Members of parliament

Arturs Alberings
Alfreds Alslebens 
Janis Annuss
Longins Ausejs 
Kristaps Bahmanis 
Janis Balodis 
Voldemars Bastjanis
Ernests Bauers
Arveds Bergs
Roberts Bilmanis
Janis Blumbergs 
Adolfs Blodnieks
Janis Breikss
Augusts Briedis
Kristaps Bungss
Karlis Bumeisters
Hugo Celmins
Julijs Celms
Felikss Cielens
Janis Cakste
Karlis Dekens
Karlis Dislers
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Hugo Dzelzitis
Antons Dzenis
Arkadijs Eglitis
Kristaps Eliass 
Hermanis Enzelins
Aleksandrs Evans
Julijs Erglis
Vilhelms Firkss
Markus Gailītis
Janis Goldmanis
Eduards Grantskalns
Ernests Gulbis
Karlis Gulbis
Janis Gibietis
Jons Hāns
Vilis Holcmanis 
Eduards Jaunzems
Stanislavs Jubuls
Ivans Jupatovs
Peteris Jurasevskis
Jānis Kalējs
Meletijs Kallistratovs
Ringolds Kalnings
Augusts Kalnins
Bruno Kalnins
Nikolajs Kalnins
Pauls Kalnins
Hermanis Kaupins
Karls Kellers
Adolfs Klive
Peteris Kotans
Andrejs Krastkalns
Karlis Krievs
Bernards Kublinskis
Karlis Kvellbergs
Alberts Kviesis
Kriss Kukis
Karlis Lauva
Maksis Lazersons
Pauls Lejins
Rudolfs Lindins
Francis Logins
Klavs Lorencs
Noijs Maizels
Fricis Menders
Gotfrids Milbergs
Ernests Morics
Oto Nonacs
Markus Nuroks
Janis Opincans
Lukass Ozolins
Alfons Pastors
Karlis Pauluks
Andrejs Petrevics
Janis Pommers
Eduards Radzins
Rainis - Janis Plieksans
Antons Rancans
Jezups Rancans
Gustavs Reinhards
Mikelis Rozentals
Janis Rubulis
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Janis Rudzis
Margers Skujenieks
Pauls Simanis
Leontijs Spolanskis 
Janis Sterns
Elpidifors Tihonickis
Francis Trasuns
Jezups Trasuns
Karlis Ulmanis
Peteris Ulpe
Adolfs Valters
Andrejs Veckalns
Janis Verzbickis
Jaroslavs Vilpisevskis
Janis Visna
Ruvins Vitenbergs
Peteris Zeibolts
Francis Zeps
Trešdien, 18.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
15:00  Latvijas Reģionu apvienības frakcijas priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas tikšanās ar Slovēnijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Robert Krmelj
16:15  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Rumānijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Dan Adrian Balanescu