Subcommittees in the 7th Saeima


Subcommittee for Drafting the Administrative Procedure Law
 
Name, surname   Position
Gundars Bojars 24.05.1999. - 15.12.1999. member
Imants Burvis 24.05.1999. - 15.12.1999. member
Boriss Cilevics 24.05.1999. - 04.11.2002. member
Silvija Dreimane 31.05.1999. - 15.12.1999. member
Janis Lagzdins 24.05.1999. - 04.11.2002. secretary
Linards Mucins 24.05.1999. - 04.11.2002. member
Vineta Muizniece 24.05.1999. - 04.11.2002. member
Dzintars Rasnacs 24.05.1999. - 04.11.2002. chairman
Mareks Seglins 24.05.1999. - 16.07.1999. member
Juris Sokolovskis 24.05.1999. - 19.10.2000. member

Subcommittee for Drafting Commercial Legislation
 
Name, surname   Position
Inese Birzniece 01.03.1999. - 29.07.1999.

member

Gundars Bojars 01.03.1999. - 05.04.2001. member
Imants Burvis 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Arnis Kalnins 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Imants Kalnins 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Linards Mucins 01.03.1999. - 04.11.2002. chairman
Vineta Muizniece 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Astrīda Murniece 01.03.1999. - 29.07.1999. member
Dzintars Rasnacs 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Mareks Seglins 01.03.1999. - 16.07.1999. secretary
Jevgenija Stalidzāne 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Imants Stirans 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Aivars Tiesnesis 01.03.1999. - 04.11.2002. member
Ingrida Udre 01.03.1999. - 04.11.2002. member

Subcommittee for Drafting the Law "On the Implementation of the Latvian National Library Construction Project"
 
Name, surname   Position
Peteris Apinis 13.06.2000. - 04.11.2002. chairman
Dzintars Abikis 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Vents Balodis 13.06.2000. - 09.05.2002. member
Leons Bojars 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Gundars Bojars 13.06.2000. - 05.04.2001. member
Guntis Dambergs 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Janis Gaigals 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Silva Golde 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Imants Kalnins 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Aleksandrs Kirsteins 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Aija Poca 31.08.2000. - 05.04.2001. member
Oskars Spurdzins 13.06.2000. - 04.11.2002. secretary
Andris Skele 31.08.2000. - 04.11.2002. member
Janis Urbavics 13.06.2000. - 04.11.2002. member
Ingrida Udre 13.06.2000. - 04.11.2002. member

Legal Affairs Committee's Subcommittee on Drafting the Law on Political Organisations
 
Name, surname   Position
Imants Burvis 04.02.1999. - 18.05.1999. member
Silvija Dreimane 04.02.1999. - 18.05.1999. secretary
Andrejs Klementjevs 04.02.1999. - 18.05.1999. member
Janis Lagzdins 04.02.1999. - 18.05.1999. member
Linards Mucins 04.02.1999. - 18.05.1999. member
Dzintars Rasnacs 04.02.1999. - 18.05.1999. chairman

European Affairs Committee's Subcommittee on Cooperation with the European Parliament
 
Name, surname   Position
Gundars Bojars 26.11.1998. - 13.11.2000. member

Subcommittee on Baltic Affairs
 
Name, surname   Position
Janis Adamsons 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Andris Berzins 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Janis Bunkss 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Imants Burvis 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Janis Cevers 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Juris Dalbins 10.06.1999. - 05.04.2001. member
Guntis Dambergs 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Helena Demakova 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Olegs Denisovs 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Martins Emsins 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Silva Golde 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Karlis Greiskalns 10.06.1999. - 25.05.2000. member
Dzintars Kudums 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Janis Lacplesis 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Viola Lazo 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Jakovs Pliners 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Andrejs Pozarvs 10.06.1999. - 11.05.2000. member
Aida Predele 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Arnis Razmivics 21.05.2002. - 04.11.2002. secretary
Romualds Razuks 10.06.1999. - 04.11.2002. chairman
Juris Sinka 10.06.1999. - 04.04.2001. secretary
Atis Slakteris 10.06.1999. - 18.05.2000. member
Helena Soldatjoka 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Igors Solovjovs 10.06.1999. - 04.11.2002. member
Maris Sprindzuks 21.05.2002. - 09.10.2002. member
Jevgenija Stalidzane 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Dainis Stalts 21.05.2002. - 04.11.2002. member
Ainars Slesers 10.06.1999. - 04.11.2002. member

