Frakcijas 5. Saeimā



Frakcija "Latvijas ceļš"



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Mariss Andersons No 26.01.1995. līdz 06.11.1995.  
Georgs Andrejevs No 06.07.1993. līdz 08.06.1994.  
Romāns Apsītis No 06.07.1993. līdz 24.11.1994.  
Dzintars Ābiķis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Indulis Bērziņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Valdis Birkavs No 06.07.1993. līdz 26.01.1995.  
Inese Birzniece No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Bordāns No 05.10.1994. līdz 06.11.1995.  
Jānis Bunkšs No 29.09.1994. līdz 06.11.1995.  
Imants Daudišs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Pēteris Elferts No 06.07.1993. līdz 29.09.1993.
No 29.09.1993. līdz 06.11.1995.

priekšsēdētāja biedrs
Aivars Endziņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Gailis No 06.07.1993. līdz 29.09.1994.  
Andris Glāztis No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Anatolijs Gorbunovs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Graudiņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Gūtmanis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Roberts Hartvigs No 02.11.1995. līdz 06.11.1995.  
Edvīns Inkēns No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Raimonds Jonītis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Lainis Kamaldiņš No 06.07.1993. līdz 12.04.1995.  
Ojārs Kehris No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 06.07.1993. līdz 02.02.1995.  
Vilis Krištopans No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Lagzdiņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Egils Levits No 06.07.1993. līdz 05.10.1994.  
Andris Liepiņš No 24.11.1994. līdz 06.11.1995.  
Kristiāna Lībane No 19.01.1995. līdz 06.11.1995.  
Andris Līgotnis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Ruta Marjaša No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gunārs Meierovics No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Uldis Osis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andrejs Panteļējevs No 06.07.1903. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Oļģerts Pavlovskis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Piebalgs No 06.07.1993. līdz 29.09.1993.  
  No 29.09.1993. līdz 18.05.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aija Poča No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Indra Sāmīte No 05.10.1994. līdz 06.11.1995.  
Antons Seiksts No 06.07.1993. līdz 02.11.1995.  
Ivars Silārs No 06.07.1993. līdz 19.01.1995.  
Andrejs Siliņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Modris Spuģis No 02.02.1995. līdz 06.11.1995.  
Anita Stankēviča No 06.07.1993. līdz 10.08.1994.  
Valdis V. Pavlovskis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Vaivads No 06.07.1993. līdz 05.10.1994.
No 18.05.1995. līdz 06.11.1995.
 
Mārtiņš Virsis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Zvaigzne No 08.06.1994. līdz 06.11.1995.  



Latvijas nacionālās neatkarības kustības frakcija



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995. 
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Eduards Berklavs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Māris Budovskis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Olga Dreģe No 26.04.1995. līdz 06.11.1995.  
Imants Kalniņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Viesturs Pauls Karnups No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Vilnis Kazāks No 13.09.1995. līdz 06.11.1995.  
Aleksandrs Kiršteins No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Odisejs Kostanda No 06.07.1993. līdz 06.06.1994.  
Andrejs Krastiņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Janīna Kušnere No 06.07.1993. līdz 08.12.1994.  
Aristids Lambergs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Velta Puriņa No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Anna Seile No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Dainis Stalts No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Pēteris Tabūns No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Joahims Zīgerists No 06.07.1993. līdz 01.01.1994.  
Alfrēds Žīgurs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  



Latvijas zemnieku savienības frakcija



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aivars Berķis No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gundars Bērziņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Oskars Grīgs No 06.07.1993. līdz 23.08.1995.  
Mārtiņš Ādams Kalniņš No 05.08.1993. līdz 06.11.1995.  
Visvaldis Varnesis Klīve No 06.07.1993. līdz 05.08.1993.  
Jānis Kokins No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Voldemārs Novakšānovs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Pauls Putniņš No 08.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gunārs Resnais No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Ritenis No 06.07.1993. līdz 14.09.1994.  
Andris Rozentāls No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Zigurds Tomiņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Ārvaldis Miķelis Tupesis No 06.07.1993. līdz 14.09.1994.  
Guntis Ulmanis No 06.07.1993. līdz 08.07.1993.  



