Saeima apstiprina deputāta pilnvaras Andrim Morozovam, Līgai Kozlovskai, Jeļenai Lazarevai un Romanam Miloslavskim

(13.07.2017.)
Galerija

Saeima ceturtdien, 13.jūlijā, apstiprināja 12.Saeimas deputāta pilnvaras Andrim Morozovam, Līgai Kozlovskai, Jeļenai Lazarevai un Romanam Miloslavskim.

Saeima deputāta mandātu apstiprināja Andrim Morozovam, jo pilnvaras pēc ievēlēšanas Jūrmalas domē zaudējis Ņikita Ņikiforovs, kurš 12.Saeimā bija ievēlēts no sociāldemokrātiskās partijas “SASKAŅA” kandidātu saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā.

Tāpat parlaments pilnvaras apstiprināja Līgai Kozlovskai, ņemot vērā, ka Saeimas deputāta pilnvaras pēc ievēlēšanas Daugavpils domē zaudējis Rihards Eigims, kurš 12.Saeimā bija ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības kandidātu saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā.

12.Saeimas deputāta pilnvaras šodien apstiprinātas arī Jeļenai Lazarevai. Viņa 12.Saeimā ievēlēta no sociāldemokrātiskās partijas “SASKAŅA” kandidātu saraksta Latgales vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo deputāta pilnvaras pēc ievēlēšanas Daugavpils domē zaudējis Andrejs Elksniņš.

Saeima mandātu apstiprināja arī Romanam Miloslavskim, kurš ievēlēts no sociāldemokrātiskās partijas “SASKAŅA” kandidātu saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā stājas Valērija Agešina vietā, kurš pēc ievēlēšanas Liepājas domē zaudējis 12.Saeimas deputāta pilnvaras.

 

 

 

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 19.februārī
10:45  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu Pārstāvju palātas kongresmeņiem
11:30  Nacionālās drošības komisijas sēde
13:35  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces rīkotās darba pusdienas par godu Lietuvas Republikas parlamenta priekšsēdētāja V.E. Viktoras Pranckietis darba vizītei Latvijas Republikā
14:00  Saeimas Prezidija sēde