Protection of Children's Rights Subcommittee
 
Name, surname   Position
Dzintars Abikis 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Egils Baldzens 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Aija Barca 13.06.2001. - 04.11.2002. member
Andris Berzins 24.11.1998. - 04.11.2002. chairman
Ilmars Geige 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Silva Golde 24.11.1998. - 16.07.1999.
13.06.2001. - 04.11.2002.
secretary
 
Roberts Jurdzs 06.09.2001. - 04.11.2002. member
Janis Lagzdins 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Raimonds Pauls 13.06.2001. - 04.11.2002. member
Jakovs Pliners 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Aida Predele 24.11.1998. - 01.09.1999.
01.09.1999. - 04.11.2002.
deputy chairperson
secretary
Arnis Razmivics 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Romualds Razuks 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Anta Rugate 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Antons Seiksts 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Helena Soldatjoka 24.11.1998. - 04.11.2002. member

Housing Subcommittee
 
Name, surname   Position
Janis Bunkss 02.12.1998. - 03.06.1999.
20.11.2001. - 04.11.2002.
deputy chairman
member
Janis Cevers 20.11.2001. - 04.11.2002. member
Martins Emsins 20.11.2001. - 04.11.2002. member
Janis Gailis 20.11.2001. - 09.05.2002. member
Aleksandrs Golubovs 02.12.1998. - 04.11.2002. secretary
Karlis Greiskalns 02.12.1998. - 25.05.2000. member
Vanda Kezika 20.11.2001. - 04.11.2002. member
Dzintars Kudums 02.12.1998. - 20.11.2001. member
Janis Lagzdins 02.12.1998. - 04.11.2002. chairman
Nina Savcenko 20.11.2001. - 04.11.2002. member
Juris Sokolovskis 20.11.2001. - 04.11.2002. member
Jevgenija Stalidzane 20.11.2001. - 04.11.2002. member

Subcommittee on Social Development of Disadvantaged Regions
 
Name, surname   Position
Aija Barca 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Leons Bojars 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Imants Burvis 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Juris Dalbins 18.02.1999. - 05.04.2001. member
Janis Esta 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Ilmars Geige 18.04.1999. - 04.11.2002. member
Vanda Kezika 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Andrejs Pozarvs 18.02.1999. - 11.05.2000. member
rmunds Rudevics 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Anta Rugate 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Antons Seiksts 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Anna Seile 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Helena Soldatjoka 18.02.1999. - 04.11.2002. secretary
Jekabs Sprogis 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Jevgenija Stalidzane 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Imants Stirans 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Jazeps Snepsts 18.02.1999. - 13.09.2001. member
Peteris Tabuns 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Aivars Tiesnesis 18.02.1999. - 04.11.2002. member
Juris Galerijs Vidiņns 18.02.1999. - 11.05.2000. deputy chairman
Osvalds Zvejsalnieks 18.02.1999. - 04.11.2002. chairman

Seafaring, Fisheries and Transport Subcommittee
 
Name, surname   Position
Dzintars Abikis 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Janis Adamsons 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Leons Bojars 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Gundars Bojars 25.10.1999. - 05.04.2001. member
Imants Burvis 24.11.1998. - 04.11.2002. chairman
Oļegs Denisovs 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Arnis Kalnins 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Viola Lazo 24.11.1998. - 04.11.2002. member
Modris Lujans 09.06.2000. - 04.11.2002. member
Romans Mezeckis 25.10.1999. - 04.11.2002. member
Rihards Piks 25.10.1999. - 04.11.2002. member
Jekabs Sprogis 25.10.1999. - 04.11.2002. member
Imants Stirans 24.11.1998. - 04.11.2002. secretary

