Members of the Supreme Council

Grigorijs Agafonovs Juris Aizezers
Skaidrite Albertina Anatolijs Aleksejevs
Leonids Alksnis Viktors Alksnis
Georgs Andrejevs Jurijs Antons
Andris Apinitis Romans Apsitis
Martins Arnitis Dzintars Abikis
Eduards Aboltins Anatolijs Bartasevics
Oļegs Batarevskis Martijans Bekasovs
Alberts Bels Andrejs Beluha
Normunds Belskis Mihails Berdikovs
Eduards Berklavs Aivars Berkis
Sergejs Beskrovnovs Andris Berzins
Indulis Berzins Mārtiņš Berzins
Arnolds Berzs Janis Biezais
Valdis Bikis Valdis Birkavs
Janis Blazevics Ojars Blumbergs
Juris Bojars Vilnis Edvins Bresis
Ivars Briedis Ilma Brinke
Maris Budovskis Nikolajs Builovs
Stanislavs Buka Emerita Bukele
Antons Buls Ivars Caune
Ints Calitis Juris Celmins
Juris Cibulis Einars Cilinskis
Marcis Cirulis Ivans Cupruns
Velta Cebotarenoka Alfreds Cepanis
Raits Cernajs Imants Daudiss
Janis Dinevics Sergejs Dimans
Juris Dobelis Vladilens Dozorcevs
Jevgeņijs Drobots Janis Dzintars
Vilnis Eglajs Edgars Eglitis
Vladimirs Einins Indulis Emsis
Janis Endele Aivars Endzins
Teodors Enins Ivars Elerts
Andris Felss Boriss Fersalovs
Jānis Freimanis Pēteris Gabrānovs
Valentins Gaponenko Igors Garajevs
Janis Gavars Mihails Gavrilovs
Imants Geidans Ilmars Geige
Vjaceslavs Gerasimovs Ivars Godmanis
Anatolijs Gorbunovs Aleksejs Grigorjevs
Guntis Grube Andris Grutups
Janis Gulbis Vladimirs Hodokovskis
Ivans Ivanovs Mihails Ivanovs
Dainis Ivans Jevgenijs Jagupecs
Agris Jaunklavins Talavs Jundzis
Egils Einars Jursevics Viktors Kalnberzs
Imants Kalnins Juris Karlsons
Marija Karkla Ojars Kehris
Edvins Kide Janis Kinna
Jurijs Kirjusins Aleksandrs Kirsteins
Gunārs Klindzans Artūrs Kodolins
Viktors Kokoriss Peteris Korosevskis
Odisejs Kostanda Vladimirs Kostins
Ita Kozakevica Atis Kramins
Andrejs Krastins Edmunds Krastins
Ivars Krastins Girts Kristovskis
Viktors Krols Peteris Krugalauzs
Girts Krumins Janis Krumins
Raimonds Krumins Larions Kucans
Leonids Kurdjunovs Janis Lagzdins
Peteris Lakis Aleksandrs Lange
Peteris Lazda Aivars Lembergs
Karlis Liepins Andris Ligotnis
Janis Lucans Jurijs Lalins
Alfreds Mactams Eduards Maharevs
Oļegs Mantuļņikovs Ruta Marjaša
Konstantins Matvejevs Sarmis Mednis
Nikolajs Mihailovs Vladimirs Mihailovs
Grigorijs Morozli Igors Movels
Visvaldis Mucenieks Linards Mucins
Indulis Ozols Andrejs Pantelejevs
Aleksandrs Persins Andris Plotnieks
Gunārs Preinbergs Valerijs Priscepovs
Ivans Prokofjevs Aleksejs Providenko
Arturs Punovskis Andris Puzo
Galaktions Radionovs Stefans Razna
Rolands Repsa Einars Repse
Andrejs Resetnikovs Rolands Rikards
Igors Rjabinins Vladimirs Rodins
Mihails Rogals Genadijs Romasovs
Alfreds Rubiks Anatolijs Safonovs
Broņislavs Salītis Antons Seiksts
Anna Seile Vilis Seleckis
Ivars Silars Pēteris Simsons
Ludis Skosta Druvis Skulte
Vladimirs Smirnovs Aleksandrs Smoluks
Indulis Strazdins Viktors Stefanovics
Mihails Stepicevs Voldemars Strikis
Filips Stroganovs Pāvels Sapovalovs
Oļegs Scipcovs Janis Skapars
Kazimirs Slakota Kazimirs Spogis
Valdis Steins Andris Teikmanis
Ludvigs Teteris Andris Tomasuns
Arvīds Ulme Arijs Udris
Janis Vaivads Dainis Vanags
Aleksejs Vidauskis Mavriks Vulfsons
Sergejs Zaletajevs Jevgenijs Zascerinskis
Vladimirs Zatuliviters Valentīna Zeile
Brigita Zeltkalne Ziedonis Ziedins
Imants Ziedonis Aleksejs Zotovs
Vladimirs Zarkovs Tatjana Zdanoka
Alberts Zuks  

 


Otrdien, 17.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:15  Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes darbinieku delegāciju
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde