Saeimā viesosies Dienvidkorejas parlamenta Ārlietu un apvienošanās komisijas priekšsēdētājs

(13.11.2017.)

No 14. līdz 17.novembrim oficiālā vizītē Latvijā uzturēsies Korejas Republikas Nacionālās Asamblejas Ārlietu un apvienošanās komisijas priekšsēdētājs Džēkvons Šims (Jae-Kwon Shim).

Latvijas parlamentā Dž.Šimam paredzētas tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, kā arī Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu un komisijas deputātiem. Tāpat viņš tiksies ar Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Korejas Republikas parlamentu priekšsēdētāju Edvardu Smiltēnu.

Uzturoties Latvijā, Dž.Šims tiksies arī ar Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju Jāni Sārtu, Valsts prezidenta padomnieku nacionālās drošības jautājumos un Nacionālās drošības padomes sekretāru Jāni Kažociņu, kā arī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra pārstāvjiem.

Vizītes ietvaros Dž.Šims apmeklēs Latvijas Okupācijas muzeju.Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 19.februārī
10:45  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu Pārstāvju palātas kongresmeņiem
11:30  Nacionālās drošības komisijas sēde
13:35  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces rīkotās darba pusdienas par godu Lietuvas Republikas parlamenta priekšsēdētāja V.E. Viktoras Pranckietis darba vizītei Latvijas Republikā
14:00  Saeimas Prezidija sēde