12th Saeima

January Chronicles

Parliamentary dimension

11th Saeima

Speaker Solvita Āboltiņa
Presidium
Members of parliament
Parliamentary groups
Committees
Parliamentary inquiry committees
Subcommitees
Groups
Permanent delegations

10th Saeima

Speaker Solvita Āboltiņa
Presidium
Members of parliament
Parliamentary groups

Committees
Parliamentary inquiry committees
Subcomittees
Groups
Permanent delegations

21 August 1991 Adoption of the Constitutional Law on the Statehood of the Republic of Latvia - 20 years

9th Saeima

Presidium
Members of parliament
Committees
Subcomittees
Parliamentary groups

Political blocs
Permanent delegations

Statement on Russia’s Military Attack on Georgia
Ad-hoc Committee on Amendments to the Saeima Rules of Procedure and Related Laws
Parliamentary Committee for Investigating Possible Illegal and Unethical Conduct of the Judiciary

NATO PA 2010 Spring Session

8th Saeima

Members of parliament
Presidium
Committees
Subcommitees
Parliamentary groups

On Condemnation of the Totalitarian Communist Occupation Regime Implemented in Latvia by the Union of Soviet Socialist Republics

EP Election

Interparliamentary EU Information Exchange (IPEX)

7th Saeima

Members of parliament
Committees
Subcommittees

Parliamentary groups

6th Saeima

Members of parliament
Committees
Parliamentary groups

5th Saeima

Members of parliament

The Supreme Council of the Republic of Latvia

Members of Supreme Council

4th Saeima

Members of parliament

3rd Saeima

Members of parliament

2nd Saeima

Members of parliament

1st Saeima

Members of parliament

Trešdien, 24.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas kopsēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
13:45  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Indijas Republikas valsts ārlietu ministru V.E. Mobashar Jawed Akbar
15:00  Saeimas sekretāra Andreja Klementjeva tikšanās ar Kipras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andreas Kakouris