Frakcija "Saskaņa Latvijai"



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 25.05.1994.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 06.07.1993. līdz 24.03.1994.  
Vilnis Edvīns Bresis No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Igors Bukovskis No 06.07.1993. līdz 24.03.1994.  
Irēna Folkmane No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Juris Janeks No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Ernests Jurkāns No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Jānis Jurkāns No 06.07.1993. līdz 24.03.1994.  
Ēriks Kaža No 06.07.1993. līdz 03.05.1995.  
Edvīns Kide No 06.07.1993. līdz 25.05.1994. priekšsēdētājs
Ludmila Kuprijanova No 06.07.1993. līdz 24.03.1994.  
Jānis Lucāns No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Leonards Stašs No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  
Jevgēnijs Zaščerinskis No 06.07.1993. līdz 25.05.1994.  



Frakcija "Līdztiesība"



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Martijans Bekasovs No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Gaļina Fjodorova No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Nikolajs Krasohins No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Larisa Laviņa No 06.07.1993. līdz 12.07.1993.  
  No 12.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Filips Stroganovs No 06.07.1993. līdz 12.07.1993.  
  No 12.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs



Frakcija "Tēvzemei un brīvībai"



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Ilmārs Dāliņš No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Oskars Grīgs No 20.07.1995. līdz 06.11.1995.  
Māris Grīnblats No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Roberts Milbergs No 06.07.1993. līdz 29.03.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aleksandrs Pētersons No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Juris Sinka No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Jānis Straume No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  



Latvijas kristīgo demokrātu savienības frakcija



Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Olafs Brūvers No 06.07.1993. līdz 11.05.1995.  
Andris Grots No 05.08.1993. līdz 06.11.1995.  
Aivars Jerumanis No 06.07.1993. līdz 05.08.1993.  
Uldis Lakševics No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Aida Prēdele No 06.07.1993. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Anta Rugāte No 06.07.1993. līdz 06.11.1995.  
Andris Saulītis No 06.07.1993. līdz 01.01.1994.  
Anita Stankēviča No 14.06.1995. līdz 06.11.1995.  


Demokrātiskās partijas frakcija


Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 03.05.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Alfreds Čepānis No 06.07.1993. līdz 03.05.1995.  
Olga Dreģe No 06.07.1993. līdz 25.04.1995.  
Ilga Grava No 06.07.1993. līdz 03.05.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aivars Kreituss No 06.07.1993. līdz 03.05.1995. priekšsēdētājs
Kārlis Leiškalns No 06.07.1993. līdz 19.09.1994.  
  No 26.04.1995. līdz 03.05.1995.  



Tautas saskaņas partijas frakcija



Frakcija darbojās no 24.03.1994. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Ameriks No 24.03.1994. līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Igors Bukovskis No 24.03.1994. līdz 06.11.1995.  
Jānis Jurkāns No 24.03.1994. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Ludmila Kuprijanova No 24.03.1994. līdz 06.11.1995.  
Leonards Stašs No 30.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Jānis Urbanovičs No 29.08.1994. līdz 06.11.1995.  



Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija



Frakcija darbojās no 03.05.1995. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Olafs Brūvers No 22.06.1995. līdz 06.11.1995.  
Alfreds Čepānis No 03.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Ilga Grava No 03.05.1995. līdz 06.11.1995.  
Ēriks Kaža No 03.05.1993. līdz 06.11.1995.  
Aivars Kreituss No 03.05.1995. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs



Tautsaimnieku politiskā apvienība



Frakcija darbojās no 25.05.1994. līdz 06.11.1995.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Vilnis Edvīns Bresis No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Irēna Folkmane No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Juris Janeks No 25.05.1994. līdz 02.02.1995.  
Ernests Jurkāns No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Kārlis Jurkovskis No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Edvīns Kide No 25.05.1994. līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Jānis Lucāns No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Leonards Stašs No 25.05.1994. līdz 31.05.1995.  
Jevgēnijs Zaščerinskis No 25.05.1994. līdz 06.11.1995.  
Svētdien, 17.decembrī