Apakškomisiju sēžu apmeklējums

10.Saeima

2011.gads

 

04.

 

05.

 

06.

 

07.

08.

 

09.

 

10.

 

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

4

4

2

 

 

 

 

Aleksejs Loskutovs

Priekšsēdētājs

4

4

2

 

 

 

 

Kārlis Seržants

Sekretārs

2

4

2

 

 

 

 

Jānis Ādamsons

 

 

 

 

 

 

 

 

Imants Jānis Bekešs

 

2

3

1

 

 

 

 

Lolita Čigāne

 

2

3

2

 

 

 

 

Rasma Kārkliņa

 

3

4

1

 

 

 

 

Ivans Klementjevs

 

3

3

2

 

 

 

 

Ainars Latkovskis

 

2

4

2

 

 

 

 

Atis Lejiņš

 

4

4

2

 

 

 

 

Imants Parādnieks

 

4

1

2

 

 

 

 

Dana Reizniece-Ozola

 

3

2

 

 

 

 

 

Uģis Rotbergs

 

2

2

1

 

 

 

 

Guntis Rozītis

 

3

4

1

 

 

 

 

Aivars Volfs

 

3

3

1

 

 

 

 

Mihails Zemļinskis

 

2

2

 

 

 

 

 

Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

0

3

1

 

 

 

 

Reirs Jānis

Priekšsēdētājs

 

3

1

 

 

 

 

Staņislavs Šķesters

Sekretāre

 

2

1

 

 

 

 

Silva Bendrāte

 

 

2

1

 

 

 

 

Rihards Eigims

 

 

1

 

 

 

 

 

Valentīns Grigorjevs

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksejs Holostovs

 

 

1

1

 

 

 

 

Nikolajs Kabanovs

 

 

2

 

 

 

 

 

Ojārs Ēriks Kalniņš

 

 

2

 

 

 

 

 

Māris Kučinskis

 

 

2

1

 

 

 

 

Ainars Latkovskis

 

 

 

 

 

 

 

 

Atis Lejiņš

 

 

3

 

 

 

 

 

Sergejs Mirskis

 

 

2

 

 

 

 

 

Vitālijs Orlovs

 

 

2

 

 

 

 

 

Ivans Ribakovs

 

 

3

1

 

 

 

 

Uģis Rotbergs

 

 

1

 

 

 

 

 

Raimonds Rubiks

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilze Vergina

 

 

1

1

 

 

 

 

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu un jaunatnes lietu apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

2

5

2

 

 

1

 

Dace Reinika

Priekšsēdētāja

2

5

2

 

 

1

 

 Ingrīda Circene

Sekretāre

1

3

1

 

 

1

 

 Dzintars Ābiķis

 

1

4

2

 

 

1

 

Andris Bērziņš (Zemgale)

 

1

3

1

 

 

1

 

Augusts Brigmanis

 

2

3

2

 

 

 

 

Liene Liepiņa

 

1

4

1

 

 

1

 

Sergejs Mirskis

 

 

2

1

 

 

1

 

Dzintars Rasnačs

 

2

4

 

 

 

 

 

Inguna Rībena

 

2

4

2

 

 

 

 

Ansis Saliņš

 

2

5

2

 

 

 

 

Jānis Vucāns

 

2

5

1

 

 

 

 

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

3

4

2

1

 

 

1

Ivans Klementjevs

Priekšsēdētāja

2

4

2

1

 

 

1

Dzintars Ābiķis

Sekretārs

2

4

1

1

 

 

 

Aleksejs Burunovs

 

3

3

2

1

 

 

1

Andis Caunītis

 

2

3

1

 

 

 

 

Ints Dālderis

 

1

2

 

1

 

 

 

Raivis Dzintars

 

1

1

 

 

 

 

 

Aleksejs Holostovs

 

2

3

2

1

 

 

 

Nikolajs Kabanovs

 

1

1

2

1

 

 

1

Dana Reizniece-Ozola

 

1

2

 

 

 

 

 

Ivans Ribakovs

 

3

3

1

1

 

 

1

Dmitrijs Rodionovs

 

3

3

2

1

 

 

1

Raimonds Rubiks

 

3

3

2

1

 

 

1

Edvards Smiltēns

 

 

2

 

1

 

 

1

Vitauts Staņa

 

3

2

 

 

 

 

 

 Kārlis Šadurskis

 

1

1

 

1

 

 

 

Mihails Zemļinskis

 

2

3

 

1

 

 

1

Juridiskā komisijas apakškomisija darbam ar grozījumiem Pilsonības likumā

 

Apakškomisijas sēžu skaits

3

2

2

 

 

 

 

Ingmārs Čaklais

Priekšsēdētājs

3

2

2

 

 

 

 

Māris Dzelzskalns

Sekretārs

2

1

1

 

 

 

 

Valērijs Agešins

 

3

2

2

 

 

 

 

Imants Jānis Bekešs

 

3

1

2

 

 

 

 

Andris Bērziņš (Rīga)

 

1

1

 

 

 

 

 

Gaidis Bērziņš

 

3

2

2

 

 

 

 

Boriss Cilevičs

 

2

2

1

 

 

 

 

Ilma Čepāne

 

3

2

2

 

 

 

 

Raivis Dzintars

 

2

 

1

 

 

 

 

Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

2

4

2

 

 

 

 

Solvita Āboltiņa

Priekšsēdētāja

1

2

2

 

 

 

 

Gaidis Bērziņš

Sekretārs

2

4

2

 

 

 

 

Valērijs Agešins

 

2

3

2

 

 

 

 

Ingmārs Čaklais

 

2

4

2

 

 

 

 

Ilma Čepāne

 

2

3

2

 

 

 

 

Gundars Daudze

 

1

3

1

 

 

 

 

Dzintars Rasnačs

 

2

2

1

 

 

 

 

Nacionālās drošības komisijas Demogrāfijas politikas apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

2

5

1

 

 

 

 

Andris Šķēle

Priekšsēdētājs

2

4

1

 

 

 

 

Imants Parādnieks

Sekretārs

2

5

1

 

 

 

 

Solvita Āboltiņa

 

 

2

 

 

 

 

 

Silva Bendrāte

 

1

4

 

 

 

 

 

Andris Buiķis

 

2

 

 

 

 

 

 

Ints Dālderis

 

 

 

 

 

 

 

 

Jānis Dombrava

 

 

4

 

 

 

 

 

Ina Druviete

 

1

 

 

 

 

 

 

Raivis Dzintars

 

 

3

 

 

 

 

 

Guntars Galvanovskis

 

 

 

 

 

 

 

 

Iveta Grigule

 

1

1

 

 

 

 

 

Aleksejs Loskutovs

 

 

 

 

 

 

 

 

Igors Pimenovs

 

2

1

1

 

 

 

 

Inguna Rībena

 

 

1

1

 

 

 

 

Kārlis Seržants

 

1

 

 

 

 

 

 

Edvards Smiltēns

 

 

1

 

 

 

 

 

Rita Strode

 

1

3

 

 

 

 

 

Kārlis Šadurskis

 

1

 

 

 

 

 

 

Jānis Urbanovičs

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzintars Zaķis

 

1

 

 

 

 

 

 

Edgars Zalāns

 

2

5

 

 

 

 

 

Didzis Zemmers

 

2

2

 

 

 

 

 

Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

2

3

1

 

 

1

 

Vitālijs Orlovs

Priekšsēdētājs

2

3

1

 

 

1

 

Māris Dzelzskalns

Sekretārs

2

3

 

 

 

 

 

Aija Barča

 

2

2

1

 

 

1

 

Ingrīda Circene

 

1

 

 

 

 

 

 

Gundars Daudze

 

1

2

1

 

 

 

 

Iveta Grigule

 

 

2

1

 

 

 

 

Andrejs Klementjevs

 

 

1

 

 

 

 

 

Inese Laizāne

 

2

3

1

 

 

1

 

Jānis Strazdiņš

 

1

3

1

 

 

1

 

Ilze Vergina

 

2

1

 

 

 

 

 

 Ilze Viņķele

 

2

1

1

 

 

 

 

Oskars Zīds

 

2

3

1

 

 

 

 

Sociālo un darba lietu komisijas Sociālās drošības apakškomisija

 

Komisijas sēžu skaits

2

5

2

 