Agriculture and Forestry Subcommittee
 
Name, surname   Position
Inese Birzniece 04.01.1999. - 29.07.1999. member
Leons Bojars 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Gunars Freimanis 18.09.2001. - 04.11.2002. member
Janis Gailis 18.09.2001. - 09.05.2002. member
Oskars Grigs 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Arnis Kalnins 17.11.1998. - 04.11.2002. member
Aigars Kalvitis 04.01.1999. - 16.07.1999. member
Dzintars Kudums 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Janis Lacplesis 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Karlis Leiskalns 17.11.1998. - 04.11.2002. secretary
Janis Leja 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Arnis Razmivics 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Peteris Salkazavs 18.09.2001. - 04.11.2002.
21.01.1999. - 11.02.1999.
member
Anna Seile 17.11.1998. - 04.11.2002. chairperson
Atis Slakteris 17.11.1998. - 18.05.2000. member
Maris Sprindzuks 18.09.2001. - 09.10.2002. member
Jekabs Sprogis 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Dainis Stalts 26.02.2002. - 04.11.2002. member
Leonards Stass 17.11.1998. - 03.02.2000. member
Imants Stirans 17.11.1998. - 04.11.2002. member
Janis Skapars 04.01.1999. - 04.11.2002. member
Andris Skele 17.11.1998. - 16.07.1999. member
Jazeps Snepsts 04.01.1999. - 13.09.2001. member
Aivars Tiesnesis 17.11.1998. - 04.11.2002. member
Olegs Tolmacovs 17.11.1998. - 04.11.2002. member

Industry, Energy and Construction Subcommittee
 
Name, surname   Position
Egils Baldzens 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Imants Burvis 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Janis Cevers 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Arnis Kalnins 15.12.1998. - 04.11.2002. chairman
Aigars Kalvitis 15.12.1998. - 16.07.1999. member
Guntars Krasts 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Karlis Leiskalns 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Modris Lujans 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Pavels Maksimovs 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Arnis Razmivics 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Anna Seile 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Jevgenija Stalidzane 27.01.1999. - 04.11.2002. secretary
Leonards Stass 15.12.1998. - 03.02.2000. member
Imants Stirans 15.12.1998. - 04.11.2002. member
Andris Skele 15.12.1998. - 16.07.1999. member
Jazeps Snepsts 15.12.1998. - 13.09.2001. member
Olegs Tolmacovs 15.12.1998. - 04.11.2002. member

Subcommittee on Public Health
 
Name, surname   Position
Peteris Apinis 04.03.1999. - 15.11.2001. member
Aija Barca 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Leons Bojars 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Olegs Denisovs 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Janis Gaigals 15.02.2000. - 15.11.2001. member
Aleksandrs Golubovs 04.03.1999. - 15.11.2001. member
Valdis Gilis 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Roberts Jurdzs 24.05.2000. - 04.11.2002. member
Viola Lazo 04.03.1999. - 15.11.2001. member
Astrida Murniece 04.03.1999. - 29.07.1999. secretary
Andrejs Pozarnovs 04.03.1999. - 11.05.2000. member
Aida Predele 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Romualds Razuks 04.03.1999. - 04.11.2002. chairman
Janis Silins 02.02.2000. - 11.05.2000. member
Helena Soldatjoka 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Jevgenija Stalidzane 04.03.1999. - 04.11.2002. member
Janis Vetra 04.03.1999. - 29.07.1999. member
Juris Galerijs Vidins 24.05.2000. - 04.11.2002.
01.09.1999. - 11.05.2000.
04.03.1999. - 01.09.1999.
secretary
secretary
member

Sports Subcommittee
 
Name, surname   Position
Mariss Andersons 22.02.2000. - 11.05.2000. member
Peteris Apinis 15.01.2002. - 04.11.2002.
14.01.1999. - 23.01.2001.
member
Dzintars Abikis 14.01.1999. - 04.11.2002. member
Egils Baldzens 13.01.2000. - 04.11.2002. member
Janis Cevers 13.01.2000. - 04.11.2002. member
Janis Esta 14.01.1999. - 04.11.2002. member
Janis Gailis 07.03.2000. - 09.05.2002. member
Silva Golde 13.01.2000. - 04.11.2002.
14.01.1999. - 16.07.1999.
secretary
secretary
Karlis Greiskalns 14.01.1999. - 25.05.2000. member
Oskars Grigs 23.01.2001. - 04.11.2002. member
Dzintars Kudums 14.01.1999. - 04.11.2002. member
Janis Lacplesis 24.04.2001. - 04.11.2002.
13.01.2000. - 23.01.2001.
member
Romans Mezeckis 14.01.1999. - 04.11.2002. member
Dzintars Rasnacs 23.01.2001. - 04.11.2002. member
Mareks Seglins 14.01.1999. - 16.07.1999. member
Janis Silins 13.01.2000. - 11.05.2000. member
Juris Sokolovskis 14.01.1999. - 04.11.2002. member
Oskars Spurdzins 23.01.2001. - 04.11.2002. member
    13.01.2000. - 18.05.2000. member
Peteris Tabuns 23.01.2001. - 04.11.2002.
14.01.1999. - 23.01.2001.
chairman
deputy chairman
Ingrida Udre 13.01.2000. - 04.11.2002. member
Maris Vitols 14.01.1999. - 13.01.2000.
23.01.2001. - 04.11.2002.
chairman
 

Subcommittee on Public Administration Reform
 
Name, surname   Position
Janis Bunkss 18.05.2000. - 04.11.2002. member
Guntis Dambergs 16.03.2000. - 04.11.2002. member
Martins Emsins 02.06.2000. - 04.11.2002. member
Janis Gailis 16.03.2000. - 09.05.2002. member
Aleksandrs Golubovs 16.03.2000. - 04.11.2002. member
Karlis Greiskalns 16.03.2000. - 25.05.2000. member
Linards Mucins 16.03.2000. - 30.01.2001. member
Vineta Muizniece 16.03.2000. - 04.11.2002. secretary
Aija Poca 16.03.2000. - 30.01.2001. member
Andrejs Pozarnovs 14.05.2002. - 04.11.2002. member
Arnis Razmivics 16.03.2000. - 30.01.2001. member
Peteris Salkazavs 16.03.2000. - 22.01.2002.
22.02.2002. - 04.11.2002.
chairman
member
Maris Sprindzuks 18.05.2000. - 09.10.2002. member
Jevgenija Stalidzane 16.03.2000. - 04.11.2002. member
Janis Skapars 22.01.2002. - 04.11.2002.
16.03.2000. - 22.01.2002.
chairman
member
Raitis Vitolins 16.03.2000. - 11.05.2000. member

Environment Subcommittee (within Economic, Agricultural,
Environmental and Regional Development Committee)

 
Name, surname   Position
Imants Burvis 15.10.2001. - 04.11.2002. member
Gunars Freimanis 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Oskars Grigs 26.09.2001. - 04.11.2002. member
Andrejs Klementjevs 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Modris Lujans 19.06.2001. - 04.11.2002. chairman
Pavels Maksimovs 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Romans Mezeckis 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Arnis Razmivics 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Igors Solovjovs 19.06.2001. - 04.11.2002. member
    26.09.2001. - 04.11.2002. member
Jekabs Sprogis 19.06.2001. - 04.11.2002. member
Imants Stirans 26.09.2001. - 04.11.2002.

member

Olegs Tolmacovs 19.06.2001. - 04.11.2002.

member

Zanete Vasaraudze 19.06.2001. - 04.11.2002.

secretary

Trešdien, 19.septembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:50  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Ainara Latkovska tikšanās ar Rumānijas parlamenta Deputātu palātas Aizsardzības, sabiedriskās kārtības un nacionālās drošības komisijas delegāciju
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas Ineses Lībiņas-Egneres un komisijas deputātu tikšanās ar Rumānijas parlamenta Deputātu palātas Aizsardzības, sabiedriskās kārtības un nacionālās drošības komisijas delegāciju
13:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Nīderlandes Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Govert Jan Cornelis Bijl de Vroe
15:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
15:00  Sociālo un darba lietu komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas kopsēde
 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196