Frakcijas 6. Saeimā
 



Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 08.07.1996. līdz 02.11.1998.  
Edgars Bāns No 20.02.1997. līdz 02.11.1998.  
Ilmārs Bišers No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Viesturs Boka No 08.05.1997. līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997. līdz 02.11.1998.

vadītāja vietnieks
Olafs Brūvers No 18.04.1996. līdz 11.06.1997.  
Juris Celmiņš No 07.11.1995. līdz 23.10.1996.
No 23.10.1996. līdz 14.05.1997.
No 14.05.1997. līdz 02.11.1998.

vadītāja vietnieks
 
Alfreds Čepānis No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Ziedonis Čevers No 07.11.1995. līdz 07.03.1996.
No 24.10.1996. līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997. līdz 02.11.1998.

vadītājs
 
Viktors Dinēvičs No 11.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Oļģerts Dunkers No 20.02.1997. līdz 10.09.1997.  
Gunta Gannusa No 20.02.1997. līdz 20.08.1998.  
Modris Goba No 07.11.1995. līdz 06.06.1996.  
Ojārs Grinbergs No 20.02.1997. līdz 20.08.1998.  
Žanis Holšteins No 07.03.1996. līdz 24.10.1996.  
Ernests Jurkāns No 07.11.1995. līdz 15.04.1996.
No 25.11.1996. līdz 14.05.1997.
No 14.05.1997. līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997. līdz 02.11.1998.


vadītāja vietnieks
vadītājs
Juris Kaksītis No 07.11.1995. līdz 07.01.1996.
No 08.01.1996. līdz 07.02.1996.
No 07.02.1996. līdz 23.10.1996.
No 23.10.1996. līdz 14.05.1997.
No 14.05.1997. līdz 02.11.1998.

vadītāja vietnieks
vadītājs
vadītāja vietnieks
 
Ivars Kalniņš No 13.06.1996. līdz 25.11.1996.  
Ēriks Kaža No 07.11.1995. līdz 07.03.1996.  
Gundars Kleinbergs No 28.03.1996. līdz 03.10.1996.  
Ilga Kreituse No 07.11.1995. līdz 25.09.1996.  
Aivars Guntis Kreituss No 07.11.1995. līdz 08.01.1996.
No 08.01.1996. līdz 28.03.1996.

priekšsēdētājs
Valdis Krisbergs No 07.11.1995. līdz 25.09.1996.  
Ludmila Kuprijanova No 08.07.1996. līdz 02.11.1998.  
Ivars Jānis Ķezbers No 07.11.1995. līdz 07.01.1996.
No 08.01.1996. līdz 07.02.1996.
No 07.02.1996. līdz 22.04.1997.

vadītājs
vadītāja vietnieks
Rudīte Leitena No 01.02.1996. līdz 07.08.1997.  
Ādolfs Ločmelis No 30.04.1998. līdz 02.11.1998.  
Valdis Nagobads No 07.11.1995. līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997. līdz 02.11.1998.

vadītāja vietnieks
Jānis Rāzna No 07.11.1995. līdz 05.05.1998.  
Andris Saulītis No 20.02.1997. līdz 21.04.1997.  
Atis Sausnītis No 07.11.1995. līdz 07.02.1996.
No 07.02.1996. līdz 24.10.1996.
No 24.10.1996. līdz 02.11.1998.

frakcijas vadītāja vietnieks
 
Viktors Stikuts No 07.03.1996. līdz 02.11.1998.  
Jānis Strods No 20.02.1997. līdz 21.04.1997.  
Leonards Teniss No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Dainis Turlais No 07.11.1995. līdz 01.02.1996.
No 07.08.1997. līdz 02.11.1998.
 
Juris Zaķis No 07.11.1995. līdz 13.06.1996.  
Ēriks Zunda No 06.06.1996. līdz 02.11.1998.  


Frakcija "Latvijai"


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Kārlis Čerāns No 07.11.1995. līdz 19.08.1996.
No 19.08.1996. līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja vietnieks
Oļģerts Dunkers No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Gunta Gannusa No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Ojārs Grinbergs No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Edmunds Grīnbergs No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Jānis Kazāks No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Odisejs Kostanda No 07.11.1995. līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Janīna Kušnere No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Imants Liepa No 30.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Jānis Mauliņš No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Modris Plāte No 07.11.1995. līdz 27.11.1995.  
Andris Rubins No 07.11.1995. līdz 22.03.1996.  
Māris Rudzītis No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Andris Saulītis No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Jānis Strods No 07.11.1995. līdz 18.06.1996.  
Uldis Veldre No 18.09.1907. līdz 14.04.1998.  
Elmārs Zelgalvis No 07.11.1995. līdz 19.08.1996.
No 19.08.1996. līdz 27.08.1998.
priekšsēdētāja biedrs
priekšsēdētāja vietnieks


Frakcija "Latvijas ceļš"


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Pēteris Apinis No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Romāns Apsītis No 07.11.1995. līdz 04.12.1996.  
Jānis Ābele No 04.12.1996. līdz 02.11.1998.  
Dzintars Ābiķis No 07.11.1995. līdz 23.04.1998.  
Jānis Ādamsons No 07.11.1995. līdz 25.09.1996.  
Indulis Bērziņš No 07.11.1995. līdz 14.02.1996.
No 14.02.1996. līdz 02.11.1998.

vadītāja vietnieks
Valdis Birkavs No 07.11.1995. līdz 08.02.1996.  
Inese Birzniece No 18.09.1997. līdz 02.11.1998.  
Jānis Bunkšs No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Imants Daudišs No 07.11.1995. līdz 18.09.1997.  
Aivars Endziņš No 07.11.1995. līdz 04.12.1996.  
Māris Gailis No 07.11.1995. līdz 08.02.1996.  
Anatolijs Gorbunovs No 07.11.1995. līdz 08.08.1996.  
Edvīns Inkēns No 08.02.1996. līdz 02.11.1998.  
Pēteris Keišs No 19.08.1996. līdz 07.08.1997.
No 04.09.1997. līdz 02.11.1998.
 
Ģirts Valdis Kristovskis No 01.02.1996. līdz 11.05.1998.  
Vilis Krištopans No 07.11.1995. līdz 25.01.1996.
No 07.08.1997. līdz 28.08.1997.
 
Jānis Lagzdiņš No 07.11.1995. līdz 23.04.1998.  
Kārlis Leiškalns No 08.02.1996. līdz 28.01.1998.
No 28.01.1998. līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja vietnieks
Kristiāna Lībane No 07.11.1995. līdz 14.02.1996.
No 14.02.1996. līdz 14.01.1998.
No 14.01.1998. līdz 02.11.1998.

priekšsēdēdētāja vietniece
priekšsēdētāja
Ruta Marjaša No 04.12.1996. līdz 02.11.1998.  
Andrejs Panteļējevs No 07.11.1995. līdz 14.01.1998.
No 14.01.1998. līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
Aija Poča No 25.01.1996. līdz 01.02.1996.
No 28.08.1997. līdz 04.09.1997.
 
Antons Seiksts No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Andris Tomašūns No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  


Deputātu bloks "Sociālistiskā partija-Līdztiesība"


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 21.12.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 07.11.1995. līdz 21.12.1995.  
Martijans Bekasovs No 07.11.1995. līdz 21.12.1995.  
Oļegs Deņisovs No 07.11.1995. līdz 21.12.1995.  
Aleksandrs Golubovs No 07.11.1995. līdz 21.12.1995.  
Modris Lujāns No 07.11.1995. līdz 21.12.1995.  


Latvijas Vienības partija


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 20.02.1997.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Raitis Apalups No 07.11.1995. līdz 24.04.1996.  
  No 24.04.1996. līdz 20.02.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Edgars Bāns No 07.11.1995. līdz 20.02.1997. priekšsēdētājs
Roberts Dilba No 07.11.1995. līdz 31.01.1997.  
Viesturs Gredzens No 07.11.1995. līdz 09.12.1995.  
Viktors Kalnbērzs No 07.11.1995. līdz 24.04.1996. frakcijas vadītāja vietnieks
  No 24.04.1996. līdz 20.02.1997.  
Ādolfs Ločmelis No 08.08.1996. līdz 20.02.1997.  
Jānis Rubulis No 07.11.1995. līdz 20.02.1997.  
Anatolijs Tučs No 07.11.1995. līdz 08.08.1996.  
Gundars Valdmanis No 07.11.1995. līdz 20.02.1997.  


