Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas birojs
vadītāja Guntra Riņķe
67 087 118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas juridiskā padomniece Ina Kļaviņa 67 087 310
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67 087489
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas ārlietu padomniece Anda Catlaka
67 087468
Anda.Catlaka@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas sekretāre-palīdze Eva Daukste
67 087 111
Eva.Daukste@saeima.lv
Priekšsēdētājas biedres birojs
Saeimas Prezidija ārlietu padomnieks Andrejs Kovaļovs
67 087 033
Andrejs.Kovalovs@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres birojs
sekretāre Zane Lukaševiča
67 087 117
Zane.Lukasevica@saeima.lv
Priekšsēdētājas biedres birojs
vadītāja Madara Černauska
67 087 113
Madara.Cernauska@saeima.lv
Sekretāra birojs
vadītāja Maija Titava
67 087 114
Maija.Titava@saeima.lv
Sekretāra biedres birojs
vadītāja Ieva Feldmane-Volmslija
67 087 163
Ieva.Feldmane-Volmslija@saeima.lv

Saeimas frakcijas
Frakcija SASKAŅA
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67 087201
saskana@saeima.lv
Frakcija KPV LV
vecākais konsultants Krists Bergans-Berģis
67 087 291
kpvlv@saeima.lv
Jauno konservatīvo frakcija
vecākais konsultants Ainars Bašķis
67087418
konservativie@saeima.lv
Frakcija "Attīstībai/Par!"
Vecākais konsultants Valdis Verners
67 087 240
attistibaipar@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67 087 273
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67 087 454
zzs@saeima.lv
Frakcija JAUNĀ VIENOTĪBA
vecākā konsultante Agnese Zagurilo
67 087 481
jauna.vienotiba@saeima.lv

Saeimas komisijas
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67 087 275
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67 087 315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67 087 319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Inita Auziņa
67 087 271
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākā konsultante Ieva Dēze
67 087 324
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Gatis Liepiņš
67 087 270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Elza Baldiņa
67 087 277
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67 087 152
juridiska.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Līga Tutina
67 087 475
mandatu.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67 087 009
drosibas.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67 087 252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67 087 216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākā konsultatnte Sigita Āboliņa
67 087 362
revizijas.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67 087 371
sociala.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67 087 305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67 087 267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv

Dienests un biroji
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67 087 392
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67 087 364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
vadītājs Juris Vīgulis
67 087 218
Juris.Vigulis@saeima.lv
Analītiskais dienests
vadītāja Grumolte-Lerhe Inese
67 087 015
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāre Lelde Rāfelde 67 087 194
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Izpilddirektors Māris Zelčs 67 087 165
Maris.Zelcs@saeima.lv
Juridiskā direktore Ieva Viļuma 67 087 120
Ieva.Viluma@saeima.lv
Protokola nodaļa
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67 087 331
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
vadītāja Gita Renigere
67 087 473
Gita.Renigere@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67 087 162
Vija.Kancane@saeima.lv
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa
vadītājs Ivars Soms
67 087 382
Ivars.Soms@saeima.lv
Autobāze
vadītājs Uldis Dreimanis
67373007
Uldis.Dreimanis@saeima.lv
Juridiskā atbalsta nodaļa
vadītāja Laura Ošleja
67 087 491
Laura.Osleja@saeima.lv
Publisko iepirkumu nodaļa
vadītāja Laura Upīte
67 087 021
Laura.Upite@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Liena Puiše
67 087 272
Liena.Puise@saeima.lv
Saeimas sēžu nodrošinājuma nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67 087 164
Aija.Vintere@saeima.lv
Dokumentu pārvaldības nodaļa
vadītāja Ilze Kairiša
67087121
Ilze Kairisa@saeima.lv
Arhīvs
vadītāja Ilze Zaščinska
67 087 160
Ilze.Zascinska@saeima.lv
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nodaļa
vadītāja vietniece Laimdota Upeniece
67 087 352
Laimdota.Upeniece@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67 087 196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Stenogrammu un tulkošanas nodrošinājuma dienests
vadītāja Raimonda Klancberga
67 087 128
Raimonda Klancberga@saeima.lv