Komisijas 6. Saeimā

 

Ārlietu komisija

Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Andris Ameriks No 15.05.1997.līdz 02.11.1998.  
Indulis Bērziņš No 16.11.1995.līdz 02.10.1997.
No 02.10.1997.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
 
Valdis Birkavs No 16.11.1995.līdz 08.02.1996.  
Viesturs Boka No 02.10.1997.līdz 02.11.1998.  
Olafs Brūvers No 25.04.1996.līdz 11.06.1997.  
Imants Daudišs No 16.11.1995.līdz 18.09.1997.  
Edvīns Inkēns No 25.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Jānis Jurkāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Aleksandrs Kiršteins No 16.11.1995.līdz 01.01.1997.
No 01.01.1997.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētāja biedrs
 
Paulis Kļaviņš No 16.11.1995.līdz 01.01.1997.
No 01.01.1997.līdz 06.11.1997.

priekšsēdētāja biedrs
Andrejs Krastiņš No 15.05.1997.līdz 02.11.1998.  
Ilga Kreituse No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Janīna Kušnere No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ivars Jānis Ķezbers No 16.11.1995.līdz 22.04.1997.  
Leopolds Ozoliņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Andrejs Požarnovs No 02.10.1997.līdz 02.11.1998.  
Andris Rubins No 16.11.1995.līdz 15.10.1997.
No 15.10.1997.līdz 13.05.1998.
No 13.05.1998.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
 
Juris Sinka No 16.11.1995.līdz 22.10.1997.
No 22.10.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja biedrs
Dainis Turlais No 04.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Gundars Valdmanis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  

 

Budžeta un finansu (nodokļu) komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Pēteris Apinis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Vents Balodis No 16.11.1995.līdz 29.04.1997.
No 29.04.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Aleksandrs Bartaševičs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Alfreds Čepānis No 22.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Kārlis Čerāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ziedonis Čevers No 24.10.1996.līdz 04.09.1997.  
Roberts Dilba No 17.09.1998.līdz 02.11.1998.  
Māris Grīnblats No 16.11.1995.līdz 25.01.1996.  
Žanis Holšteins No 14.03.1996.līdz 24.10.1996.  
Edvīns Inkēns No 22.02.1996.līdz 25.09.1997.  
Ernests Jurkāns No 16.11.1995.līdz 22.02.1996.  
Ēriks Kaža No 16.11.1995.līdz 22.02.1996.  
Aivars Guntis Kreituss No 16.11.1995.līdz 07.03.1996.
No 07.03.1996.līdz 28.03.1996.
No 10.10.1996.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs

 
Vilis Krištopans No 16.11.1995.līdz 25.01.1996.  
Aristids Jēkabs Lambergs No 16.11.1995.līdz 30.05.1996.
No 30.05.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja biedrs
Ādolfs Ločmelis No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.  
Valdis Nagobads No 22.02.1996.līdz 25.04.1996.
No 08.05.1997.līdz 02.11.1998.
 
Andrejs Panteļējevs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Priedkalns No 25.01.1996.līdz 26.09.1996.  
Jānis Strods No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Anatolijs Tučs No 16.11.1995.līdz 08.08.1996. sekretārs
Jānis Urbanovičs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Māris Vītols No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Elmārs Zelgalvis No 16.11.1995.līdz 30.05.1996.
No 30.05.1996.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētāja biedrs
 
Roberts Zīle No 16.11.1995.līdz 07.03.1996.
No 07.03.1996.līdz 29.04.1997.
No 29.04.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
 
 

Juridiskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Romāns Apsītis No 16.11.1995.līdz 04.12.1996.  
Inese Birzniece No 25.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Ilmārs Bišers No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Roberts Dilba No 16.11.1995.līdz 05.09.1996.  
Aivars Endziņš No 16.11.1995.līdz 04.12.1996. priekšsēdētāja biedrs
Māris Grīnblats No 27.02.1997.līdz 02.11.1998.  
Aigars Jirgens No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Juris Kaksītis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Kristiāna Lībane No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Modris Lujāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ruta Marjaša No 12.12.1996.līdz 14.01.1997.
No 14.01.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Mauliņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Jānis Rāzna No 16.11.1995.līdz 30.11.1995.  
 

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vladilens Dozorcevs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Viktors Kalnbērzs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Andrejs Krastiņš No 16.11.1995.līdz 08.02.1996.  
Rudīte Leitena No 08.02.1996.līdz 07.08.1997.  
Andrejs Naglis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Modris Plāte No 16.11.1995.līdz 27.11.1995.  
Jānis Rāzna No 30.11.1995.līdz 09.05.1996.  
Antons Seiksts No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Jānis Straume No 16.05.1996.līdz 02.11.1998.  
Dainis Turlais No 04.12.1997.līdz 02.11.1998.  
Uldis Veldre No 02.10.1997.līdz 02.11.1998.  
Juris Galerijs Vidiņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Juris Zaķis No 16.11.1995.līdz 30.11.1995.  
 

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Juris Celmiņš No 16.11.1995.līdz 06.03.1997. priekšsēdētāja biedrs
Viktors Dinēvičs No 04.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Oļģerts Dunkers No 16.11.1995.līdz 06.03.1997.
No 06.03.1997.līdz 10.09.1997.

priekšsēdētāja biedrs
Guntis Eniņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ivars Kalniņš No 19.08.1996.līdz 25.11.1996.  
Aleksandrs Pētersons No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Priedkalns No 26.09.1996.līdz 20.02.1997.  
Pauls Putniņš No 16.11.1995.līdz 23.09.1997.
No 23.09.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja biedrs
Anta Rugāte No 16.10.1997.līdz 02.11.1998.  
Pēteris Tabūns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Andris Tomašūns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Juris Zaķis No 30.11.1995.līdz 13.06.1996.  
 

Aizsardzības un iekšlietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Raitis Apalups No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Ādamsons No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Martijans Bekasovs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Ziedonis Čevers No 16.11.1995.līdz 07.03.1996.
No 04.09.1997.līdz 02.11.1998.
 
Juris Dobelis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Kārlis Jūlijs Druva No 16.11.1995.līdz 23.01.1996.
No 23.01.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Oskars Grīgs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Roberts Jurdžs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Kazāks No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Paulis Kļaviņš No 06.11.1997.līdz 02.11.1998.  
Odisejs Kostanda No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 08.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Māris Rudzītis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Viktors Stikuts No 14.03.1996.līdz 02.11.1998.  
Jānis Straume No 16.11.1995.līdz 16.05.1996.  
Dainis Turlais No 16.11.1995.līdz 23.01.1996. priekšsēdētājs
 

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andris Ameriks No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Bunkšs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Alfreds Čepānis No 16.11.1995.līdz 22.02.1996.  
Aleksandrs Golubovs No 16.11.1995.līdz 18.06.1996.
No 18.06.1996.līdz 02.11.1998.
sekretārs
 
Ojārs Grinbergs No 16.11.1995.līdz 03.10.1996.  
Ernests Jurkāns No 22.02.1996.līdz 15.04.1996.  
Jānis Kalviņš No 16.11.1995.līdz 28.02.1996.
No 28.02.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Valdis Krisbergs No 16.11.1995.līdz 14.02.1996.
No 14.02.1996.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
 
Jānis Lagzdiņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Kārlis Leiškalns No 08.02.1996.līdz 25.04.1996.  
Normunds Pēterkops No 16.11.1995.līdz 18.06.1996.
No 18.06.1996.līdz 02.11.1998.

sekretārs
Jānis Rubulis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.
No 15.02.1996.līdz 28.02.1996.
 
priekšsēdētāja biedrs
pilda priekšs. pienākumus
Anta Rugāte No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Andris Saulītis No 03.10.1996.līdz 02.11.1998.  
Uldis Veldre No 18.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Ēriks Zunda No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.  
 

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Jānis Ābele No 12.12.1996.līdz 02.11.1998.  
Edgars Bāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Roberts Dilba No 25.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Indulis Emsis No 07.12.1995.līdz 02.11.1998.  
Gunta Gannusa No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Modris Goba No 16.11.1995.līdz 06.06.1996.  
Anatolijs Gorbunovs No 16.11.1995.līdz 08.08.1996.  
Viesturs Gredzens No 17.10.1996.līdz 02.11.1998.  
Ervids Grinovskis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Edmunds Grīnbergs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Guntars Grīnblats No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ernests Jurkāns No 12.12.1996.līdz 14.01.1998.
No 14.01.1998.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Gundars Kleinbergs No 25.04.1996.līdz 03.10.1996.  
Kārlis Leiškalns No 19.09.1996.līdz 02.11.1998.  
Imants Liepa No 14.12.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Rāzna No 09.05.1996.līdz 02.11.1998.  
Atis Sausnītis No 16.11.1995.līdz 14.01.1998.
No 14.01.1998.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
 
