Members of parliament

Florians Ankipans
Davids Apinis
Kristaps Bahmanis
Janis Balodis
Vinca Barkans
Voldemars Bastjanis
Karlis Beldavs
Fricis Bergs
Austris Berzins
Jekabs Berzins
Janis Birznieks
Mikelis Bite
Adolfs Blodnieks
Janis Breikšs
Aloizijs Budze
Ansis Busevics
Hugo Celmins
Julijs Celms
Felikss Cielens
Arnolds Deglavs
Karlis Dekens
Alfreds Dinbergs
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Janis Dzelzite
Eduards Dzelzitis
Hugo Dzelzitis
Antons Dzenis
Arkadijs Eglitis
Kristaps Eliass
Ernests Erhards
Alberts Ernins
Vilhelms Firkss
Alfreds Frišmanis
Alfreds Gailitis
Eduards Grantskalns
Oskars Gulbis
Vilis Gulbis
Jons Hāns
Oskars Jankus
Leonids Jersovs 
Stanislavs Jubuls
Antons Juksinskis
Peteris Jurasevskis
Meletijs Kallistratovs
Bruno Kalnins
Pauls Kalnins
Janis Kaulins
Hermanis Kaupins
Karls Kellers
Karlis Kirsteins
Janis Korniljevs
Jēkabs Kukainis
Linards Laicens
Eduards Laimins
Fridis Landovskis
Vladislavs Lapinskis
Rudolfs Lapins
Peteris Leikarts
Pauls Lejins
Janis Lejins-Leja
Klavs Lorencs 
Augusts Lukins
Augusts Matisons
Fricis Menders
Janis Mezaraups
Konstantins Mezulis 
Ernests Miezis
Gotfrids Mīlbergs
Izidors Muiznieks
Markus Nuroks
Karlis Olina
Lukass Ozolins
Juris Paberzs
Alfons Pastors
Karlis Pauluks
Timofejs Pavlovskis
Andrejs Petrevics
Berta Pipina 
Janis Pommers
Voldemars Pusulls
Eduards Radzins
Antons Rancans
Jezups Rancans
Evalds Rimbenieks 
Mikelis Rozentals
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Peteris Rutins
Visvaldis Sanders
Janis Sarkanbardis
Karlis Skalbe
Margers Skujenieks
Adolfs Sture
Emils Sudmalis
Lotars Selers
Pauls Simanis
Valdis Slakans
Leontijs Spolanskis
Helmuts Stegmanis
Janis Sterns
Jānis Terins
Jezups Trasuns
Sergejs Trofimovs
Karlis Ulmanis
Peteris Ulpe
Andrejs Vaivods
Andrejs Veckalns
Janis Verzbickis
Verners Vestermanis
Janis Vinters
Janis Visna
Simons Vitenbergs
Andrejs Zakis
Peteris Zalite
Peteris Zeibolts
Gustavs Zemgals
Trešdien, 18.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
15:00  Latvijas Reģionu apvienības frakcijas priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas tikšanās ar Slovēnijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Robert Krmelj
16:15  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Rumānijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Dan Adrian Balanescu