsēdētājs
Aija Poča No 11.11.1999.līdz 18.05.2000.

No 18.05.2000.līdz 04.04.2001.

No 04.04.2001līdz 05.04.2001.

 

 

priekšsēdētāja

Imants Burvis No 11.11.1999.līdz 04.04.2001.

No 04.04.2001.līdz 13.06.2002.

 

priekšsēdētājs

Guntars Krasts No 11.11.1999. līdz 17.06.2002.

No 17.06.2002.līdz 31.10.2002.

 

priekšsēdētājs

Anna Seile No 11.11.1999.līdz 31.10.2002. priekšsēdētāja biedre
Modris Lujāns No 11.11.1999.līdz 31.10.2002. sekretārs
Aleksandrs Bartaševičs No 11.11.1999.līdz 31.10.2002.  
Gundars Bērziņš No 11.11.1999.līdz 18.05.2000.  
Ivars Godmanis No 11.11.1999.līdz 31.10.2002.  
Arnis Kalniņš No 11.11.1999.līdz 31.10.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 11.11.1999.līdz 31.10.2002.  
Ainārs Šlesers No 11.11.1999.līdz 31.10.2002.  
Māris Vītols No 18.05.2000.līdz 31.10.2002.  
Aivars Tiesnesis No 21.09.2000.līdz 31.10.2002.  
Imants Stirāns No 18.01.2001.līdz 31.10.2002.  
Ingrīda Ūdre No 18.01.2001.līdz 31.10.2002.  
Egils Baldzēns No 13.06.2002.līdz 31.10.2002.  

Parlamentārā izmeklēšanas komisija, lai noskaidrotu faktus un apstākļus, kas saistīti ar 1991.gada 29.augustā LR AP Prezidija īpaši pilnvarotā deputāta P. Simsona un PSRS VDK pārstāvju parakstīto slepeno protokolu, kā arī tā nozīmes izvērtēšanai
(No 24.05.2001 līdz 31.10.2002.) 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Juris Dobelis No 13.06.2001.līdz 21.06.2001.

No 21.06.2001.līdz 31.10.2002.

 

priekšsēdētājs

Ingrīda Ūdre No 13.06.2001.līdz 21.06.2001.

No 21.06.2001.līdz 31.10.2002.

 

sekretāre

Rišards Labanovskis No 13.06.2001.līdz 31.10.2002.  
Jānis Lagzdiņš No 13.06.2001.līdz 31.10.2002.  
Romāns Mežeckis No 13.06.2001.līdz 31.10.2002.  
Linards Muciņš No 13.06.2001.līdz 31.10.2002.  

Parlamentārās izmeklēšanas komisija jautājumā par iespējamo valsts amatpersonu iesaisti kontrabandas darījumos Latvijā
(no 18.10.2001. līdz 10.10.2002.) 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Pēteris Salkazanovs

No 01.11.2001.līdz 08.11.2001.

No 08.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

priekšsēdētājs

Dzintars Kudums

No 01.11.2001.līdz 08.11.2001.

No 08.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

priekšsēdētāja biedrs

Ingrīda Ūdre

No 01.11.2001.līdz 08.11.2001.

No 08.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

sekretāre

Vents Balodis

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Valdis Birkavs

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Silvija Dreimane

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Andrejs Klementjevs

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Guntars Krasts

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Jānis Lagzdiņš

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Valdis Lauskis

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Kārlis Leiškalns

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Modris Lujāns

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Romāns Mežeckis

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Linards Muciņš

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Andris Šķēle

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Māris Vītols

No 01.11.2001.līdz 10.10.2002.

 

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 7.Saeimā

Svētdien, 17.decembrī