Anna Seile No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Leonards Stašs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Leonards Teniss No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
 

Sociālo un darba lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Viesturs Boka No 08.05.1997.līdz 02.11.1998.  
Oļegs Deņisovs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Māris Gailis No 16.11.1995.līdz 08.02.1996.  
Viesturs Gredzens No 16.11.1995.līdz 17.10.1996.  
Ojārs Grinbergs No 03.10.1996.līdz 02.11.1998.  
Roberts Jurdžs No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Ēriks Kaža No 22.02.1996.līdz 07.03.1996.  
Pēteris Keišs No 05.09.1996.līdz 07.08.1997.
No 11.09.1997.līdz 02.11.1998.
 
Ludmila Kuprijanova No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja
Janīna Kušnere No 28.05.1997.līdz 02.11.1998.  
Kārlis Leiškalns No 25.04.1996.līdz 19.09.1996.  
Valdis Nagobads No 16.11.1995.līdz 22.02.1996.
No 25.04.1996.līdz 19.12.1996.
No 19.12.1996.līdz 08.05.1997.


sekretārs
Andrejs Požarnovs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Aida Prēdele No 16.11.1995.līdz 16.11.1995.
No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.
sekretārs
sekretārs
Andris Saulītis No 16.11.1995.līdz 03.10.1996.  
 

Mandātu un iesniegumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Raitis Apalups No 07.11.1995.līdz 21.10.1997.
No 21.10.1997.līdz 02.11.1998.

sekretārs
Romāns Apsītis No 07.11.1995.līdz 04.12.1996. priekšsēdētāja biedrs
Martijans Bekasovs No 07.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ilmārs Bišers No 07.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Jānis Kalviņš No 07.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ruta Marjaša No 12.12.1996.līdz 17.12.1996.
No 17.12.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Mauliņš No 07.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Anta Rugāte No 07.11.1995.līdz 16.10.1997. sekretārs
Jānis Urbanovičs No 07.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Juris Galerijs Vidiņš No 07.11.1995.līdz 02.11.1998.  
 

Pieprasījumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Jānis Ābele No 12.12.1996.līdz 02.11.1998.  
Jānis Bunkšs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Juris Celmiņš No 16.11.1995.līdz 12.03.1997. priekšsēdētājs
Alfreds Čepānis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Imants Daudišs No 16.11.1995.līdz 18.09.1997.  
Oļegs Deņisovs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Aivars Endziņš No 16.11.1995.līdz 04.12.1996.  
Modris Goba No 16.11.1995.līdz 06.06.1996.  
Ojārs Grinbergs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Aigars Jirgens No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ēriks Kaža No 16.11.1995.līdz 07.03.1996.  
Imants Liepa No 14.12.1995.līdz 02.11.1998.  
Normunds Pēterkops No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Modris Plāte No 16.11.1995.līdz 27.11.1995.  
Pauls Putniņš No 29.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Andris Rubins No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Jānis Rubulis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Atis Sausnītis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Leonards Stašs No 16.11.1995.līdz 06.11.1997.  
Pēteris Tabūns No 16.11.1995.līdz 12.03.1997.
No 12.03.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Māris Vītols No 16.11.1995.līdz 01.02.1996.  
 

Revīzijas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Pēteris Apinis No 16.11.1995.līdz 19.09.1996.  
Ziedonis Čevers No 17.12.1996.līdz 04.09.1997.  
Juris Dobelis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ervids Grinovskis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Edmunds Grīnbergs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Guntars Grīnblats No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Žanis Holšteins No 14.03.1996.līdz 24.10.1996.  
Valdis Nagobads No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Rāzna No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Leonards Stašs No 09.10.1997.līdz 02.11.1998.  
Gundars Valdmanis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
 

Saimnieciskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andris Ameriks No 16.11.1995.līdz 15.05.1997.  
Vents Balodis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Indulis Emsis No 16.11.1995.līdz 29.02.1996.  
Anatolijs Gorbunovs No 16.11.1995.līdz 08.02.1996.  
Viesturs Gredzens No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Kazāks No 05.11.1996.līdz 02.11.1998.  
Pēteris Keišs No 05.09.1996.līdz 07.08.1997.
No 11.09.1997.līdz 02.11.1998.
 