LNNK un LZP


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 30.06.1997.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Juris Dobelis No 07.11.1995. līdz 20.05.1997.  
Indulis Emsis No 07.11.1995. līdz 30.06.1997.  
Jānis Kalviņš No 07.11.1995. līdz 30.06.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Kiršteins No 07.11.1995. līdz 02.06.1997.
No 02.06.1997. līdz 30.06.1997.
priekšsēdētājs
Andrejs Krastiņš No 07.11.1995. līdz 02.06.1997.
No 02.06.1997. līdz 30.06.1997.

priekšsēdētājs
Aristids Jēkabs Lambergs No 07.11.1995. līdz 30.06.1997.  
Anna Seile No 07.11.1995. līdz 21.05.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Pēteris Tabūns No 07.11.1995. līdz 21.05.1997.  


Latvijas Zemnieku savienības frakcija


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Raitis Apalups No 12.03.1997. līdz 02.11.1998.  
Roberts Dilba No 01.02.1997. līdz 22.01.1998.
No 22.01.1998. līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Kārlis Jūlijs Druva No 07.11.1995. līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997. līdz 22.01.1998.
No 22.01.1998. līdz 02.11.1998.
priekšsēdētāja vietnieks
priekšsēdētājs
priekšsēdētāja vietnieks
Viesturs Gredzens No 16.10.1996. līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997. līdz 22.01.1998.
No 22.01.1998. līdz 02.11.1998.

priekšsēdētāja vietnieks
 
Ervids Grinovskis No 07.11.1995. līdz 02.11.1998.  
Paulis Kļaviņš No 07.11.1995. līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997. līdz 03.08.1998.

priekšsēdētāja vietnieks
Ādolfs Ločmelis No 20.02.1997. līdz 30.04.1998.  
Andrejs Naglis No 07.11.1995. līdz 03.08.1998.  
Aida Prēdele No 07.11.1995. līdz 12.01.1998.  
Pauls Putniņš No 07.11.1995. līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997. līdz 02.11.1998.
priekšsēdētājs
Jānis Rubulis No 25.02.1997. līdz 02.11.1998.  
Anta Rugāte No 07.11.1995. līdz 21.07.1998.  
Māris Vītols No 07.11.1995. līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997. līdz 25.03.1998.
priekšsēdētāja vietnieks


Tautas saskaņas partija


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 06.07.1996.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 07.11.1995. līdz 06.07.1996.  
Vladilens Dozorcevs No 07.11.1995. līdz 06.07.1996.  
Jānis Jurkāns No 07.11.1995. līdz 06.07.1996. priekšsēdētājs
Ludmila Kuprijanova No 07.11.1995. līdz 06.07.1996.  
Leonards Stašs No 07.11.1995. līdz 06.07.1996.  
Jānis Urbanovičs No 07.11.1995. līdz 17.01.1996.
No 17.01.1996. līdz 06.07.1996.

priekšsēdētāja vietnieks


Tēvzemei un Brīvībai


Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 26.06.1997.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Vents Balodis No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Oskars Grīgs No 07.11.1995. līdz 26.06.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Guntars Grīnblats No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Māris Grīnblats No 07.11.1995. līdz 25.01.1996.
No 20.02.1997. līdz 26.06.1997.
 
Aigars Jirgens No 07.11.1995. līdz 16.10.1996.
No 16.10.1996. līdz 26.06.1997.
priekšsēdētāja vietnieks
Roberts Jurdžs No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Leopolds Ozoliņš No 07.11.1995. līdz 17.02.1997.  
Normunds Pēterkops No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Aleksandrs Pētersons No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Andrejs Požarnovs No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Jānis Priedkalns No 25.01.1996. līdz 20.02.1997.  
Māris Rudzītis No 20.02.1997. līdz 26.06.1997.  
Juris Sinka No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  
Jānis Straume No 07.11.1995. līdz 26.06.1997. priekšsēdētājs
Juris Galerijs Vidiņš No 07.11.1995. līdz 16.10.1996.
No 16.10.1996. līdz 26.06.1997.

priekšsēdētāja vietnieks
Roberts Zīle No 07.11.1995. līdz 26.06.1997.  


"Tautai un taisnībai"


Frakcija darbojās no 03.07.1996. līdz 20.02.1997.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Oļģerts Dunkers No 03.07.1996. līdz 20.02.1997.  
Gunta Gannusa No 03.07.1996. līdz 20.02.1997. vadītāja
Ojārs Grinbergs No 03.07.1996. līdz 20.02.1997.  
Māris Rudzītis No 03.07.1996. līdz 20.02.1997.  
Andris Saulītis No 03.07.1996. līdz 20.02.1997.  
Jānis Strods No 03.07.1996. līdz 20.02.1997. vadītāja vietnieks


Sociālistiskā partija-Līdztiesība


Frakcija darbojās no 13.11.1996. līdz 20.05.1997.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 13.11.1996. līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997. līdz 21.05.1997.

priekšsēdētājs
Martijans Bekasovs No 13.11.1996. līdz 21.05.1997.  
Oļegs Deņisovs No 13.11.1996. līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997. līdz 21.05.1997.
priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs No 13.11.1996. līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997. līdz 21.05.1997.

priekšsēdētāja vietnieks
Modris Lujāns No 13.11.1996. līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997. līdz 21.05.1997.
priekšsēdētāja vietnieks


Latvijas Nacionālās Reformu partijas un Latvijas Zaļās partijas frakcija


Frakcija darbojās no 30.06.1997. līdz 03.08.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Indulis Emsis No 30.06.1997. līdz 03.08.1998.  
Guntis Eniņš No 01.10.1997. līdz 03.08.1998.  
Jānis Kalviņš No 30.06.1997. līdz 27.07.1998. priekšsēdētāja biedrs
Aleksandrs Kiršteins No 30.06.1997. līdz 03.08.1998.  
Andrejs Krastiņš No 30.06.1997. līdz 03.08.1998. priekšsēdētājs
Aristids Jēkabs Lambergs No 30.06.1997. līdz 03.08.1998.  
Jānis Rāzna No 19.06.1998. līdz 28.07.1998.  


Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai" / LNNK frakcija


Frakcija darbojās no 26.06.1997. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Vents Balodis No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.
priekšsēdētāja biedrs
Juris Dobelis No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Oskars Grīgs No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Guntars Grīnblats No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Māris Grīnblats No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Aigars Jirgens No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Roberts Jurdžs No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Andrejs Krastiņš No 31.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 12.05.1998. līdz 02.11.1998.  
Normunds Pēterkops No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Aleksandrs Pētersons No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Andrejs Požarnovs No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Aida Prēdele No 12.01.1998. līdz 02.11.1998.  
Māris Rudzītis No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Anna Seile No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Juris Sinka No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Jānis Straume No 26.06.1997. līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Pēteris Tabūns No 26.06.1997. līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Juris Galerijs Vidiņš No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  
Roberts Zīle No 26.06.1997. līdz 02.11.1998.  


Tautas saskaņas partijas frakcija


Frakcija darbojās no 17.09.1997. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vladilens Dozorcevs

No 17.09.1997. līdz 02.11.1998.
 
Jānis Jurkāns No 17.09.1997. līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Modris Lujāns No 17.09.1997. līdz 02.11.1998.  
Leonards Stašs No 17.09.1997. līdz 02.11.1998.  
Jānis Urbanovičs No 17.09.1997. līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs


Tautas kopas "Brīvība" frakcija


Frakcija darbojās no 18.09.1997. līdz 06.01.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Leopolds Ozoliņš No 18.09.1997. līdz 30.11.1997.
No 01.12.1997. līdz 06.01.1998.

priekšsēdētāja vietnieks
Andris Rubins No 18.09.1997. līdz 30.11.1997.
No 01.12.1997. līdz 06.01.1998.
priekšsēdētājs
Andris Saulītis No 18.09.1997. līdz 30.11.1997.
No 01.12.1997. līdz 06.01.1998.
priekšsēdētāja vietnieks
priekšsēdētājs
Jānis Strods No 18.09.1997. līdz 06.01.1998.  
Gundars Valdmanis No 18.09.1997. līdz 06.01.1998.  


Darba partijas, Kristīgi demokrātiskās savienības, Latvijas Zaļās partijas apvienības frakcija


Frakcija darbojās no 28.07.1998. līdz 02.11.1998.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Indulis Emsis No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Guntis Eniņš No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Jānis Kalviņš No 28.07.1998. līdz 02.11.1998. vietnieks
Paulis Kļaviņš No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Ilga Kreituse No 28.07.1998. līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja
Aivars Guntis Kreituss No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Aristids Jēkabs Lambergs No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Andrejs Naglis No 28.07.1998. līdz 02.11.1998. vietnieks
Jānis Rāzna No 28.07.1998. līdz 02.11.1998.  
Uldis Veldre No 28.07.1998. līdz 07.10.1998.  
Elmārs Zelgalvis No 27.08.1998. līdz 02.11.1998.  
Ceturdien, 29.jūnijā
10:40  Saeimas sekretāra biedra Gunāra Kūtra tikšanās ar Ungārijas ārlietu un tirdzniecības ministru V.E. Péter Szijjįrtó