 

1

 

Barča Aija

Priekšsēdētāja

2

5

2

 

 

1

 

Strode Rita

Sekretārs

1

5

1

 

 

 

 

Andris Bērziņš (Zemgale)

 

1

4

1

 

 

1

 

Aleksejs Burunovs

 

1

4

1

 

 

 

 

Māris Dzelzskalns

 

2

5

 

 

 

 

 

Andrejs Klementjevs

 

2

1

1

 

 

 

 

Inese Laizāne

 

2

5

2

 

 

1

 

Liene Liepiņa

 

1

4

2

 

 

1

 

Dace Reinika

 

2

5

2

 

 

 

 

Zujevs Igors

 

1

4

2

 

 

1

 

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Dabas resursu apakškomisija

 

Komisijas sēžu skaits

1

1

1

 

 

 

 

Ingmārs Līdaka

Priekšsēdētājs

1

1

1

 

 

 

 

Einārs Cilinskis

Sekretārs

1

1

1

 

 

 

 

Jānis Ādamsons

 

 

 

 

 

 

 

 

Arvils Ašeradens

 

1

1

 

 

 

 

 

Jānis Dombrava

 

 

1

 

 

 

 

 

Iveta Grigule

 

1

 

 

 

 

 

 

Klāvs Olšteins

 

 

1

 

 

 

 

 

Uģis Rotbergs

 

 

1

 

 

 

 

 

Guntis Rozītis

 

1

1

1

 

 

 

 

Artūrs Rubiks

 

 

1

1

 

 

 

 

Aleksandrs Sakovskis

 

1

1

1

 

 

 

 

Edvards Smiltēns

 

1

1

1

 

 

 

 

Laimis Šāvējs

 

 

 

 

 

 

 

 

Staņislavs Šķesters

 

1

1

1

 

 

 

 

Jānis Tutins

 

1

1

1

 

 

 

 

Dzintars Zaķis

 

 

1

1

 

 

 

 

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Attīstības plānošanas apakškomisija

 

Apakškomisijas sēžu skaits

2

4

1

 

 

1

 

Māris Kučinskis

Priekšsēdētājs

2

4

1

 

 

1

 

Aivars Dronka

Sekretāre

 

4

 

 

 

 

 

Arvils Ašeradens

 

2

1

 

 

 

 

 

Bērziņš Andris (Rīga)

 

 

3

 

 

 

 

 

Andris Buiķis

 

2

 

 

 

 

 

 

Andis Caunītis

 

2

3

 

 

 

1

 

Ilma Čepāne

 

1

 

 

 

 

 

 

Lolita Čigāne

 

 

4

1

 

 

1

 

Rasma Kārkliņa

 

1

2

1

 

 

1

 

Igors Pimenovs

 

 

4

1

 

 

1

 

Guntis Rozītis

 

1

4

1

 

 

1

 

Ansis Saliņš

 

2

2

1

 

 

 

 

Vitauts Staņa

 

2

2

1

 

 

1

 

Jānis Strazdiņš

 

1

4

1

 

 

1

 

Staņislavs Šķesters

 

1

2

1

 

 

 

 

Jānis Vucāns

 

2

4

1

 

 

1

 

Edgars Zalāns

 

1

3

 

 

 

 

 

Didzis Zemmers

 

2

3

1

 

 

 

 

Oskars Zīds

 

2

4

1

 

 

1

 

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas

Mājokļa jautājumu apakškomisija

 

Apakskomisijas sēžu skaits

1

3

1

 

 

 

 

Sergejs Dolgopolovs

Priekšsēdētājs

1

2

1

 

 

 

 

Klāvs Olšteins

Sekretārs

1

3

 

 

 

 

 

Einārs Cilinskis

 

1

1

1

 

 

 

 

Inguna Rībena

 

 

3

1

 

 

 

 

Aleksandrs Sakovskis

 

1

3

1

 

 

 

 

Aivars Volfs

 

 

2

 

 

 

 

 

Igors Zujevs

 

1

3

1

 

 

 

 
Ceturdien, 22.februārī
09:00  Saeimas kārtējā sēde
10:35  Latvijas Tautas saimes grāmatas prezentācija Saeimas namā
12:30  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem