Komisijas 5.Saeimā


Ārlietu Komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Georgs Andrejevs No 21.07.1993. līdz 08.06.1994.  
Indulis Bērziņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Olafs Brūvers No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ilga Grava No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Jurkāns No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Mārtiņš Ādams Kalniņš No 12.08.1993. līdz 06.11.1995.  
Aleksandrs Kiršteins No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Visvaldis Varnesis Klīve No 21.07.1993. līdz 05.08.1993.  
Oļģerts Pavlovskis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Velta Puriņa No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Juris Sinka No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Mārtiņš Virsis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Zvaigzne No 05.10.1994. līdz 06.11.1995.  


Budžeta un finansu (nodokļu) komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Gundars Bērziņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Valdis Birkavs No 21.07.1993. līdz 13.10.1994.  
Andris Grots No 12.08.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Gūtmanis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Imants Kalniņš No 21.07.1993. līdz 03.12.1993.
No 05.05.1994. līdz 23.08.1995.
No 23.08.1995. līdz 06.11.1995.


sekretārs
Ojārs Kehris No 21.07.1993. līdz 28.09.1994.
No 28.09.1994. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Edvīns Kide No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aivars Kreituss No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Vilis Krištopans No 20.10.1994. līdz 06.11.1995.  
Andris Liepiņš No 27.07.1995. līdz 06.11.1995.  
Andris Piebalgs No 21.07.1993. līdz 28.07.1993.
No 28.07.1993. līdz 28.09.1994.
No 28.09.1994. līdz 18.05.1995.

priekšsēdētājs
Aija Poča No 21.07.1993. līdz 28.07.1993.
No 28.07.1993. līdz 06.06.1995.
No 06.06.1995. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Indra Sāmīte No 13.10.1994. līdz 06.11.1995.  
Filips Stroganovs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Zigurds Tomiņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Urbanovičs No 08.09.1994. līdz 06.11.1995.  
Jevgēnijs Zaščerinskis No 21.07.1993. līdz 20.10.1994.  
Alfrēds Žīgurs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  


Juridiskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Romāns Apsītis No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 22.09.1993.
No 22.09.1993. līdz 24.11.1994

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Bordāns No 23.10.1994. līdz 18.05.1995.
No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.
 
Māris Budovskis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aivars Endziņš No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Gaļina Fjodorova No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Grīnblats No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Egils Levits No 21.07.1993. līdz 05.10.1994.  
Andris Liepiņš No 24.11.1994. līdz 27.07.1995.  
Kristiāna Lībane No 19.01.1995. līdz 06.11.1995.  
Jānis Lucāns No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ruta Marjaša No 05.08.1993. līdz 22.09.1993.
No 22.09.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Ritenis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  


Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Eduards Berklavs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Inese Birzniece No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.  
  No 26.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Ernests Jurkāns No 21.07.1993. līdz 28.07.1994.  
Nikolajs Krasohins No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ruta Marjaša No 21.07.1993. līdz 05.08.1993.
No 21.07.1993. līdz 05.08.1993.
 
Andrejs Panteļējevs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aleksandrs Pētersons No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Antons Seiksts No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 02.11.1995.

sekretārs
Jānis Ārvaldis Miķelis Tupesis No 22.09.1994. līdz 06.11.1995.  


Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Dzintars Ābiķis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Olga Dreģe No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Irēna Folkmane No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Vilnis Kazāks No 28.09.1995. līdz 06.11.1995.  
Janīna Kušnere No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 20.09.1995.
No 20.09.1995. līdz 28.09.1995.

sekretārs
Larisa Laviņa No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aida Prēdele No 21.07.1993. līdz 21.10.1993.  
Pauls Putniņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Siliņš No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Dainis Stalts No 21.07.1993. līdz 20.09.1995.
No 20.09.1995. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Leonards Stašs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Ārvaldis Miķelis Tupesis No 21.07.1993. līdz 22.09.1994.  
Jānis Vaivads No 21.07.1993. līdz 05.10.1994.  


Aizsardzības un iekšlietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Martijans Bekasovs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Igors Bukovskis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Oskars Grīgs No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 09.01.1995.
No 09.01.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
 
Lainis Kamaldiņš No 02.02.1995. līdz 12.04.1995.  
Odisejs Kostanda No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Krastiņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 21.07.1993. līdz 02.02.1995.  
Kārlis Leiškalns No 21.07.1993. līdz 11.11.1993.  
Andris Līgotnis No 21.07.1993. līdz 09.01.1995.
No 09.01.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Roberts Milbergs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aleksandrs Pētersons No 13.10.1994. līdz 06.11.1995.  
Ivars Silārs No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 09.01.1995.
No 09.01.1995. līdz 19.01.1995.

priekšsēdētājs
 
Anita Stankēviča No 21.07.1993. līdz 26.07.1993.
No 26.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Valdis V. Pavlovskis No 11.11.1993. līdz 06.11.1995.  


Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Vilnis Edvīns Bresis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Bunkšs No 05.10.1994. līdz 24.10.1994.
No 24.10.1994. līdz 19.07.1995.
No 19.07.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
 
Māris Gailis No 21.07.1993. līdz 29.09.1994.  
Viesturs Pauls Karnups No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Kokins No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Lagzdiņš No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Kārlis Leiškalns No 11.11.1993. līdz 19.07.1995.
No 19.07.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Jānis Straume No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs


Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Alfreds Čepānis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Anatolijs Gorbunovs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Graudiņš No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Juris Janeks No 21.07.1993. līdz 02.02.1995.  
Raimonds Jonītis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Kārlis Jurkovskis No 16.02.1995. līdz 06.11.1995.  
Ēriks Kaža No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Vilis Krištopans No 21.07.1993. līdz 20.10.1994.  
Uldis Lakševics No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aristids Lambergs No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Voldemārs Novakšānovs No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 07.12.1994.
No 07.12.1994. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Uldis Osis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Rozentāls No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Anna Seile No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jevgēnijs Zaščerinskis No 20.10.1994. līdz 07.12.1994.  
  No 07.12.1994. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs


Sociālo un darba lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Māris Budovskis No 03.11.1994. līdz 06.11.1995.  
Pēteris Elferts No 21.07.1993. līdz 03.08.1993.
No 03.08.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Andris Glāztis No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Imants Kalniņš No 03.12.1993. līdz 05.05.1994.  
Ludmila Kuprijanova No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Gunārs Meierovics No 30.09.1993. līdz 06.11.1995.  
Aida Prēdele No 21.10.1993. līdz 06.11.1995.  
Gunārs Resnais No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Saulītis No 21.07.1993. līdz 21.10.1993.
No 03.11.1994. līdz 21.09.1995.
 
Jānis Vaivads No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Joahims Zīgerists No 21.07.1993. līdz 03.12.1993.  


Mandātu un iesniegumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Romāns Apsītis No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 24.11.1994.

priekšsēdētājs
Martijans Bekasovs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Budovskis No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Olga Dreģe No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Pēteris Elferts No 19.01.1995. līdz 06.11.1995.  
Irēna Folkmane No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Kokins No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Anta Rugāte No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Juris Sinka No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs


Pieprasījumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aivars Berķis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gundars Bērziņš No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Jānis Bordāns No 13.10.1994. līdz 18.05.1995.
No 25.05.1995. līdz 06.11.1995.
 
Alfreds Čepānis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Imants Daudišs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Raimonds Jonītis No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Imants Kalniņš No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Roberts Milbergs No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Leonards Stašs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Pēteris Tabūns No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Vaivads No 21.07.1993. līdz 05.10.1994.  
Mārtiņš Virsis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  


Revīzijas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Voldemārs Novakšānovs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Siliņš No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Alfrēds Žīgurs No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.  
  No 27.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs


Saimnieciskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Inese Birzniece No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Viesturs Pauls Karnups No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs


Nacionālās drošības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Oskars Grīgs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Lainis Kamaldiņš No 21.07.1993. līdz 12.04.1995. sekretārs
Odisejs Kostanda No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Krastiņš No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Ludmila Kuprijanova No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Kārlis Leiškalns No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gunārs Meierovics No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Panteļējevs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Jānis Ritenis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  


Pilsonības likuma izpildes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Dzintars Ābiķis No 08.12.1994. līdz 22.12.1994.
No 22.12.1994. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Eduards Berklavs No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Aivars Endziņš No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Ilga Grava No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Jānis Jurkāns No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Imants Kalniņš No 08.12.1994. līdz 02.02.1995.  
Edvīns Kide No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Jānis Kokins No 08.12.1994. līdz 23.02.1995.
No 23.02.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Larisa Laviņa No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Aida Prēdele No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  
Dainis Stalts No 02.02.1995. līdz 06.11.1995.  
Jānis Straume No 08.12.1994. līdz 06.11.1995.  


Vides un sabiedrisko lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Mariss Andersons No 02.02.1995. līdz 06.11.1995.  
Aivars Berķis No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Imants Daudišs No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ilmārs Dāliņš No 21.07.1993. līdz 03.09.1993.
No 03.09.1993. līdz 06.11.1995.

sekretārs
Edvīns Inkēns No 21.07.1993. līdz 09.01.1995.
No 09.01.1995. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Lainis Kamaldiņš No 21.07.1993. līdz 12.04.1995.  
Anta Rugāte No 21.07.1993. līdz 27.07.1993.
No 27.07.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
Pēteris Tabūns No 21.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ceturdien, 29.jūnijā
10:40  Saeimas sekretāra biedra Gunāra Kūtra tikšanās ar Ungārijas ārlietu un tirdzniecības ministru V.E. Péter Szijjįrtó