Aivars Guntis Kreituss No 10.10.1996.līdz 02.11.1998.  
Valdis Krisbergs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Aristids Jēkabs Lambergs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Kārlis Leiškalns No 08.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Rudīte Leitena No 14.03.1996.līdz 07.08.1997.  
Andrejs Naglis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Māris Rudzītis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Leonards Teniss No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Andris Tomašūns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
 

Nacionālās drošības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Jānis Ādamsons No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Indulis Bērziņš No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Ziedonis Čevers No 16.11.1995.līdz 24.01.1996. priekšsēdētāja biedrs
Gunta Gannusa No 16.11.1995.līdz 24.01.1996. sekretārs
Oskars Grīgs No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.
 
Māris Grīnblats No 16.11.1995.līdz 25.01.1996.  
Roberts Jurdžs No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Ernests Jurkāns No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 15.04.1996.
 
Jānis Jurkāns No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Juris Kaksītis No 10.10.1996.līdz 02.11.1998.  
Jānis Kazāks No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Paulis Kļaviņš No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.

sekretārs
Odisejs Kostanda No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
priekšsēdētāja biedrs
Andrejs Krastiņš No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.
 
Aivars Guntis Kreituss No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Vilis Krištopans No 16.11.1995.līdz 25.01.1996.  
Ludmila Kuprijanova No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Janīna Kušnere No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Ādolfs Ločmelis No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.  
Modris Lujāns No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Andrejs Panteļējevs No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Pauls Putniņš No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Andris Saulītis No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Antons Seiksts No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Jānis Straume No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
Anatolijs Tučs No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.
No 01.02.1996.līdz 08.08.1996. 
 
Dainis Turlais No 16.11.1995.līdz 01.02.1996.  
Elmārs Zelgalvis No 16.11.1995.līdz 24.01.1996.  
 

Pilsonības likuma izpildes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Edgars Bāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Vladilens Dozorcevs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Oļģerts Dunkers No 16.11.1995.līdz 10.09.1997.  
Aleksandrs Golubovs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ilga Kreituse No 16.11.1995.līdz 30.09.1997.
No 30.09.1997.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja
Jānis Lagzdiņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Modris Lujāns No 22.01.1998.līdz 02.11.1998.  
Leopolds Ozoliņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Aleksandrs Pētersons No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Andrejs Požarnovs No 16.11.1995.līdz 25.09.1997. priekšsēdētājs
Aida Prēdele No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Antons Seiksts No 22.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Anna Seile No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Straume No 18.04.1996.līdz 02.11.1998.  
Jānis Strods No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
 

Eiropas lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Aleksandrs Bartaševičs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Valdis Birkavs No 16.11.1995.līdz 08.02.1996.  
Inese Birzniece No 25.09.1997.līdz 02.11.1998.  
Kārlis Čerāns No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Roberts Dilba No 16.11.1995.līdz 22.10.1998.  
Kārlis Jūlijs Druva No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Guntis Eniņš No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Māris Gailis No 16.11.1995.līdz 08.02.1996. priekšsēdētājs
Gunta Gannusa No 23.05.1996.līdz 02.11.1998.  
Anatolijs Gorbunovs No 08.02.1996.līdz 08.08.1996. priekšsēdētājs
Edvīns Inkēns No 08.02.1996.līdz 30.09.1996.
No 30.09.1996.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Ernests Jurkāns No 13.03.1997.līdz 02.11.1998.  
Jānis Jurkāns No 16.11.1995.līdz 01.02.1996.  
Juris Kaksītis No 16.11.1995.līdz 10.10.1996.  
Viktors Kalnbērzs No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ivars Kalniņš No 19.08.1996.līdz 25.11.1996.  
Aleksandrs Kiršteins No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 08.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Ludmila Kuprijanova No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Ivars Jānis Ķezbers No 16.11.1995.līdz 22.04.1997.  
Kristiāna Lībane No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Jānis Priedkalns No 25.01.1996.līdz 20.02.1997.  
Andris Saulītis No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Juris Sinka No 16.11.1995.līdz 02.11.1998. sekretārs
Māris Vītols No 01.02.1996.līdz 02.11.1998.  
Roberts Zīle No 16.11.1995.līdz 02.11.1998.  
Ēriks Zunda No 07.08.1996.līdz 13.03.1997.  


Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 6. Saeimā

Otrdien, 17.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:15  Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes darbinieku delegāciju
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde