Members of parliament

Martins Abuls
Arturs Alberings
Jānis Annuss
Longins Ausejs
Janis Balodis
Janis Balodis
Karlis Balodis
Vinca Barkans
Voldemars Bastjanis
Karlis Beldavs
Arveds Bergs
Janis Birznieks 
Roberts Bilmanis
Adolfs Blodnieks
Janis Breikss
Augusts Briedis
Karlis Bumeisters
Hugo Celmins
Julijs Celms
Felikss Cielens
Kārlis Dekens
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Eduards Dzelzitis
Hugo Dzelzitis
Antons Dzenis
Arkadijs Eglitis
Kristaps Eliass
Julijs Erglis
Vilhelms Firkss
Eduards Grantskalns
Vilis Gulbis
Jons Hans
Oskars Jankus
Grigorijs Jelisejevs 
Leonids Jersovs 
Stanislavs Jubuls
Antons Juksinskis
Peteris Jurasevskis 
Meletijs Kallistratovs
Augusts Kalnins
Bruno Kalnins
Nikolajs Kalnins
Pauls Kalnins
Janis Kaulins
Stepans Kirilovs
Karlis Kirsteins
Adolfs Klive
Janis Korniljevs
Andrejs Kuršinskis
Alberts Kviesis
Jekabs Kullīts
Linards Laicens
Eduards Laimins
Maksis Lazersons
Pauls Lejins
Klavs Lorencs
Augusts Lukins
Noijs Maizels
Janis Mazversits
Fricis Menders
Ernests Miezis
Gotfrīds Milbergs
Izidors Muižnieks
Arons Nuroks 
Markus Nuroks
Janis Opincans
Gustavs Ozolins
Lukass Ozolins
Juris Paberzs
Sebastjans Paberzs
Alfons Pastors
Karlis Pauluks
Andrejs Petrevics
Vladimirs Pigulevskis
Janis Pommers
Voldemārs Pusulls
Eduards Radzins
Rainis - Janis Plieksans
Antons Rancans
Jezups Rancans
Gustavs Reinhards
Evalds Rimbenieks
Mikelis Rozentals
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Valters Sadovskis
Visvaldis Sanders
Margers Skujenieks
Lotars Selers
Pauls Simanis
Leontijs Spolanskis
Janis Sterns
Jezups Trasuns
Karlis Ulmanis
Pēteris Ulpe
Andrejs Veckalns
Janis Verzbickis
Verners Vestermanis
Jaroslavs Vilpisevskis
Janis Vinters
Janis Visna
Peteris Zalite
Peteris Zeibolts
Janis Zlaugotnis-Cukurs
 
Trešdien, 18.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
15:00  Latvijas Reģionu apvienības frakcijas priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas tikšanās ar Slovēnijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Robert Krmelj
16:15  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Rumānijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Dan Adrian Balanescu